PDA

View Full Version : puka li vi



black_dimond
05-12-2006, 21:48
nz dali vi e napravilo vpe4etlenie no az zabelqzvam 4e pove4eto mom4eta ne vsi4ki no pogolqma 4ast gledat samo vun6niq vid na momi4etata a ne kakvi sa te kato hora ili pone s men e taka mn mom4eta me haresvat no samo kato vun6nost a ne kato harakter nz na men ve4e ne mi puka no ako i na vas vi se e slu4valo moje da pi6ete

05-12-2006, 21:50
Ич не ми пука.

`Death`Whore`
05-12-2006, 21:51
Честито! Малкото момиче научи първия си урок - момчетата гледат външния вид. Скоро ще научиш и че повечето искат само секс.

black_dimond
05-12-2006, 21:54
i tva za sexa go znam po otdavna no ne go vklu4ih

DjeiDjei
05-12-2006, 22:00
Не Можеш да ми кажеш че би тръгнала с някой който не те привлича на виншен вид,но на характер е много пекан и т.н..?!?!?! Но все пак с повече момчета е така... Може да е някоя която незнае две и две...Но нали е важна визията хахах :) =P~

black_dimond
05-12-2006, 22:03
da viziqta e vajna naistina no trqbva da ima i ne6o otvutre a ne da e nqkukuv gamen

DjeiDjei
05-12-2006, 22:14
Ест. че трябва да има нещо отвътре а не да ходя с як пич и да има зелка вместо мозък...Да ме е страм да се заговори с приятелите ми ... Мъкарче ако ми е яко с него и т.н не ме интересува...Ако има какво да си кажем... Разбираш ме :)) :smt007

ycMuBkaTa
05-12-2006, 22:31
Не мисля, че само момчетата гледат първо външния вид, все едно ти като забележиш някое момче не го харесваш първо външно. Не сме направено от стъкло, за да виждаме какви сме всъщност отвътре. Така че не виждам нищо странно и учудващо.

[LP]```
05-12-2006, 22:52
da viziqta e vajna naistina no trqbva da ima i ne6o otvutre a ne da e nqkukuv gamen...Taka e no pove4eto e gledat viziqta...na mene li4no pak do nqkade mi e pisnalo da gledat va6niqt mi vid(ne 4e sam ne6to osobenno de:) )...bih iskala da ima pove4e mom4eta koito da tarsqt v momi4eto i duhovnata i nravstvenata i krasota a ne samo viziqta... :? :( :D

