PDA

View Full Version : Moderated: Проблемът ми е, че не мога да се целувам с език



PichPLD
05-12-2006, 07:53
zna4i ot mnogo vreme izlizam s momicheta i se sblijavame, kato stane duma da hodim ili ne6to ot sorta az otkazvam. Problema mi e 4e ne moga da se celuvam s ezik ako mojete da mi pomognete 6te vi bada mnogo blagodaren

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

SeXyTo_f
05-12-2006, 07:56
мии...ти до сега..попринцип целувал ли си се..че да знаеш че не можеш?трябва да опиташ за да се научиш... 8-[

black_dimond
05-12-2006, 07:57
ne 4e iskam da sum gruba no otnovo 6e se povotorq 4e ima mn takiva temi no vse pak 6e kaja 4e nqma kakvo da ti davame uroci po celuvane to 9e ti doide otvutre ako tokova iska6 da razbere6 potursi v nqko ot starite temi

babi_girl
05-12-2006, 08:01
Няма наръчник по целуване с език [-( това става спонтанно. просто се отпусни, сигурна съм, че можеш да се целуваш с език. Просто се притесняваш.

pichPLD
05-12-2006, 08:16
smisal, 4e kato si vkaram ezika i nz kakvo da pravq :(

e_l_i_z_a
05-12-2006, 08:17
Миии трябва да се отпуснеш и да го направиш с момиче,което обичаш.Така е най-добре като за първи път.Друг вариант е да се напиеш и на някой купон.... :lol:
Но давай сега за първия вариант.
Значи доближаваш се до нея и и захапваш ЛЕКИЧКО една от устните(която си избереш) ама лекичко,не да я окървавиш!
После леко се отдръпваш за един миг от нея.
После пак си доближаваш устните и ги докосваш леко до нейните.Един вид я целуваш само с устни.После си отваряте "устите"( :D :-D :D ) и
ако тя ти пусне език,давай смело.Ако не го направи,ти си го доближи до нейния,а след това го върни обратно(Божичко само как звучи :mrgreen: ).Така ще завържете хубава целувка с непредвидим край...

Просто трябва да се отпуснеш и да правиш това,което ти идва от сърцето.Има само 3 златни правила:
1.Внимавай да не я олигавиш
2.Не я хапи прекалено силно,ако хапеш.
3.Не си завирай езика до гърлото й,освен ако тя не го иска.(щото всеки различно се целува)
4.Ако си начинаещ(както в случая),се пригаждай към стила на партньоката ти.
Успех :)

PleasureSeeker
05-12-2006, 12:57
Миии трябва да се отпуснеш и да го направиш с момиче,което обичаш.Така е най-добре като за първи път.Друг вариант е да се напиеш и на някой купон.... :lol:
Но давай сега за първия вариант.
Значи доближаваш се до нея и и захапваш ЛЕКИЧКО една от устните(която си избереш) ама лекичко,не да я окървавиш!
После леко се отдръпваш за един миг от нея.
После пак си доближаваш устните и ги докосваш леко до нейните.Един вид я целуваш само с устни.После си отваряте "устите"( :D :-D :D ) и
ако тя ти пусне език,давай смело.Ако не го направи,ти си го доближи до нейния,а след това го върни обратно(Божичко само как звучи :mrgreen: ).Така ще завържете хубава целувка с непредвидим край...

Просто трябва да се отпуснеш и да правиш това,което ти идва от сърцето.Има само 3 златни правила:
1.Внимавай да не я олигавиш
2.Не я хапи прекалено силно,ако хапеш.
3.Не си завирай езика до гърлото й,освен ако тя не го иска.(щото всеки различно се целува)
4.Ако си начинаещ(както в случая),се пригаждай към стила на партньоката ти.
Успех :) останах без думи...евала мацка :D

machoka
05-12-2006, 13:07
e_l_i_z_a,

може ли да дойда да ми дадеш няколко урока? :D

milanoff
05-12-2006, 13:15
Аз веднъж така колко злобно се прецаках :twisted:
Едно момиче, дето супер много харесвах, а и то май ме харесваше ( :roll: ) поиска да го целуна с език. Аз естествено като първия глупак отказах, с мотива, че тя не е била сериозна. А всъщност причината въобще не беше тази. Просто ме беше срам да я целуна. И така... бая шитаво ми беше после цялата седмица ](*,)

05-12-2006, 13:21
=D> e_l_i_z_a =D> ako sledva6 ukazaniqta i 6te uspee6 .. dokozaho i izpitano :mrgreen: :smt008

e_l_i_z_a
05-12-2006, 16:27
e_l_i_z_a,

може ли да дойда да ми дадеш няколко урока? :D
Ееее..аз тука писах в тая тема с цел да помогна на човека,пък ти на кво го обърна... :mrgreen: За практически уроци нещата стоят по друг начин.. :D

machoka
05-12-2006, 16:32
Еее.. искам и аз да разбера твоят 'стил' :shock: , пък да си създам и мой 8)

Тоя друг начин.. много общо седи.. на ЛС може да го обсъдим, че тука флууд става и колегите ще вземат да ме банят :-D

ne6i4
05-12-2006, 17:26
Миии трябва да се отпуснеш и да го направиш с момиче,което обичаш.Така е най-добре като за първи път.Друг вариант е да се напиеш и на някой купон.... :lol:
Но давай сега за първия вариант.
Значи доближаваш се до нея и и захапваш ЛЕКИЧКО една от устните(която си избереш) ама лекичко,не да я окървавиш!
После леко се отдръпваш за един миг от нея.
После пак си доближаваш устните и ги докосваш леко до нейните.Един вид я целуваш само с устни.После си отваряте "устите"( :D :-D :D ) и
ако тя ти пусне език,давай смело.Ако не го направи,ти си го доближи до нейния,а след това го върни обратно(Божичко само как звучи :mrgreen: ).Така ще завържете хубава целувка с непредвидим край...

Просто трябва да се отпуснеш и да правиш това,което ти идва от сърцето.Има само 3 златни правила:
1.Внимавай да не я олигавиш
2.Не я хапи прекалено силно,ако хапеш.
3.Не си завирай езика до гърлото й,освен ако тя не го иска.(щото всеки различно се целува)
4.Ако си начинаещ(както в случая),се пригаждай към стила на партньоката ти.
Успех :)

napylno sym syglasna! :D :) :D :) :D

Glezlata
05-12-2006, 17:34
Samo ne se pritesnqvai,zatvori si o4ite i davai prosto.Kaji si,4e sega,ako ne go napravi6 nqma koga i izvednuj go napravi.A kakvo da pravi6 - ami vrutkai si ezika ei taka :smt016 :smt016 :smt110 :smt019
:lol:

Krem4eto
05-13-2006, 09:55
RELAX!!!Просто си вкарай езика и си го върти!!!УСПЕХ!

DeSsY`
05-13-2006, 10:43
Всеки може, просто се отпусни и давай. ;)

PichPLD
05-27-2006, 20:19
a tia ako mi vkara 1-va ezik az kakwo da prawq?

kek
05-27-2006, 20:42
A po vuprosa oligavqneto...kak stava taka 4e da se izbegne...mn e nepriqtno :? :? i na men mi se slu4va..plsss helpp :oops: :?

e_l_i_z_a
05-27-2006, 22:06
a tia ako mi vkara 1-va ezik az kakwo da prawq?
Същото.Абе изобщо недей се шашка.Не е голяма философия.Пък и то с теория не става...давай да видиш на практика как е :D

PichPLD
05-27-2006, 22:17
zna4i tq kato si vkara ezika az ni6to da ne prawq taka li ?

fti4ka
05-27-2006, 22:19
а преди кога бех млада нямаше интернет и нямаше кой да ме учи.. са сичко дет ви интересува тука може да го намерите.. абе пуснете се по течението.. голяма работа като се олигавите или не си завъртиш езика в правилната посока.. няма романтика вече тццц

Lord Vader
05-27-2006, 22:33
Еми...то и аз до понеделник не се бях целувал, във вторник вече се целувах с език "професионално", без да съм искал и без наякой да ме е учил, просто момичето е свежарка и ме учи... :D

Malko_kote
05-27-2006, 22:36
Abe gluposti en moje6, moje6 razbirase-1vo vseki se celuva individualno i praktikata usuvar6enstva.I nqma ot kakvo da se pritesnqva6 prosto si otpusni ezik ne hapi en ligavi i tova e ;)

air_wisp
05-27-2006, 23:30
zna4i tq kato si vkara ezika az ni6to da ne prawq taka li ?

неее неее...няма значение дали нейният език е в твохта уста или твоя в нейната уста...просто си допирате и си галите нежно езиците и устните :) и пак ще го кажа...експериментирането му е майката :) вижте как на вас ви харесва :) на мен например ми харесва след страстна целувка гаджето да ми оближе устните докато ме гледа в очите или да ми измуче въздухът и да се получи вакуум докато се целуваме...вариянти хиляди :) пробвайте :mrgreen:

e_l_i_z_a
05-28-2006, 08:15
zna4i tq kato si vkara ezika az ni6to da ne prawq taka li ?
Нееееееееееееееее.....оффф... абе прави каквото тя прави!!!Като за начало тва е достатъчно.. 8)
Иначе виж на предната страница колко инструкции съм ти дала ;-)

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-28-2006, 08:36
АААааааА неиздържам вече с такива ТЪПИ АМА ТЪПИ хора кат автора на тая тема !!!!! :evil: :evil: :evil: баси ти толко ли си некадърен че неможеш просто да я целунеш и да напрайш това дето ти идва от вътре .. или те е срам сиурно ... аман ..

Slave4You
05-31-2006, 18:34
Абе приятел,то по тази логика никой никога няма да се целува!!!За всяко не6то си има и първи път.Ако всеки си вика:няма да се целувам 6тот до ся не съм се целувал" и тей.Кво ся,6те стане6 на 30 години и пак няма да се целува6 6тот не си го праил ли!?

ATAKABG
06-02-2006, 00:55
Елиза,на фона на малоумните статии за първата и въобще за целуваката в тоя сайт,твоят постинг е най-добре написан и като че ли най-верен. Еваларка! :mrgreen:

Сънчо
06-02-2006, 08:52
Ах...горе долу преди 2 годинки направо откачах на тая тема...и аз бях горе долу в същото положение излизах с момчета забивахме се,гушкахме се,но стигне ли се до целувка си намирах извинения...само дето при мен имаше и още един проблем...бях се целувала 2 пъти и 2рия момчето ми беше казало,че немога да се целувам...и това ме караше все повече и повече да се "страхувам" от целувките....НО....едно момче много ме харесваше и аз си бях пийнала един път иии...не му мислих много и се целунахме...още от първия път се получи страшна целувка и от тогава насам нямам никакви проблеми... та оказа се че трябва да пробваш... затваряй очите и давай без да му мислиш... стискам палци :D

_M1rkA6t0_k0tI_
06-09-2006, 18:28
Миии трябва да се отпуснеш и да го направиш с момиче,което обичаш.Така е най-добре като за първи път.Друг вариант е да се напиеш и на някой купон.... :lol:
Но давай сега за първия вариант.
Значи доближаваш се до нея и и захапваш ЛЕКИЧКО една от устните(която си избереш) ама лекичко,не да я окървавиш!
После леко се отдръпваш за един миг от нея.
После пак си доближаваш устните и ги докосваш леко до нейните.Един вид я целуваш само с устни.После си отваряте "устите"( :D :-D :D ) и
ако тя ти пусне език,давай смело.Ако не го направи,ти си го доближи до нейния,а след това го върни обратно(Божичко само как звучи :mrgreen: ).Така ще завържете хубава целувка с непредвидим край...

