PDA

View Full Version : ne me kritikuvaite..prosto pitam:(



mn sam zle
05-12-2006, 09:23
zdraveite..na 14 sam ili po to4no gi svarshih na 14 i polovina..ta nqma da vi zanimaam s godinite si...napravih go s edno mo4me koeto mn obi4am...predraspoloji me i si4ko be6e super...napravihme go u tqh...sestra mi znae i mi kaza 4e 6tom ne e teklo kruv zna4i mi e premahnal cqlata cipa?ima li takova ne6to?a ako te4e kruv zna4i q e skasal samo? :-s help me ..obqsnete mi?i zashtoto az 6 pati sam go pravila s priqtelq si no toq pat mnogo me boli kato varvq po ulicata i pishkam kruv ot kvo moji da e tva hora??

SeXyTo_f
05-12-2006, 09:26
ми сигурно се е раздетнала или нещо такова..и си седи там..ще се "откурти" рано или късно...може да отидеш на генеколг...може да имаш да инфекция на пикочния мехур!

`Death`Whore`
05-12-2006, 10:53
Девствената ципа се премахва напълно при първото раждане.

05-12-2006, 11:03
MI MILI4KA PO DOBRE VARI NA LEKAR TOVA E moito mnenie NIE I KAKVOTO I DA TI KAJEM 4ULI NEDU4ILI :roll: :-k [-X :smt018

black_dimond
05-12-2006, 11:41
naistina nai dobre otidi na lekar za6oto tova zvu4i obezpokoitelno

pak az
05-12-2006, 12:21
am...hora priqtelq mi pak iskaa... :cry:

PleasureSeeker
05-12-2006, 12:31
ако те боли мн...не му давай...първо отиди на лекар

nancy__girl
05-12-2006, 12:36
am...hora priqtelq mi pak iskaa... :cry:

obqsni mu 4e ima6 problem,moje da te razbere(ako nasitina te obi4a i ne spi s teb samo zaradi seksa),kaji mu 4e ne sii v polojenie da go napravi66,


am...hora priqtelq mi pak iskaa...
za6to izbob6to v tova polojenie se samislq6 dali da go napravi6 ili ne,6tom ne iska6 nedey da go pravi666666 [-X(osven tova mislq 4e ne si i v tva sistoynie.OTIDI NA LEKAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mnoo si naivna mili4ka.misli za sebe si,a ne za kefa na drugite
:cry:
nakide otiva sveta :cry: :cry:

eti4ka_87
05-12-2006, 12:38
tova nqma zna4enie 4e priatelq ti iska,sled kato te boli otidi i vij kakvo ti e a za sex vreme vinagi ima,ti gledai da se opravi6 i mu obqsni na priatelq ti dano te razbere.uspex

WindWaker
05-12-2006, 12:41
am...hora priqtelq mi pak iskaa... :cry:

obqsni mu 4e ima6 problem,moje da te razbere(ako nasitina te obi4a i ne spi s teb samo zaradi seksa),kaji mu 4e ne sii v polojenie da go napravi66,


am...hora priqtelq mi pak iskaa...
za6to izbob6to v tova polojenie se samislq6 dali da go napravi6 ili ne,6tom ne iska6 nedey da go pravi666666 [-X(osven tova mislq 4e ne si i v tva sistoynie.OTIDI NA LEKAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mnoo si naivna mili4ka.misli za sebe si,a ne za kefa na drugite
:cry:
nakide otiva sveta :cry: :cry:

da, okei prava si - ama tui "nakade otiva sveta" mn 6te me izvinqva6. a kakvo ? trqbva vsi4ki da bydem egoisti i da mislim samo i edinstveno za sebe si taka li ? natam li da otide sveta ? xax

nancy__girl
05-12-2006, 12:57
za sex vreme vinagi imatova iskah da kaja ](*,) moje bi ne se izrazih dobre,no v tova polojenie ne trabva da misli kak da go zadovoli [-X

I_lo0ove_VaSk{}
05-12-2006, 14:43
Deca na po 13-14 god tragnali sex da mi pravqt, ami kato nz za kakvo stava vapros za6to si go napravila? Pone da be6e pro4ela malko literatura predi da puska6 tapi temi tuk! I az iskam da ti zadam edin vapros - ti na 14 god kakvo udovolstvie izpitva6 ot sexa?

Sabrina27
05-12-2006, 15:12
Deca na po 13-14 god tragnali sex da mi pravqt, ami kato nz za kakvo stava vapros za6to si go napravila? Pone da be6e pro4ela malko literatura predi da puska6 tapi temi tuk! I az iskam da ti zadam edin vapros - ti na 14 god kakvo udovolstvie izpitva6 ot sexa?
Abe ti ne si li pro4ela kak se kazva temata :evil: Ako nqma s kakvo da pomogne6 ne puskai bezmisleni mneniq :smt018

street_art
05-12-2006, 15:12
Deca na po 13-14 god tragnali sex da mi pravqt, ami kato nz za kakvo stava vapros za6to si go napravila? Pone da be6e pro4ela malko literatura predi da puska6 tapi temi tuk! I az iskam da ti zadam edin vapros - ti na 14 god kakvo udovolstvie izpitva6 ot sexa?izklu4itelno dobre kazano :smt023