05-13-2006, 02:07
```]da viziqta e vajna naistina no trqbva da ima i ne6o otvutre a ne da e nqkukuv gamen...Taka e no pove4eto e gledat viziqta...na mene li4no pak do nqkade mi e pisnalo da gledat va6niqt mi vid(ne 4e sam ne6to osobenno de:) )...bih iskala da ima pove4e mom4eta koito da tarsqt v momi4eto i duhovnata i nravstvenata i krasota a ne samo viziqta... :? :( :DИма такива момчета.Мога да твърдя че аз съм един от тях.Но има още един въпрос.Къде са момичетата които не търсят 30 годишните мъже с 2 бона джобни(да могат да покриват дневните разходи от по 100 лева за кафета),къде са момичетата които искат да са с човек които може да им даде поне малко любов,дори да няма пари?Защо не бъдат с човек на тяхната възраст и акъл?Сигурно ще кажете "ами те момчетата не са пораснали,или не искат да го осъзнаят".Ами обяснете ми моля ви,като даже не си правите труда да контактувате с момчетата,как можете да съдите по държанието им към аверите си?Това не означава че "не са пораснали",вие как се държите с приятелките си?Обикновено като се видите и се целувате(по вашата логика вие трябва да сте лесбийки) нали така?Така че обяснете ми вие
какво разбирате под "пораснал и стабилен"?30 годишен собственик на банка ли или 15-18 год момче което може да отстоява интересите си,да
дава поне малко любов?
Защо по дяволите винаги търсите ползата от един мъж?

Labelle
05-13-2006, 02:58
Все едно ти не гледаш външния вид. Нормално е какво да гледат? Първо прави впечатление това от вън от там нататък всичко опира до момичето да задържи един мъж за повече време - т.е. умствените й качества. Те да не са балами момчетата? Могат да гледат външния вид , но това не значи, че биха били с някоя красавица за дълго ако тя няма и още нещо освен визия.

black_dimond
05-13-2006, 07:02
az ne kazvam 4e ne gledam vun6niq vid q 4e mom4etata s koito sus bila po4ti vsi4ki iska samo sex i ne sum kazala 4e az ne gledam kak izglejda edno mom4e no iskam ne da nqkukuv krasave4c s edna mozu4na kletka a da moga da rezgovarqm s nego a i na drugoto povqrvai mi az ne si tursq nqkoi durtak na 30 godini i nikoga ne bih trugnala s nqkoi zaradi parte mu

Glezlata
05-13-2006, 07:25
Pri men vun6niq vid e 80% ot otva koeto iskam,prosto za6toto nemoga dori da se celuna s nqkoi koito ne me grabva s vun6nost.A sled kato go opoznaq,spira da mu pravi vpe4atlenie vun6niq vid,ama nqma kak da e grozen za men,6tom sum se navila da trugna s nego.Tui,4e ima ogromno nza4enie vun6niq vid. :roll:

05-13-2006, 07:40
Ami vij spored men tova si e ot vuzrastta,no spored men 6te se promenqt s vremeto(ne vsi4ki).Oba4e za nqkoi mom4eta vun6nostta ne e ot golqmo zna4enie,koeto e naistina v tehen plus

Вътьо
05-13-2006, 08:50
Случвало ми се е, да ;)

R0lfc0pter
05-13-2006, 08:54
Честито! Малкото момиче научи първия си урок - момчетата гледат външния вид. Скоро ще научиш и че повечето искат само секс.
няма какво да добавя -.-

PleasureSeeker
05-13-2006, 09:54
нз...сигурно сам различен...мен в едно момиче най-много ме привличат маниерите и...излъчването и...тва да е леко загадъчна...да може да се говори с нея...ако е надуфка подминавам...и чак тогава отделям внимание на външния вид...не че не съм ценител на женската красота....но има и др неща по стойностни от нея

PleasureSeeker
05-13-2006, 09:56
Честито! Малкото момиче научи първия си урок - момчетата гледат външния вид. Скоро ще научиш и че повечето искат само секс.
няма какво да добавя -.- пък и тва за слагането ни от под общ знаменател...доста грешите...ама вие явно сте си изградили вече мнение,което трудно може да бъде променено

black_dimond
05-13-2006, 10:34
az ne4 sum kazala vsi4ki kazah nqkoi mom4eta

PleasureSeeker
05-13-2006, 10:54
именно...има и изключения...всичко си е до човека

Labelle
05-13-2006, 12:08
az ne kazvam 4e ne gledam vun6niq vid q 4e mom4etata s koito sus bila po4ti vsi4ki iska samo sex i ne sum kazala 4e az ne gledam kak izglejda edno mom4e no iskam ne da nqkukuv krasave4c s edna mozu4na kletka a da moga da rezgovarqm s nego a i na drugoto povqrvai mi az ne si tursq nqkoi durtak na 30 godini i nikoga ne bih trugnala s nqkoi zaradi parte mu
Остави ги ти 30 годишните и парите и другите глупости. Тук става въпрос за това ,че всяко момче гледа първо визията, търси и евентуална сексуална авантюра ........ Всичко зависи от момичето обаче, дали тя ще успее да го впечатли и с други качества за да прерастне дребното му увлечение в нещо по-силно и за да се получи връзка повече от месец. Повърхностни момчета - колкото искаш да де , но за всеки влак си има пътник, както се казва , и те някога се влюбват, защото откриват у някоя нещо, което според тях липсва на останалите момичета.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-13-2006, 12:11
99% ot mom4etata gledat samo vyn6niq vid !!!!!!

Nadelina
05-13-2006, 12:16
Az ne sam mnogo saglasna che samo vanshniq vid e ot znachenie..She dam 2 primera...1-vo sega se probvam da nakaram edin pich da mi obarne vnimanie ama ne mi se poluchava mnogo shtoto go privlicham vanshno no ne i vatreshno...i ne e s men!!!!!! .. i 2-ro imam edna poznata i shtoto si padam malko psiholog se zanimavam ot dosta vreme s neiniq sluchai...simpatichna e daje mnogo...am povecheto momcheta stane li duma za neq kazvat TUPACHKA...taka che ..:)

black_dimond
05-13-2006, 12:34
otnovo 6e kaja 4e ne vsi4ki sa taka a pove4eto gledat vun6niq vid i 4e ne men samo takiva sa mi se padali prosto kato im kaja 4e nqma na purvata sre6e s tqh vsi4o svur6va pone pri men e taka

