PDA

View Full Version : Помагаите объркана съм



05-12-2006, 21:38
Така историята е много дълга но аз ще я разкажа на кратко:
Наи-добрата ми приятелка която обичам адски много идва в квартала в които живея аз лятото зада си правим кефа!! и миналата година се запозна с един мои познат които много я хареса и от 4-5 месеца изпитва някакво чуство за собственост над нея!!Значи днес ми звъни телефона и тои ми казва ела еди къде си да те видя! отивам аз тои супер пиян и почва да ми се радва и по едно време започва да псува наи добрата ми приятелка да казва че ще и направи живота невъзможен мразел я,била курва и какви ли не още обиди от там веднага се застъпвам за нея и почва и мен казва че съм била предателка и след 5мин ми се моли да му простя !! е нормално ли е тва? после какво му стана незнам говори ми супер мило след което започна да ме обижда че съм била предателка и сякви такива правила съм се на много важна абе глупости !!!реших че най-добре ще е ако стана и си тръгна щото веднъж вече шеше да ме удари кои знае дали няма пак да пробва и си тръгвам и тои ми звъни след час да ме предопреди дане се занимавам с наий-добрата ми приателка защотото незнам какво щяло да ми се случи!!!! нормално ли е това а отделно тои е пристрастен към кокаина и шмърка почти всеки ден :-$ Много съм оплашена опитвам се да и кажа на приятелката ми дане се занимаваме с него шото много ще си изпатим но тя се инати и двете ще го отнесем особено аз а тя иска цяло лято с него да излизаме !!! помогнете ми няма с кои да споделя незнам какво да правя този човек не е добре на моменти е в един момент е един в следващия става съвсем друг плаши ме искам да се отърва от всичко свързано с него но ако тя доиде лятото тои ще ми направи живота черен !!! ох... обичам я повече от всичко искам да се махне тоя и да е наред всичко иначе...незнам !!! помогнете ми моля ви какво да правя да се оплача ли на някои? от кои да искам съвет на наще немога да кажа !!! :-k ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) помогнете ми !!! нуждая се от помощ не издържам повече и само забравих да кажа че когато се видим двете тук в квартала тя постоянно иска да го вика при нас въпреки че знае че на мен не ми е приятно и тои все идва и наи често започва да ми креши ето днес пред цялото кафе и някои от приателите ми само ми крещя без да съм казала нещо !!! ТОИ Е НЕНОРМАЛЕН как да се спася и да помогна и на приателката ми да се спаси благодаря ви предварително [-o<

black_dimond
05-12-2006, 21:51
skupa toi e piqnica i narkoman a ot tezi hora ne moje da se o4akva nqkakva normalna precenka

DjeiDjei
05-12-2006, 21:56
[-( Защо не седнеш и не обесниш на твойта приятелка, че този не е за нея... Че на теб не ти е приятно ... Кажи си всичко...Тя ти е приятелка...А пък ако наистина те цени ... Тя ще разбере... Разбирам че го е харесала...Но той не е единствен ... И нали все пак приятелите са над всичко...!!! Успех Маце...!!! :!:

05-13-2006, 16:23
govori s priatelkata ti tq trqbva da te razbere 4e toi ne e dobre i da bqgate dokato e vreme

maldini
05-13-2006, 17:01
[-( Защо не седнеш и не обесниш на твойта приятелка, че този не е за нея... Че на теб не ти е приятно ... Кажи си всичко...Тя ти е приятелка...А пък ако наистина те цени ... Тя ще разбере... Разбирам че го е харесала...Но той не е единствен ... И нали все пак приятелите са над всичко...!!! Успех Маце...!!! :!:
Съгласен съм! :-)

maestroto
05-13-2006, 18:55
[-( Защо не седнеш и не обесниш на твойта приятелка, че този не е за нея... Че на теб не ти е приятно ... Кажи си всичко...Тя ти е приятелка...А пък ако наистина те цени ... Тя ще разбере... Разбирам че го е харесала...Но той не е единствен ... И нали все пак приятелите са над всичко...!!! Успех Маце...!!! :!:
Съгласен съм! :-)

Мда.Тя трябва да го разкара и да не се занимава повече с него.На него след време ще му писне(по мой наблюдения над такива идивиди) и ще си намери следващата жертва.Но тя трябва да спре да се занимава с него по какъвто и да е начин.

Krem4eto
05-13-2006, 20:51
[-( Защо не седнеш и не обесниш на твойта приятелка, че този не е за нея... Че на теб не ти е приятно ... Кажи си всичко...Тя ти е приятелка...А пък ако наистина те цени ... Тя ще разбере... Разбирам че го е харесала...Но той не е единствен ... И нали все пак приятелите са над всичко...!!! Успех Маце...!!! :!:
И аз така мисля!

honey91
05-14-2006, 08:52
govori s priatelkata ti tq trqbva da te razbere 4e toi ne e dobre i da bqgate dokato e vreme
__________________________________________________ ____________
SAGLASNA :!:

Lovebaby
05-14-2006, 17:46
[-( Защо не седнеш и не обесниш на твойта приятелка, че този не е за нея... Че на теб не ти е приятно ... Кажи си всичко...Тя ти е приятелка...А пък ако наистина те цени ... Тя ще разбере... Разбирам че го е харесала...Но той не е единствен ... И нали все пак приятелите са над всичко...!!! Успех Маце...!!! :!:

Точно! :wink:

05-14-2006, 18:28
Хаха ми този е наркоман. Наркоманите са слаби. Нямаш ли си други приятели, които държат не теб? Примерно моя приятелка, ако я заплашва някое такова келеме ще си имаме сериозен разговор с него.

Lovebaby
05-14-2006, 18:39
Ауу .. бахти гадното .. наи-добре поговори с приятелката ти и и обясни , че не и е работа да се занимава с такива .. наркомани :evil: .. ако наистина ти е приятелката би трябвало да те разбере и да го забрави .. макар ,че се чудя как е могла да си падне по такъв .. :-k #-o .. айде успех ! :) \:D/

little_pink
05-14-2006, 18:42
Не му обръщай внимание бил е пиян [-X

The_Crow
05-14-2006, 21:03
Единия начин е да накараш приятелката си да забрави за съществуванието на този наркоман,другия е да кажеш на приятели или поне на съученици да се съберат да го хванат и да го сгънат от бой,което си е по-ефикасно!Те със сигурност ще ти се притекат на помощ!

j0r0_fear
05-15-2006, 09:53
тоя дрислияк на колко е?!!?
аз такива много обичам да ги бия и да ги ритам по пътя като кучета........кажи му че ако ви напраи нещо лично аз ще доида и ще му напомпа каската!

j0r0_fear
05-15-2006, 09:59
а пак и при мен много пати ми се е случвало....имам си супер яко гадже и сяко момче от махалата ми завижда и иска да е с нея!и секи ден тя кат излезе се някои я гони или я дразни или се и натякват....махни го тоя идиот виж го кав е боклук ела при мен.....но тя добре че е по умна и не им се вразва....а аз после кат доида ги намирам и......

slunceto86
05-15-2006, 10:53
bqgai dokato mojesh!!!!!!!!