PDA

View Full Version : ПУШЕНЕТО и ПИЕНЕТО



KoTeNcEtY
05-12-2006, 19:40
zdr, az sam na 14 i obi4am da nosq smuknati pantaloni i 6iroki teniski , (e sa 4e nosq i dr. drehi kato dunki i poli a we imam sporte stil) igraq basketbol futbol obi4am da sportuvam , no problema e 4e naskoro mom4etata ot moq klas me vidqha s cigara tova stana v diskotekata i se razdrunkaha i edna u4itelka 4u a taq u4itelka jivee na dve kra4ki ot nas i se poznava s na6te i me zapla6i 4e o6te vednuj da me viji s cigara 6te kaje na na6te , no az i obe6tah 4e ve4e nqma no nz ne sam sigurno ! puk i nai dobrata mi priqtelka pu6i ot 2 godini i az ot 2 meseca i sega sam sprqla, no se poqvi o6te edin problem po diskotekite ne pu6a a PIQ i edna ne me prebiha zaradi psuvnite si i bezrasudnite si gluposti koito sam pravila(izmukna me fr. ne beh prebita samo se psuvahme no kakto i da e) nz ne piq mnogo mnogo pu6a ve4e "NE" be da se mahna ot staroto daskalo i da otida v drugo i moje pak da po4na nz !!
daite mi suvet da pu6a ili da piq ili i dvete ili da gi spra ! i da se otkaja do kato mu e vreme!

Game_Over_Boys
05-12-2006, 19:43
Сама си направи изводи от нещата които си преживяла и по-добре се откажи и от двете,защото няма да те доведат до щастлив край! :idea:

KoTeNcEtY
05-12-2006, 19:45
:-k zamislqm se 6tot sa mi go kazvali mnogo puti i nz kfo da pravq vednuj iskam da se napiq i napu6a e taka i drug put da zaeba taq glupot!

Freeruner
05-12-2006, 20:25
Като ти се допуши или допие излез навън и почни да спортуваш.Бягай, скачай к'вото искаш прави но въпроса е там да забравиш че ти се пуши и пие

tainstvenata
05-12-2006, 21:57
a ako gy prai6 za gaziriq ... mai e tai neznam...xaxax spri ako e za gazariq!mn mrazq takiva hora det samy pushat po diskotekite ... da sa praqt na golemite gazeta... tai tva be6e malky otklonenie .. sq po temata pak mi ako nemoi6 bez da pu6i6 i da pii... si pu6i i pii :)sama si reshi

KoTeNcEtY
05-13-2006, 18:41
мммм дам наи добре да заебем тия гадости е може чат пат да попиивам но рядко да сам примерно момиче да не се занимавам с глупости , щот от тфа добра поука не видех :)