PDA

View Full Version : Vsi4ko se oburka!Pomognete mi!!!!



ujasena
05-12-2006, 18:27
Zdraveite vsi4ki! Az sum momi4e, koeto e adski oburkano :( Moqta nai-dobra priqtelka haresva edno mnogo sladko mom4e (no az ne go haresvam!) i po cql den govori za nego. Dneska tq ne be6e na u4ili6te, za6toto e bolna. Kogato hodih do magazina tova mom4e me sprq i mi kaza 4e iska da stanem gadjeta. Prosto ne znaeh kakvo da kaja..........Vse pak mu otkazah, no toi mi kaza 4e adski mnogo me haresva i 4e ne e vijdal po-krasivo momi4e ot men :( Neznam dali da kaja na moqta priqtelka i ako i kaja kakvo 6te stane s priqtelstvoto ni :( Molq vi daite mi suvet

ujasena
05-12-2006, 18:42
abe hora davaite suvetiiiiiiiiii pls mnogo e spe6no

priti_kiti
05-12-2006, 18:51
Миии кофти.... но факт
Незнам ти си прецени но ти не го харесваш нали?? Тогава добре си направила-отказала си му.. Но защо- заради приятелката ти или защото наистина не го харесваш? И все пак подхвърли на приятелката ти,че тва момче не е за нея,може и да си харесва друга,но не споменавай себе си щото може да и стане мн гадно..

`Death`Whore`
05-12-2006, 18:53
Кажи истината. Ще я заболи, но поне ако е умна, ще спре да търчи след него. Обаче наблегни на това, че не го харесваш. Защото ако разбере от друг, ти ще си лъжецът в ситуацията.

sexy_dizzy
05-12-2006, 18:55
Можеш да й кажеш,все пак едва ли ще ти се разсърди,защото си му отказала и ще е по-спокойна щом знае че не го харесваш.Но определено ще ревнува и не знам дали ще е много комфортно ако ви вижда да говорите или нещо такова.Но кажи й,че си й го признала защото ти е истинска приятелка и не си искала да имаш тайни от нея.Мисля,че това ще бъде най-правилния подход!
Но не изпадай в подробности какво точно ти е казал!

Само да те предупредя,че ти я познаваш най-добре и знаеш как би реагирала!Защото и на мен се беше случило преди доста време,аз й признах и оттогава тя започна да интригантства!Така че внимавай!

FeelBadInc
05-12-2006, 19:00
Ако тя наистина го харесва това момче и наистина ти е толкова добра приятелка, би трябвало да те разбере и да ви остави да бъдете заедно като се харесвате толкова много

`Death`Whore`
05-12-2006, 19:01
Ако тя наистина го харесва това момче и наистина ти е толкова добра приятелка, би трябвало да те разбере и да ви остави да бъдете заедно като се харесвате толкова много
A мислех, че аз чета отгоре-отгоре постовете!

FeelBadInc
05-12-2006, 19:43
Извинявам се :oops:
Все пак и кажи какво се е случило

ExTr3m3_GiRL
05-12-2006, 20:44
Миии кофти.... но факт
Незнам ти си прецени но ти не го харесваш нали?? Тогава добре си направила-отказала си му.. Но защо- заради приятелката ти или защото наистина не го харесваш? И все пак подхвърли на приятелката ти,че тва момче не е за нея,може и да си харесва друга,но не споменавай себе си щото може да и стане мн гадно..

Абсолютно съгласна! :)

LoveSuckz
05-12-2006, 20:48
Това е просто тупата проста и тунка граница м/у любовта и приятелството незнам ти избираш . Приятел е не този които те кара да плачеш , А които ти бурши сулзите ако ме разбираш ....

black_dimond
05-12-2006, 20:53
po dobre i kaji i tva mi see slu4valo s nai dobrata mi priqtelka i tq me razbra i ne sme se karali

nunki
05-12-2006, 21:39
nai dobre 6e napravi6 ako kaje6 na tvoita fr nqma da ti se rasurdi 6tom si i priznala a i ni6to ne e stanalo m/u teb i tova mom4e nali ti se pak si mu otkazala...a i nali ne go haresva6...kakuv e problema

ujasena
05-13-2006, 11:21
ok 6te se prestra6a i 6te i kaja. Ama nie 6te se vidim 4ak ponedelnik. 4udq se dali i kaja po telefona ili da iz4akam do ponedelnik .
P.S. Mnogo blagodarq na vsi4ki koito mi dadoha suveti :)

maily
05-13-2006, 11:28
Ako naisitina ne go xarseva6 mnogo dobre is napravila 4e si mu otkazala!Spored men iz4akai malko vreme i vij kvo 6e napravi priqtelkata ti bez da i kazva6,ako tq se otkaje o t nego-super,ako li ne kaji i istinata!!! :oops: Bolezneno e,no tova e fakt i ne biva da go premal4ava6!Uspehhh....

Krem4eto
05-13-2006, 13:26
ok 6te se prestra6a i 6te i kaja. Ama nie 6te se vidim 4ak ponedelnik. 4udq se dali i kaja po telefona ili da iz4akam do ponedelnik .
P.S. Mnogo blagodarq na vsi4ki koito mi dadoha suveti :)

Значи не го харесваш!Ми по-добре и кажи по телефона.Нека не храни напразни надежди!