black_dimond
05-13-2006, 12:35
iskah da kaja 4e nqma da spa s tqh na purvata sre6a

RoSsY88
05-13-2006, 12:50
О,не ми пука...те губят...не се смятам за красива...не се смятам и за човек с хубав характер ам аимам диста обожатели...

Krem4eto
05-13-2006, 13:55
nz dali vi e napravilo vpe4etlenie no az zabelqzvam 4e pove4eto mom4eta ne vsi4ki no pogolqma 4ast gledat samo vun6niq vid na momi4etata a ne kakvi sa te kato hora ili pone s men e taka mn mom4eta me haresvat no samo kato vun6nost a ne kato harakter nz na men ve4e ne mi puka no ako i na vas vi se e slu4valo moje da pi6ete
Aми май наиистина гледат външния вид!

The Goodbye Girl...
05-13-2006, 13:58
Еми ние всички малко или много гледаме външността на хората, защото все пак тя отговаря до известна степен на вътрешния им свят. Обаче на мен ми пука, ако някой гледа на мен само като на хубаво момиче (въпреки че аз не се имам за кой знае каква красавица, но отвреме навреме хващам окото). Тъй както ако с някого не се харесваме външно, връзката пропада, то с двойна сила важи, ако не се харесваме вътрешно.

maestroto
05-13-2006, 19:06
Ми така е да.Едно момче за да забележи едно момиче,то тя трябва да има някаква добра за него външност и при момичетата е така.Аз лично за да забележа някое момиче,то трябва да ме привлече(за външен вид говоря) след тва ако ми хареса се стремя да я опозная и да видя дали и от "вътре" дали ще ми допадне :wink:

П.С.Винаги,навсякъде има изключения!

L_i_z_I
05-13-2006, 19:09
И на мен ми се е случвало,но мисля,че е глупаво от страна на момчетата :wink:

05-13-2006, 20:50
За това голяма заслуга имат и много момичета. След като не се отличават с интелект и с характер се обличат и държат така, че да обръщат внимание единствено на външността им. Пък и на тази възраст повечето момчета за бройкаджии и оценяват момичетата, не по това какъв е характера им, а по това какъв е шанса да им пуснат.

05-13-2006, 20:53
А и е глупаво, да се самозалъглваме, че "момчетата гледат само външния вид" или "момичетата гледат само външния вид". И в двете има капка истина, и двете си имат изключения. По-важното е да не се самосъжаляваме и да пропускаме своите шансове заради минали провали.

Ani_girl
05-13-2006, 21:01
spored men viziqta igare golqma rolq ! za6toto kakto spomenaha nqkoi ti purvo 6te se zagldash v nqkoe mom4e/momi4e/ a sled tova 6te go/q ocenqvash otvute razbirase 4e vun6niqt vid ne e nai vajnoto no ne moje da se hodi s nqkoi koito e ne4istopluten ili super qk bez kakpka mozak :) no vse pak nqma perfekni hora nqma ni6to pervekto na tozi svqt !

crazy_bonbon
05-13-2006, 21:18
napalno prava si-i s men e taka.gadno e 4e poniakoga si padat po niakvi super gadni ama.......mom4eta!

`Death`Whore`
05-13-2006, 21:22
След като не се отличават с интелект и с характер се обличат и държат така, че да обръщат внимание единствено на външността им.
Ето за какво говоря. Ако една жена отдели повече време за четене, например, отколкото за да се гласи и не показва тялото си по улиците, може би някой мъж ще забележи какво има вътре в нея.

black_dimond
05-13-2006, 21:33
e da vqrno e 4e edno momi4e/mom4e trqbva da plivrekut vnimanieto s ne6o pove4e no konkretno za men nz za6o no vinago se polu4ava taka 4e nikoi ne se interesuva ot men kato 4ovek nz dali az ne im prikovavam vnimanieto ili ne6o takova pravq opiti no te qsno mi kazvat 4e iskat samo sex i ni6o pove4e

`Death`Whore`
05-13-2006, 21:35
Това вече може е и от мъжете - загорели деца. И доста тъпи, защото така няма да им пуснат скоро.

black_dimond
05-13-2006, 21:45
ne znam po edno vreme se bqh ot4aqla 4e nqma nikoga da imam normalna vruzka no osuznah 4e nqma za kvo da stradam i 4e ne trqbva da mi puka 4e me haresvat samo kato vun6nost i nqkoi den nqkoi 6e me haresa istinski i za tva pitam dali i drugi sa izpitvali podobni 4uvstva ako moga taka da gi nareka

05-13-2006, 22:04
spored men te 1vo gledat vun6niq vid,no ako posle momi4eto se okaje nqkakva skapanq4ka,nqma da se zanimavat pove4e s neq...no ima i takiva,koito biha hodili s nqkoe momi4e samo ,za da spat s nego..no puk ima i takiva momi4eta...

maldini
05-13-2006, 22:23
Добро утро то не че момичетата са по-различни
де но това е друг въпрос :arrow:

05-13-2006, 22:57
Хората са си казали : "По дрехите посрещат, по ума изпращат" !!!

Наистина първото мнение за някой човек ще е по външния вид, но ако имаш нещо в главата няма да тръгнеш веднага с него, а ще изчакаш и ще общуваш малко по-дълго време с него за да можеш да го опознаеш качествено! Моят приятел тича 3 месеца по мен докато най-накрая успях да преценя що за човек е.

Никога не бих тръгнала с момче което има перфектен външен вид, а няма нищо в главата!!!

Определено по-важния компонент е характера(поне за мен)! :wink:

remember_the_name
05-13-2006, 23:34
e mn qsno 4e 1vo gledat vun6niq vid 6toto ina4e nikoga nqma a te zagovorqt ako si nekva grozna no ne e vqrno 4e gledat samo tova za6toto ako i nekyv spek puk ima6 perfektnoto tqo pak 6te te zareat taka 4e vun6niq vid e dokato ne si pogovorite ina4e ne mi puk ve4e koito kvoto iska da gleda mene mi e se1

black_dimond
05-14-2006, 08:09
e da za pogovorkata sum suglasna ''po drehite posreshtat po vida izprashtat'' no men i po ''drehite'' me izprashtat ne se staraqt da me opoznaqt vupreki che az pravq golemi opiti da gi privleka s neshto drugo prosto nikoi ne iska ni6o drugo osven sex