PDA

View Full Version : А сега нещо интересно..:)



hqhhqh
05-12-2006, 18:54
я кажете вие когато се карате с половинкта си или приятели имате ли някакви затапващи реплики :lol: ..нека да ги видим или просто как най често се обиждате :?:

ne6i4
05-12-2006, 19:47
ami......s gajeto ne sym se karala,vinag se razbiram e po dobriq na4in! :D
ama da si kaja 4estno sym se karala s mn priqteli!
ma momi4etata vikam krava ili ne6to ot toq rod,a na mom4etata idioti,pederasi... ei takiva!
nadqvam se da sym otgovorila n a vyprosa ti

black_dimond
05-12-2006, 21:11
mi kato se karam ili ne6o takova spiram da mu se obajdam i ne mu obru6am nikakvo vnimanie to4ni repliki nqmam no tva s bezrzli4ieto deistva

FikyScHetOo
05-12-2006, 21:17
нямам такива реплики - идват от самосебеси. Като си бесен на някой не ти е да мислиш как да г затапиш, а разгромиш...не съм се карала с гадже, а с приятели

ycMuBkaTa
05-12-2006, 21:20
Ние като се караме и почваме да си вадим кирливите ризи-кой кога какво казал, де бил, с кого бил, ей такива неща. Ма обикновено аз го затапвам и той отстъпва пръв. Иначе той никога не приема сериозно караниците ни, а аз си се посърдя малко и вземе, че ми мине ;-)

Absconding
05-12-2006, 21:23
Не мисля, че когато двама души се обичат трябва да има надпревара кой ще затапи другия. Когато се карам с приятеля ми действам с аргументи, а не със заучени реплики.

nunki
05-12-2006, 21:34
haha karame se dosta 4esto i v pove4eto slu4ai az se durpam ot nego i ne mu davam da me hva6ta dori za rukata i toi umekva :D :D

Cholita
05-14-2006, 06:28
Винаги зависи от ситуацията и не всяка затапка е универсална.Но все пак ще напиша няколко:
"Ами ти като си толкова остър,ходи и се забий някъде!",
"Затвори си устата,че замириса на глупост!",
"Такъв ще ти фрасна,че няма да мога да те стигна,за да ти се извиня!",
"Не ме прекъсвай,защото с един шамар ще ти прекъсна захранването!",
"На тебе главата май ти служи само за равновесие!",
"Ти не си с всичкия си....или всичкия ти е толкова!"
"Ти си едно празно плямпало!"

Krem4eto
05-14-2006, 08:58
Мога да кажа една ситуация: с приятел се караме и той ми вика:

той:Ти по тел си много тъпа!
аз:Ми да като само те затапвам!
аз:Дай ми тел на онова момче!
той:Няма да ти го дам!
аз:БЕ хайде де той ти е прятел имаш му го!
той:БЕ ТИ НЕ РАЗБРА ЛИ ЧЕ ТОЙ НЕ ТЕ ХАРЕСВА!
аз:Искам да го чуя от него!!!
той:няма да ти го дам!
аз: Ми аз сама ще го разбера!
той:Да бе и как!
аз:Имам си източник!!!

И говорихме говорихме накрая ми даде грешен тел,ама аз го взех от едно момиче,което е много точно!!!

А да и аз по едно време му викам:
Ти нарочно не ми го даваш за да си нямам гадже!
НО АЗ ЩЕ СИ НАМЕРЯ!
той:Ама то това момче знайш ли къв е тъп!
аз:Не е тъп!
той:И е грозен!
аз:Не е вярно много си е як!
той:Ми аз ако ти дам някакъв тел ще е грешен...

PleasureSeeker
05-14-2006, 10:07
деазнам...на мен си ми идват на момента...то няма подготовки за наредби и др неща от сорта...зависи от яростта ти :evil: :D

teenkopele
05-14-2006, 10:35
Не се сещам в момента. :wink:

Nadelina
05-14-2006, 10:51
Az po princip kato se skarame stavam takava agresivna i kazvam sumati neshta det ne mislq....a pak toi vinagi me usmirqva s replikata - "She ti zashiq edin shamar veche prestani!"

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-14-2006, 11:06
mi gledam mn mn da ne se karam s horata s prietelite ponqkoga prosto se karame kato na 6ega daje vednaj pe pitaha dali si4ko e naistinapredstavete kolko seriozno se karame hahahaha :) nikoga ne se karam s koito i da bilo seriozno osven s na6te de :)

Sabrina27
05-14-2006, 14:41
Ми ако някой запо4не да ме обижда го затапвам с реплики от рода на "да ти прили4ам на огледало", "не е признак за много адекватно поведение да говори6 за себе си във 2ро лице" или "Бих те нарекла овца/крава/сопол/патица/педерас..., но няма, за6тото не искам да обиждам овцете/кравите/сополите/патиците/педерасите..." :-D

TiA_MaRiA
05-14-2006, 16:13
нямам заучени реплики, но "по-умния отстъпва пръв" винаги върши работа когато искаш да изнервиш някой

Black_Cat
05-14-2006, 16:22
kogato se skaram s gajeto i zada go zatapq my kazvam 4e imam mn angajimenti i nqma da izlizam v sledva6tite 1-2 dena i toi togava vednaga po4va da mi se ymilkva :wink: btw toku 6to se skarah s gajeto i sam BQSNA!

FiRe_LaDy
05-14-2006, 17:37
Mi nii predi se karahme mnogo chesto.Ama to sichko beshe,shtoto se se syrdeh za drebolii,no sega ne e taka.Pravq se,che ne sam vidqla,che ne sma chula.Ponqkoga me qdosva mnogo i pochvam da mu govorq ili napravo da mu vikam,no toi za da me qdosa oshte poveche se pravi,che ne me chuva i v kraina smetka e po dobre taka,che kakvito sme inati i dvamata.I vinagi sichko svyrshva ramkite na 10min nai mnogo,shtoto toi ne moje da me tyrpi i me :smt008 iiii az mu proshtavam \:D/

TvoetoMom4e
05-14-2006, 18:14
mi to4no repliki ne znam :smt017 no do sega s gadjeto mi ne e imalo den v koito da ne sme se karali :smt014 ne znam za6to vinagi stava taka :-k vse se karame za ne6to #-o :smt011 oba4e sdobrqvaneto e nai - sladko :smt008 :mrgreen:

little_pink
05-14-2006, 18:27
не се сещм в момента

The_Crow
05-14-2006, 20:19
Хмм,ми като се караме с гаджето,не и звънкам няколко дни и тя решава че не е трябвало да си вдигаме скандал и започва да се държи мило с мен,но се обиждаме иначе,а някой приятел като ме ядоса го наричам или лепилар или тинякЧ :twisted:

lost_girl
05-14-2006, 20:32
mi kato se skarame ima nqma i 1-2 dena i sme se sdobrili,no dokato sme skarani ne si govorim i si vikame(momi4etata) ovca,pa4a :D,i t.n,a s mom4etata samo ne si govorq,no i s tqh se sdobrqvam mn burzo a6toto mn si gi obi4kam vs mi fr i momi4eta i mom4eta te sa mi nai-golqmata slabost!!

milanistkata
05-15-2006, 19:04
ooo nie s moq mnogo se karame nai ve4e za6toto go revnuvam i to bez osnovanie ama naposledak ne se karame promenih se gordeq se s sebe si

slunceto86
05-15-2006, 19:26
xahxah momicheta ne obijdam i ne psuvam no vij za momcheta moga da ti kaja kak obijdam: CITIRAM se : Ti si papchiv , vushliv , urodliv , babun s akula na magare i liceto na svinq tova si ti!!!!
Tova stiga ne mislq che zslujava da spomenavam che iskam da se vidq s maika mu i s lelq mu na same :))

the^one
05-15-2006, 19:35
Az kato se skaram s priqtelq si mu vikam nai-4esto "Aide varvi da spi6!" :D

slunceto86
05-15-2006, 19:39
legai da spish e:)))) xahxahhxahx moje i taka :))

05-18-2006, 09:55
"Я се скрий че затъмни слънцето" :wink:

IKisseDAGirL
05-18-2006, 10:41
оо аз като се ядосам и по-добре да няма никой пред очите ми, че съм направо като някъв тайфун :twisted: 8-[

най-често почвам да говоря супер силно, така че всички, които са наоколо или на даденото място, да разберат къде е сгафил той и така да го засрамя [-(

иначе нямам кой-знае колко интересни реплики, но най-често им викам "изчезвай, не мога да те гледам", идиот, хърльо:oops:, нещастник, тъпанар, простак!! и сички подобни глупости дето се сетите:P
ако вземе нещо да се оправдава - "абе ок, стига ми се обяснява" или пък на всяка втора негова дума само повтарям "да бе, да бе, тъп си", "абе аз като ти казвам, че си тъп:)" (тва е когато особено съм се разфучала:twisted:, щото си е доста дразнещо постоянно едно и също нещо да ти отговарят xixixi)

ако пък например той каже нещо, дето ме е подразнило много, казвам с една такава моя си интонация "така ли?!.. добре!" и се обръщам на другата страна без да го слушам изобщо :P

Uragan1329
05-18-2006, 18:02
не се сещм в момента
Kolko pomogna samo :evil: