PDA

View Full Version : Замисляли ли сте се някога ?



05-12-2006, 17:21
Замислялили сте се някога за самия живот, за чувствата, за ситуациите, за добрите и лошите неща в него, за оптимистичния и песимистичния край в живота, за любовта, за емоциите и за други неща. Как, когато си в лошо настроение, просто една песен може да те накара да се замислиш с какъв труд и какви чувства е изпяна и писана, как за една ситуация винаги си има добра страна и лоша. Въобще мислили ли сте си за любовта, как тя ви кара да се чувствате щастливи, да направите невъзможното - възможно и да направите човека до себе си щастлив ? Винаги всяко нещо си има и добра и лоша страна. Когато сте имали свободно време, замисляли ли сте се, че всеки един човек има свой проблеми, свой живот, свои мечти, как не го интересува нищо друго, освен близките му..как се опитва да живее, като се прехранва..мога да пиша още много, но просто сега излизам и вечерта ще се прибера. Дано да ви заинтригува темата и да дискутираме малко :)

05-12-2006, 17:51
ууооууу хаха нямам думи. Един човек да пусне една смислена тема, в която няма нищо за обезкосмяване и перверзно мислене. =D>
аз по принцип супер мн мисля за тези неща... ммм, но лошото като цяло е, че никой не ме е разбирал до сега...! аве незнам и дали е правилно толково мн да се задълбочаваш или да гледаш по-повърхностно на нещата... ](*,)

05-12-2006, 17:56
Ми, честно казано не знам кое е по добре. Просто всеки път когато остана сам и размишлявам върху тези неща и си мисля, дали някой друг като мене така прави :) Просто исках да споделя мнение и да бъде забавно да дискутираме такава тема. Лично бих предпочел да бъдат по задълбочени нещата, за да бъдеш в нещо по сигурен и да изглеждат по добре нещата.

05-12-2006, 19:58
I az sum se zamislqla za teq ne6ta.Ama 4estno kazano mislq 4e horata deto ne se zamislqt mnogo mnogo sq po dobre po to4no po 6taslivi!
ponqkoga kato se zadulbo4ava6 yslojnqva6 ne6tata.
zamislqla sum se i dali naistina sum 6tasliva ili mi trqbva nqkvo raznoobrazie i 4estno kazano otkrih 4e psihikata na 4ovek e veliko ne6to!moje6 da si vny6i6 vsi4ko prosto.ako misli6 4e si 6tasliv i 4e vsi4ko e prekrasno i t.n. naistina se 4yvstva6 taka a kato se zamislq6 prosto se spi4a6! :roll: .Trqbva prosto pove4e da se radva6 na ne6tata koito ima6!
neznam prosto...

05-12-2006, 20:01
A kolko oshte mnoooogo pyti shte se zamislqsh....ne byrzai da tyrsish otgovori oshte ot sega, zashtoto vseki pyt shte ima razlichen smisyl. No bravo za temata...dobra diskusiq moje da se poluchi...

tainstvenata
05-12-2006, 21:50
emi da mnogo pyti sam se zamislqla

[LP]```
05-12-2006, 23:05
parvo bravo za temata naistina e hubava;)))
zamislqla sam se mn pati za tezi ne6ta,i mn pati sam si govorila s priqteli...to nqma kak (spored mene)da ne se zamisli6 pone za edno ot ne6tata ti trqbva da si bahti malumnika bez nikva cel v jivota i tn... :smt118 :smt078 :smt038 :smt040 :smt041

hamilcar
05-13-2006, 06:44
Не си тормозя мозъка с такива въпроси.

I_lo0ove_VaSk{}
05-13-2006, 12:13
Не си тормозя мозъка с такива въпроси.
A ponqkoga trqbva, za6toto v jivota trqbva ot vreme na vreme da ima momenti, v koito da pravi6 ravnosmetka na jivota i na tova, koeto si postignal, za tova, za koeto jivee6.
Az mi4no go pravq, no izkly4itelno rqdko. V dne6noto zabarzano ejednevie mladite hora nqmat vreme za podobni vaprosi.
P.S.Bravo za gotinata tema =D> =D> =D> =D> =D>

piko1
05-13-2006, 17:09
въпросът е не в това дали мислиш за тези неща а по какъв начин расъждаваш дали може да погледнеш въпроса от няколко гледни точки расъждавал съм по всеки от тези въппроси един по един
доста често се получава така че трудно намирам отговори те им
а понякога остават доста не известни които допълнително ме объркват
:roll:

teenkopele
05-13-2006, 21:53
Да, замислял съм се. :)

`Death`Whore`
05-13-2006, 21:55
Не.

doctordre
05-14-2006, 08:23
понякога да... но по принцип не е хубаво да се тормозиш с глупости, аз като се замисля така и забивам яко, мноо е тъпо така че не трябва да му мислим много-много

`Death`Whore`
05-14-2006, 10:03
Какво доживях - "не трябва да се мисли"...

SabrinaAa
08-09-2008, 13:27
4esto sam se zamislqla no ne sam stigala do nikakv izvod1 :-o :-o :-o

hrisis
08-09-2008, 13:37
Замисляла съм се и то много пъти....