PDA

View Full Version : Проблемите на един тийн.



05-12-2006, 21:16
Като всеки тийн и аз си имам проблеми, та дано да може някой да ми помогне или да ме посъветва как да постъпя.Спорта и училището ми вървят много добре и почти няма какво да желая повече за тях.(просто много добре и съм си страшно доволен затова).Имам проблеми с конпаниите с които излизам. През месец си сменям хората с които излизам(незнам защо става така, просто някъде вътре в мене разбирам че това не са хора за мене и не ми е толкова приятно да съм с тях) и много често в петъците и съботите няма с кой да излизам(което е доста гадно).Нямам конпания на която винаги мога да разчитам и с която винаги мога да се фейкам нанякъде.Всичките ми приятели на които мога да разчитам си имат техни конпании и аз като излизам с тях много често се налага да бъда и с техните приятели, като се чуствам доста сдухано понеже не ги познавам.Другия ми проблем е с момичетата.На ниво приятелство идеално се разбирам с тях, но стане ли дума за свалка направо се вдървам.Даже е имало случай в които съм бил сигурен че дадено моми4е ме харесва, но ме е било срам да я поканя на кафе например.Незнам защо но винаги и аз съм бил малко несигурен в себе си(че примерно съм по обикновен от някой, че сам по нисшестоящ и други подобни).Абсурдното е че примерно някой път ме е срам да викна някой познат,приятел на среща(става така че се каня по един час да му кажа например"ако искаш на кафе аре днеска в 5 на anywhere".Имам двама истински приятели(от 10 години,аз сам на 16).Само с тях нямам задръжки и се чуствам добре.Темата стана доста дълга но само още един въпрос.
Доста инпулсивен съм, казвам всичко което мисля в лицето на човека и немога даже и за минутка да скрия нещото което мисля за него(разбирасе става въпрос за хора, които вече ги познавам до известна степен).

05-12-2006, 21:20
ох....колко познато, особенно това за компанията :|
Разбирам те, но нз какво да те посъветвам сори :?

milanoff
05-12-2006, 21:22
Пич, не те познавам, обаче ти току-що описа мен по-добре от колкото аз бих се описал! :shock:
За съжаление и аз не знам какво да те посъветвам. Ако знаех, досега да съм посъветвел и себе си. :?

Take care :wink:

SANDDRA
05-13-2006, 17:53
I na men mi se slu4va ne6to podobno! Gore dolu kompaniqta se razpada! Subota i nedelq nai- 4esto sum v ku6ti ( a az ne ponasqm da sedq vutre) , za6toto moite pr sa otka4ili! Samo teglat i gledat filmi po tsql den drugi u4at, treti ne im se izliza! Pisna mi! Napravo surtseto me boli kato gleda tova hubavo proletno vreme, a az kisna v ku6ti! Nqkoi put se razhojdam sama kato ludite! Ne znam kakvo da pravq! S tezi hora sum ot suvsem malka i ne iskam dr kompaniq! ](*,)

[LP]```
05-13-2006, 21:28
Kofti mai i trimkata imate ednakav preblem :( ami kakvo da vi kaja(ako moga est i kam tqh da se obarna de)ami 6te trqbva mai da se saobrazqvate s nujdite na drugite...a ti nedei da kazva6 vsi4ko v licata na priqteli te ti...smisal ne da govori6 zad garbovete im,no moje bi 6te e dobre nqkoi ne6ta da zamal4i6(za6toto ti sega "bqga6"ot tqh a lsed vreme te moje da bqgat zaradi kazanoto ot tebe(pone az taka razbrah 4e ti se maha6 ot dadenata kompaniq))opitai se da se zadarjiv v edna kompaniq po-dalgo.a pak 6tom ti e dobre s onezi tvoi 2-ma priqteli ako moje izlizai samo s tqh dvamata...ponqkoga e hubavo kogato kompaniikata e po-malka(a ne kato moita 15 4oveka i samo da se karame)tova e ot mene samo tova mojah da ti kaja sorry ako ne moga da ti pomogna :( :)

05-13-2006, 21:31
Споко и на мене ми се е случвало да се разхождам сам(единия на село, другия учи, трети го мързи, четвърти го чакам цял да ми звънне(понеже така сме се разбрали).Много е кофти ситуацията, но поне виждам че не сам само аз така.

[UN]HappY
05-13-2006, 22:41
:roll: Wow... i az vijdam sebe si v tova razkazche.. Tova sa problemite na VSEKI teen mai.. No nqma kak... trqbva da se borim i da pobedim tezi problemi. No i az samata ne znaq kak.. Vse se nadqvam, che ytre shte imam veren priqtel do sebe si i chovek, koito da me obicha.. No tova ne stava ot samo sebe si. No kakvo moga da napravq az? ](*,) ](*,)

emotions
05-23-2006, 21:43
ми знаеш ли според мен проблема с девойките ти се решава още при писането на тоя пост...значи щом можеш да споделиш как се чувстваш пред напълно непознати ,занчи не е толкова трудно да поканиш едно момиче ,което харесваш на кафе...а за копанията -помисли си какво те кара да си мислиш че си нещо по-зле от тях и се опитай да го махнеш..не ти давам невероятния съвет да се променяш така че да станеш такъв какъвто не си,а да се освободиш от тва чувсто по някакъв твой си начин--чрез спорт,някво хоби,нещо ,което те кара да чувстваш и мислиш че можеш да се справяш..има и нещо друго--питал ли си се дали и някой от тия гъзари не си мисли същото и просто го избива на простотия като се прави на велик..
пс:често ти казвам някои момичета биха си умрели за момче,което може да говори за такива неща =D> =D>

Вътьо
05-24-2006, 14:19
Време е да разбулим духовете...Както гледам, всички пишат "ох как хубавичко ме описа".Поне като съчувствате го правете истиснки, не се крийте и не се правете на такива, каквито не сте.
Приятел, щом имаш 2-ма верни приятели, браво.Те са ти достатъчни.Аз имам точно 2ма истински приятели и съм си супер.
За момичетата - прави сухи тренировки у вас пред огледалото/със сестра си, ако имаш такава ;) Може да ти се струва смешно, но е така..