PDA

View Full Version : Istinskite priateli?



honey_91
05-12-2006, 21:27
Zna4i imah spor s edna mnogo blizka priatelka s koiato se poznavame ot 8 god. i sme nai-dobri pr ili pone se vodime za takiva.Zna4i az sam priatelka i s edno mom4e s koeto v posledstvie tia se sbliji s nego i niakak si tia zapo4na kato 4e li da darji pove4e na nego i da zastava na negova strana i tva koeto sa si govorili tia ne iska da mi go spodeli.I az se draznia ot vsi4ko tva mn i mn se karame za tova,TA VAPROSA MI kum vas e spored vas nai dobrite priateli triabva li da si spodeliat vsi4ko ama abosliotno vsi4ko dori tva koeto sa si govorili s drugitr frendove.Za vas kakvo e istinskoto priatelstvo,nai dobrite priateli i ...prava li sam? :smt014

bojeeee
05-12-2006, 21:43
skupa naivnice nai dobri priqteli ne su6testvuvat.Gledai si jivota i ne i se burkai...qvno ti nqma doverie

NASA
05-13-2006, 01:06
Хм.. let see..
Значи тук въпросът не опира само на доверието м/у двамата... Опира и до това дали засяга другия приятел и дали той иска информацията за него да бъде споделена и поверена на някого друг. Ако тя каже на приятелката си нещо, което не се отнася само за нея, то това може спокойно да се нарече предателство. Независимо дали й е най-добра приятелка или не. С приятелите си споделяш всичко, което си искаш, но при положение, че става дума само за теб или при разрешението на другото лице, за което се отнася. Иначе става малко кофти.. ти предаваш другия си приятел, който ти е имал доверие, че тайната ще си остане поверителна и най-вече.. то ще си остане наистина тайна..а не всеки в града да го знае!
Така че мисълта ми е ... не се плаши... може би другото момче има някакви проблеми или пък любовни терзания, за които ти не трябва да знаеш :") Това не зависи от приятелката ти! :-s 8)

maldini
05-13-2006, 14:24
Еми това ще рече,че тя никога не ти е
била добра приятелка,а е била от така
наречените "кърлежи",които са приятели
с теб само за някаква полза а не да ти
помагат в тежки ситуаций :!:

teenkopele
05-13-2006, 14:49
Според мен, е глупаво да си делиш приятелите. Едни били по-добри, други не. Те или са приятели или не са. :wink:

По проблема...всеки си има 'кусури' и не може да е перфектен. Това, че не ти казва за какво си говорят с момчето, според мен, не е кой знае какво. Както вече казаха, момчето може да има някакви проблеми, за които не иска ти да знаеш и за това да говори с приятелктата ти, която не ти казва. Замисли се.
Може пък и тя просто да си е такава. Това, че не ти казва, за какво си говорят не значи, че не е приятелка. Предполагам, че през времето, което се познавате, е имало много ситуации, в които да разбереш дали тя ти е приятелка или не. :)
Успех. :wink:

strawberry1988
05-13-2006, 16:23
Ami 6tom ne ti spodelq,zna4i ne ti e tolkova dobra priqtelka,no vse pak se opitaite da izqsnite otno6eniqta

Вътьо
05-13-2006, 16:30
Прочетеното ме навежда на мисълта, че си живяла в една илюзия, в една измама...Тази твоя "приятелка" изобщо не ти е даже и близка...Така го виждам поне аз.
На въпроса ти, ще отговоря, че за мен, не трябва приятелите да си споделят абсолютно всичко...НИКОГА не можеш да бъдеш сигурен кой,какво,кога,къде и на кой ще каже...

EnJoY ThE LoVe
05-13-2006, 16:33
Spored men ne trqbva da si spodelqt 4ak vsi4ko http://smilies.sofrayt.com/%5E/q/sadsmiley.gif

[LP]```
05-13-2006, 21:08
ami zna4i na tezi godini (14-16)tam nqkade mojebi 6te si,nme moje6 da kaje6 4e ima6 "istinski priqteli" pone taka mislq az,moje i da gre6a...sega prosto ima6 nqkvi ob6ti interesi s nqkolko 4oveka...ta zna4i az mislq 4e kolkoto i "dobar"priqtel da ti e vsqko ne6to si ima krai(za6toto rasteme i v pove4eto slu4ai vseki poema po razli4en pat i tn)ne mislq 4e vsi4ko e nujno da kazva6 na nqkoi "priqtel"to4no v tezi godini(14-17 tam nqkade poberteta)za6toto prez tezi godini nie gubim i pe4elime poznati ili kakto iska6 go nare4i...spored mene trqbva da si izlei6 du6ata na tozi 4ovek koito vqrva v tebe...podkrepq te...pomaga ti po vsqko vreme...obi4ate...i ne na posledno mqsto te yvajava...a tova mojebi stava sled kato mini6 tazi vazrast v koqto nie se namira me v momenta...nz moje bi gre6a za nqkoi ne6ta...a mojebi ne...vseki ima razli4no mnenie \:D/ mai malko se otplesnah,a?xixixixi sorry :-D

honey_91
05-14-2006, 15:24
Za mene istinskite priateli sa6testvuvat za6toto imam dve takiva: tova momi4e za koeto vi govoria,s koeto sega se skarah i o6te edno momi4e s koeto sa6to se poznavame ot 8 god..Ama iavno s momi4eto s koeto se skarah niama da e sa6toto ...da moje da ne sam prava da se draznia 4e ne iska da mi kaje tova ama tia kaza da pravia kakvoto iskam no niama da mi kaje kakvo sa si govorili edva li ne,ne bi mi kazala za kakvo sa govorili dori tova da zna4i da prekrati 8 godi6no priatelstvo
+ tova tia predi ne be6e takava vsi4ko mi kazva6e
Hora kakvo da pravia tia mi e mn skupa ....da go preglatna li ili da prekratia priatelstvoto ni? #-o

NeSTa_86
05-14-2006, 15:30
всичко можеш да кажеш само на един човек и това е майка ти!!!
За какво да рискуваш след време като се скарате да изпозлвса това, което знае за теб срещу теб!

He3HauKa
05-15-2006, 11:15
всичко можеш да кажеш само на един човек и това е майка ти!!!
За какво да рискуваш след време като се скарате да изпозлвса това, което знае за теб срещу теб!
=D>

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-19-2006, 08:43
ami ima istinsko priqtelstvo az imam edna fr. s koqto se poznavame ot bebeta izrasnali sme dvete ednakvi beli sme pravili imame super mn` spomeni zaednoo i kogato i spodelq neshto znam 4e tq nqma da go kaje!! vupreki 4e ve4e ne se vijdame 4esto (1 2 puti na mesec) tq produljava da si mi e nai dobrata fr ima istinsko priqtelstvo a vuprosa za spodelqneto tova si e li4no mnenie i zavisi ot mn` neshta