PDA

View Full Version : Moderated:Осъзнавате ли опастността от секса без презерватив



05-12-2006, 16:57
от известно време чета писанията в този раздел,искам да ви попитам съзнавате ли каква отговорност поемате, като започвате да водите полов живот толкова рано? замисляте ли се въобще преди да направите нещо ? /въпросът е към онези,който правят секс без презерватив/ Давате ли си реална сметка на какъв риск се излагате?


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

fasta4eto
05-12-2006, 17:01
dam i az mnogo se nervq kat polu4avam saveti da go pravq bez i samo da kaja na priqtelq mi da nesvar6va v men :smt013 i az mnogo mi se iska da gi pitam dali naistina razbirat opastnosta ?

^KaSiDi^
05-12-2006, 17:31
mmmm razbirat te...dryjki... ](*,) [-X .te ako razbiraha spored vas dali shtqha da go pravqt ??? #-o

I_lo0ove_VaSk{}
05-12-2006, 18:01
Edva li, ako go razbiraha foruma 6te6e da e full max s temi ot roda na "izprazni mi se v ustata.Bremenna li sam?" ili "kato mi doide za prav pat trqbva li da polzvam prevrazki?", "moje li da praq sex po vreme na cikal" i o6te bezbrooooooiiiiii takiva :? :x

miloto_girl_4e
05-12-2006, 18:01
хъх.. как ще я осъзнават,бе #-o
ако имаха поне малко акъл в главата нямаше да правят такива глупости(секс без предпазни средства)...какво да ги правиш.. деца ...секс тръгнали да правят...божкееее....

[UN]HappY
05-12-2006, 19:16
Po tozi v1pros ima dosta pisano.. ima knijki, dori i filmcheta.. V1v vsqko uchilishte se iznasqt lekcii kak da se predpazvame. I vse pak, neka ne zabravqme, che prezervativite predpazvat ne samo ot bremennost, a i ot mnogo opasni bolesti, predavani po polov p1t. ](*,)
Xora, pomislete za b1deshteto si! Ne se pogubvaite! Izpolzvaite predpazni merki :!: :!: :!:

shadow4e
05-12-2006, 19:21
да, прави сте, наистина има доста необразувани сексуално хора,но повечето са гости....
а от редовните посетители доста момичета са и на хапчета,а аз пък съм на вагинални таблетки,ама пак не му давам да свършва в мен ,то и той не иска....

`Death`Whore`
05-12-2006, 19:22
Момиче, от забременяване не се умира!

machoka
05-12-2006, 19:25
Момиче, от забременяване не се умира!

ахам.. по-лошо.. съсипва ти се живота :)

NsG
05-12-2006, 19:27
Секса без презерватив не е кой знае какво,само ако си наясно какво правиш:да можеш да се контролираш и познаваш,да познаваш перфектно партниора и супер хигиена.

strange__
05-12-2006, 19:48
Да :idea:

Labelle
05-13-2006, 03:03
Разбире се, че осъзнавам какво правя........ А вие осъзнавате ли опасността от скъсан презерватив, от шофиране без предпазен колан, от пресичане на голяма улица (дори да се огледате), от вървене близо до строеж, от консумиране на гъби, от ползване на обществени тоалетни, от градския транспорт (където нивото на чистота е доста принизено и кой знае на какви бацили може да се натъкнем)?
Ако говорим в този ред на мисли................ посочете м и едно 100% безопастно нещо на този свят.

hamilcar
05-13-2006, 06:17
mmmm razbirat te...dryjki... ](*,) [-X .te ako razbiraha spored vas dali shtqha da go pravqt ??? #-o

Хахахахахахахахахахаха

С бившата ми приятелка го правихме без презерватив година и половина.През това време нямаше проблем.Не се изказвай неподготвена.

fasta4eto
05-13-2006, 08:20
Разбире се, че осъзнавам какво правя........ А вие осъзнавате ли опасността от скъсан презерватив, от шофиране без предпазен колан, от пресичане на голяма улица (дори да се огледате), от вървене близо до строеж, от консумиране на гъби, от ползване на обществени тоалетни, от градския транспорт (където нивото на чистота е доста принизено и кой знае на какви бацили може да се натъкнем)?
Ако говорим в този ред на мисли................ посочете м и едно 100% безопастно нещо на този свят.

mila tva piqn da te blasne e edno a da zastane6 nasred magistralata si e savsem drugo !!! i kato pravi6 sex bez prezervativ moje i da znae6 kakvo pravi6 NO NEUSAZNAVA6 KAKAVO MOJE DA STANE predstavi si abort na 15 ili 16 ili s dete na 17 18 tva sa ne6ta koito 6te te srutqt psihi4eski !!! tva koeto moje da stane ne go pojelavam i na nai golemiq si vrag !!!

fasta4eto
05-13-2006, 08:22
mmmm razbirat te...dryjki... ](*,) [-X .te ako razbiraha spored vas dali shtqha da go pravqt ??? #-o

Хахахахахахахахахахаха

С бившата ми приятелка го правихме без презерватив година и половина.През това време нямаше проблем.Не се изказвай неподготвена.

spokoino pi4 to ponqkoga i ot edno izprazvane 6te stane belqta posle da nqma PRIQTELKATA MI MAI E BREMENNA!!! no ti si znae6 6tom si takav liubitel na extremnite sportove juli si bez prezervati6 a nqkoq fenka moje i nqkoq bolest da ti podari v znak na liubovta si!!!

Chiana
05-13-2006, 09:44
Всеки си прави преценка за себе си. Който има инстинкт за самосъхранение, ще си направи разчет какво прави! Аз съм си преценила например, че презервативите не са за мен и затова съм на хапчета. Също така съм си и преценила, че при добра лична хигиена и при сексуални контакти само с един партньор, който познаваш и обичаш, риска от инфекции е сведен до минимум. А риска от скъсване на презерватив е много по-голям. И ако ти се случи два поредни месеца да скъсате презерватив повреме на овулация и какво?! Първия месец пиеш незаменимия Постинор, а втория какво? Дудук! Защото това не са ти бонбонки, ами хапчета, бъкани с ударна доза хормони! Така че не слагай всички, правещи секс без презерватив под общ знаменател. Пък и какви такива паники сте всички... Сякаш тия сперматозоиди летят с хиликоптер... Правили го на 27-мия ден от цикъла без презерватив, той не свършил в нея и тя вече готова да се натъпчи с постинор... Егати паниките... :-s

fasta4eto
05-13-2006, 09:50
Всеки си прави преценка за себе си. Който има инстинкт за самосъхранение, ще си направи разчет какво прави! Аз съм си преценила например, че презервативите не са за мен и затова съм на хапчета. Също така съм си и преценила, че при добра лична хигиена и при сексуални контакти само с един партньор, който познаваш и обичаш, риска от инфекции е сведен до минимум. А риска от скъсване на презерватив е много по-голям. И ако ти се случи два поредни месеца да скъсате презерватив повреме на овулация и какво?! Първия месец пиеш незаменимия Постинор, а втория какво? Дудук! Защото това не са ти бонбонки, ами хапчета, бъкани с ударна доза хормони! Така че не слагай всички, правещи секс без презерватив под общ знаменател. Пък и какви такива паники сте всички... Сякаш тия сперматозоиди летят с хиликоптер... Правили го на 27-мия ден от цикъла без презерватив, той не свършил в нея и тя вече готова да се натъпчи с постинор... Егати паниките... :-s

napalno te podkrepqm za bez prezervativ pri edinstven i postoqnen partnior ama ne i pri vsqkakvi slu4aini partniori !!!

`Death`Whore`
05-13-2006, 10:27
Да...доверието в единствения партньор моментално значи, че няма да хванеш болест. Това, че се обичате, не означава, че той няма инфекция например. Напълно безотговорно е да се прави секс без презерватив без предпазване от бременност и без да сте се прегледали.

NsG
05-13-2006, 14:10
Не знам защо всички смятате,че хората които правят секс без презерватив,го правят само защото имат сериозен патниор-без изследвания,без да са нясно какво правят и т.н. Хубаво е,че сте заклети фенове на презерватива,но ми е интересно колко от вас след като късат презерватив отиват на изследвания?Защото презерватива предпазва само и единствено докато е цял :wink:

air_J
05-13-2006, 14:34
Да...доверието в единствения партньор моментално значи, че няма да хванеш болест. Това, че се обичате, не означава, че той няма инфекция например. Напълно безотговорно е да се прави секс без презерватив без предпазване от бременност и без да сте се прегледали.
Ами, ако и родителите разсъждаваха така? Нямаше да те има теб да си вечното анти, нямаше да ме има и мен да те коригирам, когато е необходимо. В крайна сметка много се панирате, прекалено много. То не бяха луди крави, птичи грипове, СПИН-ове и т.н. Съвземете се, бе! Ако правиш секс с един и същ човек продължително време няма какво толкова да се филмирате! Пийте си хапчета и няма да забременявате! Спазвайте някаква нормална хигиена и не се филмирайте чак толкова! А дали е безотговорно, или не - ами, не мога да попитам мама и тате, щото в момента ги няма, ако вашите са си у вас - попитайте ги! :-({|=

TiA_MaRiA
05-13-2006, 14:40
Разбире се, че осъзнавам какво правя........ А вие осъзнавате ли опасността от скъсан презерватив, от шофиране без предпазен колан, от пресичане на голяма улица (дори да се огледате), от вървене близо до строеж, от консумиране на гъби, от ползване на обществени тоалетни, от градския транспорт (където нивото на чистота е доста принизено и кой знае на какви бацили може да се натъкнем)?
Ако говорим в този ред на мисли................ посочете м и едно 100% безопастно нещо на този свят.
Абсолютно съм съгласна! :wink:

belluci
05-14-2006, 04:16
abe kato 4eta vuprosi tuka ot sorta naaa...svur6i mi v ustata moga li da zabremeneq i sqkakvi takiva,stigam do izvoda,4e ne osuznavat kakvo to4no e sexa i 4e sa adski negramotni v tova otno6enie,a ti iska6 i opasnost ot pravene bez prezervativ da osuznavat.Ne q osuznavat i posle pi6tqt i revat,kato im zakusnee cikala,ama to vednuj stava belqta.
I sum napulno suglasna `Death`Whore` po oto6enie na bolestite i sexa bez prezervativ s postoqnniq partnior.

gangbang
05-14-2006, 10:51
от известно време чета писанията в този раздел,искам да ви попитам съзнавате ли каква отговорност поемате, като започвате да водите полов живот толкова рано? замисляте ли се въобще преди да направите нещо ? /въпросът е към онези,който правят секс без презерватив/ Давате ли си реална сметка на какъв риск се излагате?


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Да татенце :-D

Като ги задаваш тия риторични въпроси, па да беше написал по-добре нещо за предпазването? Кво точно са да се осъзнава? По принцип без презерватив риска е най-вече от забременяване останалото са относителни работи с болестите и пр. Щот сифилисаа мое го фанеш и от не добре омита чаша в некое заведение.
А па като прайте такива теми, па с нещо ги обосновавайте.

NeSTa_86
05-14-2006, 15:29
тея дето го правите без гума сте болни мозъци

05-15-2006, 21:27
Да...доверието в единствения партньор моментално значи, че няма да хванеш болест. Това, че се обичате, не означава, че той няма инфекция например. Напълно безотговорно е да се прави секс без презерватив без предпазване от бременност и без да сте се прегледали.

Ами щом обичаш този човек и той те обича,значи си имате доверие.И той едва ли ще скрие от теб,ако е болен от нещо...Тай че...

Chiana
05-16-2006, 07:11
Мне е тя `Death`Whore` си е абсолютно права... Никой не е застрахован. Инфекции се получават от нищото. И докато се развият бактериите, докато се проявят симптомите минава време... Обаче не са болка за умиране все пак... 4 таблетки перорално и 10 глобули вагинално... и за 10 дена си ок ;) . Е, примерно казано, то си зависи от инфекцията де ноо... На дали може да е страшно сериозна. Ако се вземат мерки навреме и всичко е наред.. Чесно казано предпочитам това, отколкото забременяване. Пък и едно е инфекция, бактериална или гъбична, а друго е спин, гонорея иии т.н. - вече сериозните болести! Които е много малък шансът човек да ги пипне от някого, който е спал само и единствено с теб. Аз на дали бих го правила без презерватив с човек, който е спал с други момичета преди мен. Но трябва да се вземе в предвит и другите начини за предаване на болести: по кръвен път и т.н. Ала по тази логика и ти не си застрахован-и ти можеш да ги пипнеш от някъде. А пък и както някои споменаха - когато човек скъса презерватив това не е ли равностойно на секса без презерватив?? А инфекциите се предават и от веднъж.... По тази логика никой не е застрахован. Както казаха- няма сигурно нещо на този свят. Съжалявам за оффтопика, но исках да си изкажа мнението.

SeXyTo_f
05-16-2006, 07:14
mmmm razbirat te...dryjki... ](*,) [-X .te ako razbiraha spored vas dali shtqha da go pravqt ??? #-o
аха....мислят как се казва...точно с оная си работа... :smt005

PleasureSeeker
05-16-2006, 15:23
осъзнавам...затова използвам презервативи...