Варки
05-12-2006, 15:33
Виж сега не си обяснила точно как стоят нещата,но ще се опитам да ти помогна според това което каза.Значи щом пишкаш по улицата значи не можеш да се сдържиш да стигнеш до вас?!Така ли да го разбирам?Ако това е така и пишкакш кръв и те боли,когато пишкак най-вероятно е "цистит".Това е една болест която е много често наблюдавана най-вече при нежният пол.Или с други думи възпаление на пикучните пътища.Като малка и аз бях болна от това...но се оправих разбира се ако вземеш мерки,защото ще се усложнява все повече и повече и в една степен ще се напилаваш,като малко дете.Много е неприятно,затова най-добре идете с майка ти на лекар.Може да не ходиш на гинеколог,а на обикновен лекар.Той ще ти изпише антибиотици и ще се оправиш!Не се притеснявай.Това е така,разбира се ако симптомите ти отговарят на по-горе написаното.Успех!

I_lo0ove_VaSk{}
05-12-2006, 16:55
Deca na po 13-14 god tragnali sex da mi pravqt, ami kato nz za kakvo stava vapros za6to si go napravila? Pone da be6e pro4ela malko literatura predi da puska6 tapi temi tuk! I az iskam da ti zadam edin vapros - ti na 14 god kakvo udovolstvie izpitva6 ot sexa?
Abe ti ne si li pro4ela kak se kazva temata :evil: Ako nqma s kakvo da pomogne6 ne puskai bezmisleni mneniq :smt018
Dobreeee, az puskam bezsmisleni mneniq, a neinata tema? :smt018 Mn e smislena, nali? Ima hilqda temi po tozi vapros...

nancy__girl
05-12-2006, 17:06
Deca na po 13-14 god tragnali sex da mi pravqt, ami kato nz za kakvo stava vapros za6to si go napravila? Pone da be6e pro4ela malko literatura predi da puska6 tapi temi tuk! I az iskam da ti zadam edin vapros - ti na 14 god kakvo udovolstvie izpitva6 ot sexa?prav si e 4oveka kakvo udovolstvie izpitvat
may da pravi6 seks na 13-15 godin6na vizrast stana moda a?
awe pikli4ki navsqkide,za vsi4ko si ima vreme be horaaaaa, i kvo sq vij kvi problemi 6e ima6,idi na lekar nedey da se mota6 kato stoi6 s misilta 4e 6te ti mine. [-X [-X [-X

I_lo0ove_VaSk{}
05-12-2006, 17:15
Deca na po 13-14 god tragnali sex da mi pravqt, ami kato nz za kakvo stava vapros za6to si go napravila? Pone da be6e pro4ela malko literatura predi da puska6 tapi temi tuk! I az iskam da ti zadam edin vapros - ti na 14 god kakvo udovolstvie izpitva6 ot sexa?prav si e 4oveka kakvo udovolstvie izpitvat
may da pravi6 seks na 13-15 godin6na vizrast stana moda a?
awe pikli4ki navsqkide,za vsi4ko si ima vreme be horaaaaa, i kvo sq vij kvi problemi 6e ima6,idi na lekar nedey da se mota6 kato stoi6 s misilta 4e 6te ti mine. [-X [-X [-X
Ami nai-dobre 6te e taka, nie ne sme ginekolozi, a kolkoto po-navreme vzeme6 merki, tolkova po-dobre za teb samata!

^KaSiDi^
05-12-2006, 17:23
Deca na po 13-14 god tragnali sex da mi pravqt, ami kato nz za kakvo stava vapros za6to si go napravila? Pone da be6e pro4ela malko literatura predi da puska6 tapi temi tuk! I az iskam da ti zadam edin vapros - ti na 14 god kakvo udovolstvie izpitva6 ot sexa?prav si e 4oveka kakvo udovolstvie izpitvat
may da pravi6 seks na 13-15 godin6na vizrast stana moda a?
awe pikli4ki navsqkide,za vsi4ko si ima vreme be horaaaaa, i kvo sq vij kvi problemi 6e ima6,idi na lekar nedey da se mota6 kato stoi6 s misilta 4e 6te ti mine. [-X [-X [-X

ai stiga tolkova moral,ako se e chuvstavla gotova i e bila sigurna v chuvstavat na momcheto i t.n. napravila go e....vie kvo i se mesite....breh golemi moralisti se izvydiha ](*,)

a po temata,milichka bila sam v absolutno syshtoto polojenie...pyrviq mi pyt,ne teche kryv kogato toi me otvori,obache sled tva kato vyrvqh mn me boleshe i kato pishkah pyrvite dva pyti techeshe kryv i beshe mn mn bolezneno...(a za moralistite bqh na 15 i polovina i se chuvstvah gotova,i mislq che za sexa imam dobra obshta kultura)ta poglednah s ogledalce i se okaza,che mi e razkysano oshte nadolu,ne samo devstvenata cipa,no i nadolu i zatva me e bolqlo...technostta mi e parela,ako moga taka da go obesnq de,mn zavyrtqno stana,no...ta v kraina smetka sled 4 5 dena mi mina absolutno ot samosebe si,bez nikvi lekari i t.n. dano i ti byrzichko da se opravish :P aide upseh :wink: