PDA

View Full Version : Moderated: Как да го забравя?



05-12-2006, 15:07
здравейте...знам 4е има сигурно мн такива теми(за което съжалявам)ама искам да ви питам...как да забравите любовта?Допуснах голямата гре6ка да се влюбя :smt007 и тъй като зная 4е ни6то няма излезе,искам да ви питам:КАК ДА ГО ЗАБРАВЯ!!! =; ве4е твъде мн се измъ4вах да го харесвам,жалко 4е го разбрах толкова късно...Хора,помагайте,ПЛС [-o<

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

SHTE_Te_HVANA
05-12-2006, 15:10
premahni tova koeto vi svarzva na kradko teefonen nomer, nqkoq ustanala riza u vas i drugi nqkvi neshtica ako gi izgorish maiche shte ti stane pohubavo mai taka beshe.... a i gledai da mislish za nqkoi drug ....

black_dimond
05-12-2006, 15:19
az li4no imam nqklko metoda nzdali 6e podeistva no moje da probva6
1:otivam na pazar snqkoiq priqtelka i obikalqme do pripaduk pri men deistva
2:otivam na disko zabivam se s nqkoi", malko tupo no pone ne mislq za tozi koito iskam da zabravq a za gre6kata koiqto sum napravila na diskoto
3:zapo4vam da se zaglezdam po drugi mom4eta i taka mislq za tqh a ne sa toq
e za tvase setih nadqvam se da ti pomognah dori i malko :)

ne6i4
05-12-2006, 19:56
az li4no imam nqklko metoda nzdali 6e podeistva no moje da probva6
1:otivam na pazar snqkoiq priqtelka i obikalqme do pripaduk pri men deistva
2:otivam na disko zabivam se s nqkoi", malko tupo no pone ne mislq za tozi koito iskam da zabravq a za gre6kata koiqto sum napravila na diskoto
3:zapo4vam da se zaglezdam po drugi mom4eta i taka mislq za tqh a ne sa toq
e za tvase setih nadqvam se da ti pomognah dori i malko :)
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Ashli
05-12-2006, 22:04
Mi ne bydi slqpa. Ogledaj se dali nqkoj, koito ti e simpatichen ili si prekarwate dobre ne pokazwa nqkwi priznaci che te haresva. I posle bydi s nego i shte zabrawish stariq. I az se bqh wlubila w edno momche i towa naistina pomogna. Sq sum super shtastliva s noviq mi priqtel. Okaza se che e 1000 pyti po-dobur ot onzi bokluk de hareswah....