Просто трябва да се отпуснеш и да правиш това,което ти идва от сърцето.Има само 3 златни правила:
1.Внимавай да не я олигавиш
2.Не я хапи прекалено силно,ако хапеш.
3.Не си завирай езика до гърлото й,освен ако тя не го иска.(щото всеки различно се целува)
4.Ако си начинаещ(както в случая),се пригаждай към стила на партньоката ти.
Успех :)



хаха недей бе не го карай да хапе като е и начинаеш хаха и наистина туй с въртенето мн смешно звучи 1-во там да я целува по устата и после да почват да се млящят хаха как прозвуча хахаха ама и да ти кажа има различни целувки попадала съм и на такиа сао дет си допират езиците и точно такъв щеше да ми захапе езика супер здраво и да ми разкървави устаната аз дет от суматий време се целувам не смея мн мн често да хапя ( не че се хваля :) ) да започне по от леко пък после след време да са впуска в по големи разнообразия в целувките :) и човек винаги се учи дори и за целувките не можеш да кажеш научих се да се целувам и на 40 да си пак се учиш :) и то един път ти трябва да се целунеш и ще фанеш цаката :Р сао внимавай мн да не сгафиш че момичетата някои държат на туй една тъпа скъса с авера си щото са целували по един и същ начин и не и харесвало вече щях да я убия и шот не можел тка че да внимаваш и да не се стяга кат се целуваш се отпусни шот кат си стегнат най мн да напраиш фал и един съвет като се целуваш си затваряй очите че някои не ги затварят и стаа супер тъпо не е толкова приятно а и е куцо да гледаш :) знам от личен опит :D :D :D :D по яко е с затворени и как да се изразя сякаш е по романтично и приятна опстановката :) УспеХхХЕ :D :D :D

iLoveChocolate
06-09-2006, 18:44
всичко става спонтанно.не бива да се страхуваш.първата целувка трябва да е неэабравима а не да я иэбягваш.просто го направи.

_M1rkA6t0_k0tI_
06-10-2006, 07:53
не е вярно че тряа да е незабравима при мене играх на шише о даже тос сао дет не мис е изпю в устата!

gret4ety
09-22-2009, 09:42
Важното е момичето да знае че не можеш да се целуваш още и незнаеш кфо е щото аз реших на първата ми целувка да не му казвам и тои зе та ми пусна един език :smt019 а аз нещо не сфанах кфо стана залитнах напред, той ме захапа и потече една неприятна лига :lol: аз после смутено му казах че ми е било 1 път тои вика че е мислел че съм някфа професионалиска и си беше гадничко ама после се смяхме и двамата 8-)

Zaharinka
09-22-2009, 10:06
Темата е от 2006 човека вече се е научил :D

smiirnoff
09-22-2009, 10:11
тая gret4ety малоумна ли е ?! :shock:

valdesbg
09-22-2009, 10:14
Натам вървят нещата. Що не съм един модератор сега... :)

FromAutumToAshes
09-22-2009, 10:40
Няма как да знаеш, докато не опиташ. Пък и като всичко друго на този свят и това иска тренировки (: .


П.С Ае научете се да пишете на кирилица бе.. Супер грозно е брррррррр :-x

Hilary_
09-22-2009, 10:43
Пет Май 12, 2006 10:53 am .. без коментар .. :? :?

SkyEatsAirplane
09-22-2009, 10:46
ееейй тая тема е на 12 май рожденния ми ден ххммм ставала съм на 14 :razz:

FromAutumToAshes
09-22-2009, 10:50
хахаха дори не съм обърнал внимание на датата :-o :lol:

Re5peC7
09-22-2009, 12:21
Ами така като отказваш, май скоро няма и да се научиш :) а в това да се целуваш, няма кой знае каква голяма философия :) Eliza е обяснила

Sevgincho
09-22-2009, 12:43
Сега пита как да се целува с език , утре как да правя секс .. Аз като бях на 14 - 15 никой не ми показваше как да се целувам .. Ами научаваш се , живота те учи ;)

sl0w
09-22-2009, 12:52
Tequila помага в такива моменти ...

Animalistic
09-22-2009, 13:21
Колко си тъп/а, не е истина...

smileforyou12
09-22-2009, 14:10
Стара тема! :shock: