PDA

View Full Version : Мoderated:Много ли вредат БЕНАБОЛИТЕ?



LoveSuckz
05-12-2006, 21:37
Некои може ли да ми каже дали БЕНАБОЛИТЕ ще ми навредат много ... щото зимам хапове но нямат голям ефект и искам нещо по така ако може некои да ми предложи да каже

Moderated by Tiffany
по точка 7 от правилника.

RUSNAKA
05-12-2006, 21:54
www.bb-team.org

05-12-2006, 21:55
бИанаболи.Вредят и то много!Особено ако ги приема млад организъм,развиващ се все още! Скапват всичко - като се почне от черния дроб, мине се през сърцето и се стигне до половите органи и тяхната функция.

doctordre
05-12-2006, 21:56
ти името правилно не можеш да напишеш, тръгнал да зобиш... :evil: влез във форума който ти е дал rusnaka, в раздел "забранени медикаменти", там е пълно с такива смешковци

05-12-2006, 23:06
bIOnabolite shmatkiiiii ;)

hamilcar
05-13-2006, 07:14
http://steroidite.com/index.php?option=com_content&task=view&id=5&Itemid=29

Я прочетете това ... за да не говорите глупости.НЯМА ВРЕДНИ НЕЩА ИМА ВРЕДНИ КОЛИЧЕСТВА !!!!!!!!!!! Всичко в големи количества е опасно.Някой написа,че скапвал организма,ще го скапе като повечето в България са малоумници и не знаят как да ги взимат.

doctordre
05-13-2006, 09:13
еми извинявай ама оправдавам взимането на такива препарати само от професионални спортисти... добра фигура се постига с ядене и постоянство, ама вие не-искате да се напомпате набързо за да си показвате големите мускули по плажа например

hamilcar
05-13-2006, 16:26
еми извинявай ама оправдавам взимането на такива препарати само от професионални спортисти... добра фигура се постига с ядене и постоянство, ама вие не-искате да се напомпате набързо за да си показвате големите мускули по плажа например

Не знам кой какво иска,но ги изкарахте все едно от едно взимане и си труп.Но съм съгласен,че от деца не трябва да се взимат.

MiRaCuLiXbb
05-13-2006, 18:49
Хах бенаболите. Зимай братле, то кат гледам и без туй немаш мозък, няма да ти навреди.
Освен това bb-team не се занимава вече със стероиди --> www.gohard.org