PDA

View Full Version : toi e stranen tip chovek



BeBbzzZZzzZZzzZZzzZZ
05-12-2006, 18:42
naistina toi e malko stranen (momcheto koeto sym si haresala) mn e potaen kak da kaja i vyobshte kato harakter e malko osobeno no inache e super zabaven mn charoven , mn umen , naistina razbran chovek,golqm obraz.... ot nqkolko meseca go like....toi se dyrji adski dobre s men... naistina.. i dva pyti go kanih da izliame ei taka uj mi e skuchno.. eidniq pyt na rd na vucho si, drugi qpyt ne mojel na si ko.. milo se dyrji na jivo a v chata mallko stranno ne eosobeno razgovorliv, ama na jivo ne etaka... vyobshte stranen tip.. dobre s edurji s mne.. po edin sluchai ( nqma da kazvam kakyv ) si e opriznaval che eimal sex fantazii s men, che mn me like kato chovek, kogato me zarqza bivshiq preid vreme toi me ubejdavashe kak sym idealna., perfectna i toi ne me zaslujava... na rd-to na eidn fr.. me kiss {} i mi kaza mn hubabvi neshta ( no beshe piqn..) a sega na skoro.. beshe stanlo neshot toi se zakachashe neshto tam s men v koridora.. mn qko.. imashe nqkvi baloncheta razmykvaha pod formata na syrce.. i edi negov fr se maitapi s mne vika vij kato se doblija do teb kak podskacha i az bqh sys edin suicher otdolu s bluzka i razkopchan do pod cicite i si go slojih nad ednata i vikam veche e mo esyrceto i trygnah na nqkade i si sednah. i toi nqkav idvba i s raztvoreni ry ce i "oooo (spomena mi imeto) " sled tova brykna leko izvadi go i kaza
"imahs dostatychno matriql, ne ti e nujen oshte" i nqkvi dr takiva nehsta sa se sluchvali.. obache poneje e stranen tip ne moga da razbera dali me like dali vyobshte ima neshto dali shte stane n eshto i neznam kakvo da pravq nesnam.. help me a mn mn go like daje e neshto povech eot haresvane.. :cry:

FeelBadInc
05-12-2006, 18:50
Хвани го и говори с него, явно те харесва ама или не е сигурен че го харесваш, или се прави на задник :P
Просто си поговорете :wink:

ne6i4
05-12-2006, 19:49
Хвани го и говори с него, явно те харесва ама или не е сигурен че го харесваш, или се прави на задник :P
Просто си поговорете :wink: :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 =D> =D> =D> =D> :roll: \:D/

black_dimond
05-12-2006, 21:05
mi az ne bih kazala na nqkoi koitoh ne haresva 4e imam sex fantazii s nego taka 4e pogovorete i se izqsnete

BeBbzzZZzzZZzzZZzzZZ
05-14-2006, 06:06
blagodarq vi mnogo... qvno naistina e po dobre da govorq otkrito s nego kakto si i misleh da napravq , no me e strah vsyshtnost kak shte reagira makar che kakvo tolkova da me e strah.. otdava ami se vyzmojnost ot daskalo po nqkav sluchai da patuvame zaedno az toi i drugi hora do sofiq za nqkolko dena tam po rabota.. t.e. nqkvi lekcii.... i.. dali togava ne e momenta da napravq neshto ili po dobre predi tova?

Krem4eto
05-14-2006, 08:51
mi az ne bih kazala na nqkoi koitoh ne haresva 4e imam sex fantazii s nego taka 4e pogovorete i se izqsnete
YES!

BeBbzzZZzzZZzzZZzzZZ
05-14-2006, 10:40
mda ama.. opff. neznam... sigurno taka e nai dobre da mu kaja prosto.. ](*,) :-k

teenkopele
05-14-2006, 10:45
Хвани го и говори с него, явно те харесва ама или не е сигурен че го харесваш, или се прави на задник :P
Просто си поговорете :wink:

Аха. :wink: