PDA

View Full Version : Влюбих се в момиче, което познавах преди...



*~\/~*
05-12-2006, 17:32
Здравейте! Видях, че давате много добри съвети и реших да пиша и аз! Значи влюбен съм в едно момиче от моето училище. Бях се запознал с нея преди доста време. Запознахме се покрай общи приятели. Просто ей така се запознахме, поради факта, че сме в една компания. Два три пъти сме си говорили, но така - заедно с другите приятели. Извесно време се поздравявахме като се разминем в училище. Но с времето спряхме. Просто ми беше безразлично тогава! Мина доста време. И от скоро време усещам как хлътвам все повече... Но сега все едно не се познаваме (то май си е така) - като се разминем не се поздравяваме, нищо! А аз съм влюбен доста! И не знам какво да направя... Ако може да ми дадете някаква идея?! Искам да се сближа с нея! Но не знам как да стане, при условие, че преди сме се познавали и по едно време даже спряхме да се поздравяваме... Изглежда, че не съм искал да общувам с нея! Все едно съм я отбягвал... Но не беше така - тогава просто ми беше безразлична, макар че и тогава я намирах за хубаво и приятно момиче... Сега все едно трябва да се запознаваме наново... Звучи тъпо, нали?! За това търся съвет! Благодаря предварително на всички, които ще ми дадат съвет!

Glezlata
05-12-2006, 17:39
Ami otidi pri neq,usmihni i se,podai i ruka za zdrasty,pitai q kak e,kakvo stava pri neq,zagovori q za ob6tite vi priqteli.Ili puk nakrai tezi va6i ob6ti priqteli da izleznete nqkude zaedno i taka 6te moje6 da si pogovori6 s neq.Uspeh. :smt016

Shadow_Walker
05-12-2006, 17:44
Еми не сте ли още в една компания?Пробвай пак така покрай другите да се сближиш с нея.
Ако пък не сте в една компания-ми като минава покрай тебе позрдавявай я, попитай я нещо, заговори я, покажи и че я харесваш :wink:

KoTeNcEtY
05-12-2006, 17:45
Глей са и аз иам същия проблем , но идва едно НО поради факта , че сам момиче не мога да призная на едно момче че го харесвам или там кфото испитваш ти към нея , отиди при нея поговорете си поопознаите се и прочие , Не стой отстрани без да деистваш нападаи иначе някои друг ще ти я отнеме докато ти се наканиш !!

*~\/~*
05-12-2006, 19:45
Еми не сте ли още в една компания?Пробвай пак така покрай другите да се сближиш с нея.
Ако пък не сте в една компания-ми като минава покрай тебе позрдавявай я, попитай я нещо, заговори я, покажи и че я харесваш :wink:

Ми вече не сме в една компания... От доста време не сме!

Хубаво, ще я поздравя като се засечем някъде... Обаче след това се чудя какво да правя? В момента тя се движи в една компания от няколко момичета от нейния клас! Никога не я виждам сама в училище... Не знам как да вляза в новата и компания, при положение, че е само от момичета... не съм от най-отворените, ама мисля, че и не съм от най-срамежливите - нещо средно... И за това се чудя как да и покажа, че я харесвам??...

ne6i4
05-12-2006, 19:48
Еми не сте ли още в една компания?Пробвай пак така покрай другите да се сближиш с нея.
Ако пък не сте в една компания-ми като минава покрай тебе позрдавявай я, попитай я нещо, заговори я, покажи и че я харесваш :wink:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :) :) :) :) 8) :) :D 8) :) :D :D :) 8) 8) :) :D

black_dimond
05-12-2006, 21:09
mi kato za na4alo zagovoriq zapo4nete da se zagovarqte i taka bavo malko po malko 6e se sblijite i ne6eta 6e stanat ot samosebesi

e_l_i_z_a
05-13-2006, 06:51
На нея и е неловко да направи първата крачка и я е срам... :mrgreen: за това върви и я покани някъде на разходка или на кафенце :mrgreen:

PleasureSeeker
05-13-2006, 09:49
амм...тва,че не сте в една компания вече си има и своите плюсове...са можеш да я спреш и да я питаш примерно кога ще се съберете пак сичките...или пък кога е видиала запоследно едикой си...

*~\/~*
05-15-2006, 19:11
Значи един приятел днеска ми каза нещо, което е много важно според него: в компанията в която сега се движи момичето, което харесвам(само момичета от нейния клас) много силно се влиаят от една на друга мненията. Всичко правели след като се "одобри" от групичката им. За това било много важно да спечеля доброто мнение и доверие на другите от групичката. Само някоя от тях да каже нещо лошо за мене и съм бил отрязан... За това ми се струва толкова трудно... Новата и компания ме бърка... Какво трябва да направя според вас?!?

slunceto86
05-15-2006, 19:23
Otidi pri neq pogledni q v ochite i i kaji slednoto TI SI VSICHKO ZA MEN!!!!!! ako ne ti odari shamar znachi izpitva neshto kum teb!!! az sum go probvai 3-puti 1,i 2-riq stana na 3-tiq go otnesoh ama ne mu pukashe pone razbrah kakvo misli za men a shto se otnasq do kazvaneto na zdr. t`fa nai lesno se opravq prosto q spri i kaji dali te pomni ili nehsto ot sorta i se zaprikazvaite i gotovo :)

05-16-2006, 07:51
А вие от един випуск ли сте?6тото ако сте то се по някое време 6те имате 4ас заедно двата класа и ти може6 да седнеш близо до нея,да си поизпуснеш химикала 2,3 пъти,тя да ти го подаде 8)
А ако не сте на едни и същи години просто като минава покрай теб почни да и се усмихва6,после я поздравявай и накрая я покани да излезете някъде и......ти си знае6 :D

05-17-2006, 21:16
Намери си някаква причина да идеш в нейния клас, за да питаш нещо - ти измисли кво! И питай точно нея! Се ще хванете някаква тема на разговор и после я заговори пак някъде из училището, а защо не и навън някъде и после ясно - кафенце, това онова и готово!

Успех!

teenkopele
05-17-2006, 22:40
Еми не сте ли още в една компания?Пробвай пак така покрай другите да се сближиш с нея.
Ако пък не сте в една компания-ми като минава покрай тебе позрдавявай я, попитай я нещо, заговори я, покажи и че я харесваш :wink:

Взе ми думите от устата. :mrgreen:

Dharma
05-18-2006, 17:32
отиди при нея поговорете си поопознаите се и прочие , Не стой отстрани без да деистваш нападаи иначе някои друг ще ти я отнеме докато ти се наканиш !!
:!:

PleasureSeeker
05-18-2006, 21:47
айде де кво стана със случката..мина време...разкажи последствията