PDA

View Full Version : как да добия смелост и да му разкрия чувствата си?



05-12-2006, 16:17
Здравейтер пиша ви това с огромната надежда да ми помогнете да разкрия чувствата си на момчето, в което съм влюбена. Историята е следната. аз живея в града а него го познавам от селото в което живее баба ми.там ходим с нашите през 1-2 седмици за събота и неделя и някои ваканции.братовчед ми ходи също на село1, но по често. Братовчед ми излизаше вечер, а там всички се познават. Предната пролетна ваканция прекарах там и реших да излизам и аз с него. Тогава за пръв път видях момчето.Отначало не познавах почти никой (освен някои момичета ,с които като по-малки играехме заедно ) и ми беше мн скучно, за6тото по принцип обичам да си правя кефа ,а там нямах с кого да си говоря.Продължих и след ваканцията да излизам вечер с братчеда.постепенно времето минаваше и с част от хората се сближихме(той не излизаше вс път).На село изкарах и няколко седмици от лятната ваканция,в края на която започнах да се интересувам повече от него и ми беше станал доста симпатичен.той се познаваше с бр. а азц не, докато последната вечер от л. ваканция не ми щукна да се запознаем. (беше малко странно).и преди и след това въобще не съм си говорила с него.беше ми направило впечатление че ме гледа, често пъти срещах погледа му и така започнах да го харесвам. случваха се много големи случайности и съвпадения, все повече ме навеждаха на мисълта че и той ме харесва. но все повече се убеждавам че въобще нямам нито смелост ,нито идея какво да направя!!!???Затова вие сте и моята надежда ,и моята смелост.
преди 1-2 месеца обаче го видях да се закача с едно момиче (с което естествено се познават повече и от отдавна).всъщност приятелката ми, която единствена знае че го харесвам ми каза че той и е предлагал но тя му е отказала.
напоследък ми прави впечатление обаче че ме пита разни работи(което определено си е напредък), в смисъл запачваме да лафим.последният път ме пита дали нямам празен диск,а аз не бях сигурна.на сл ден му пратих смс че имам и ако му трябва да кликне (!!!имам телефона му от приятелката ми, а не от него!!!)но след една седмица все още не е.Затово си мисля че не трябвало да пращам СМС.как мислите???
ИЗВИНЯВАм СЕ ЗА ПрАВОПИСНИ И ВСЯКАКВИ ГрЕШКИ,но бързах , за да получа по скоро отговори и да реша какво да правя.[/b]помогнете ми :smt010 иска ми се той да е първия ми приятел

Варки
05-12-2006, 16:27
От тук всичко прочетено ме води до мисълта,че е по-добре да се насочиш към друго момче и въобще да не казваш,че той ти харесва.Виж от харесвам до влюбена съм има огромна разлика!Така,че не прибързвай със заключенията.Той ако е искал да стане нещо е щял да направи първата крачка или както се изрази "щял е да се закача и с теб".Не възлагай неща от който после ще страдаш!Приеми всичко с усмивка и продължи напред по пътя си.Разбира се това е лично мое мнение!

ne6i4
05-12-2006, 17:32
ami da!naso4i se kym dr mom4e

black_dimond
05-12-2006, 21:23
nameri si drugi v nikukuv slu4ai e mu priznavai ni6o na toq