PDA

View Full Version : Moderated: Какво да правя? Много съм хлътнала!



sulzi4ka
05-12-2006, 17:33
Здравейте~Аз съм едно момиче на 14 години....Априлската ваканция бях на Плевен.Там се запознах с едно много ГОТИНО момче-да го наречем Б.Той също е от София като мен и през ваканциите на Плевен...Таа първия ден си говорихме и той забеляза че съм доста отракана и ми кава че съм мъжко момиче!!!Малко по-късно поиска да му направя масаж...Направих му...После стана късно и се прибрахме сички!На следващия ден той пак дойде.Той ми направи масаж с беше толкова неженнн,направо ме галеше...и после аз на него...Пак стана късно и трааше да се пребираме.Всички се прибраха само аз и той останахме.Питай го "защо не си отиде с другите" и той отговори "за да си говорим"...ИИ поговорихме си след коеот той каза "Излъгах те"...И ме целуна по устата/с език!/И така....ала бала целувахме се там той ме изпрати гушнахме се....Целувките му буха толкова нежни...Обаче на следващия ден валеше и той не дойде а и + тва трааше да си ходи на София...Върнах се и аз в София...обаче НИЩО!виждаме се някой път на улицата или в скайп нито ми пише,а като се видим само ХАЙ и тва....Хора каже ми фо да правя мноо съм хлътнала по тоя човек само в главата ми е :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Glezlata
05-12-2006, 17:37
Ami pogovori s nego.Pitai go dali tezi celuvki,miluvki si ostavat samo za togava ili iska ne6to po seriozno.Za6to ne go pita6 naprvo? Milsq,4e tova e nai-dobriq na4in.A ako neiska6 mu predloji da se vidite,izlezte i na jivo 6te se razbrerete.Uspeh. :smt006

сълзичка
05-12-2006, 17:44
мерси много :D

ne6i4
05-12-2006, 17:56
Ami pogovori s nego.Pitai go dali tezi celuvki,miluvki si ostavat samo za togava ili iska ne6to po seriozno.Za6to ne go pita6 naprvo? Milsq,4e tova e nai-dobriq na4in.A ako neiska6 mu predloji da se vidite,izlezte i na jivo 6te se razbrerete.Uspeh. :smt006
:smt023 :smt023 :smt023

black_dimond
05-12-2006, 21:20
mi da i v tozi slu4ai e dobre da se pogovori