PDA

View Full Version : Moderated: Как да контактувам повече с момичета?



milanoff
05-12-2006, 13:10
Виждам, че тук атмосферата е много добра и винаги се намират хора, които да дадат съвет. Това ме подтиква и аз да напиша проблема си.
Той е следният: уча в ПГТЕ "Х.Форд" (там сме само момчета). От началото липсата на момичета не ми правеше никакво впечатление. Беше ми все едно. Но имам чувството, че вече много изпростях. От 1 месец не бях контактувал с момиче и онзи ден ми се наложи да проведа малко по-дълъг разговор с една позната, но се оказа, че наистина съм много изпростял. Отнасях се с нея все едно си говоря с момче...
Та въпроса ми е - като се има в предвид моята ситуация, как да контактувам повече с момичета? Къде да ги намеря тия момичета бе да му се не знае...? ](*,)
Моля само без отговори от типа на дискотеки и т.н. По дискотеки ми е крайно противно да ходя :wink:
Благодаря за вниманието!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

rusalkata_
05-12-2006, 13:17
еми така е,ако не сме ние момичетата,вие ще си изпростеете. :lol: все трябва да познаваш момичета,нали?ако имаш по-близка приятелка поговори с нея.излизай в компания в която има и момчета и момичета.сваляй някоя мацка и така... :D

milanoff
05-12-2006, 13:21
Вярно си е. Без вас сме за никъде. Ама и вие без нас :P
Познавам момичета, обаче всички дет познавам са вече обвързани... А тези, които не са, просто не ми се коментира как изглеждат...
Точно това е проблема - нямам близка приятелка, но искам да намеря. Все нещо, обаче не се получава :-k

slaveto
05-12-2006, 13:57
abe 4ove4e, ti ve4e si izgorql, 6ton ne obi4a6 da hodi6 po diskoteki i nema6 svestna priqtelka s koqto da si lafi6...samo v diskotekite i po kuponite staat qki svalki i t.n....ama to v Henri Ford...vsi4ki ste malko po geiski nastroeni...OPRAVQI SE 4E SI EBALO VEKO :smt019

rusalkata_
05-12-2006, 14:35
еми тогава се запознавай с нови момичета щом тези които познаваш не стават.накарай и приятелите ти да те запознаят с някои мацки! :-D

SANDDRA
05-13-2006, 17:58
Zapi6i ne se na tantsi s partniorki! :lol: Ina4e kaji na nqkoi fr da te zapoznae s momi4eta i zapo4nete da izlizate!

milanoff
05-13-2006, 18:04
Танците с партньорки отпадат моментално :lol:
Не за друго, ами съм голям пън :lol:

А за другото - всеки вика "Брато, оправяй се! :P"

teenkopele
05-13-2006, 22:19
.
еми тогава се запознавай с нови момичета щом тези които познаваш не стават.накарай и приятелите ти да те запознаят с някои мацки! :-D

''Приятел в нужда се познава'' :wink:.