PDA

View Full Version : da obi4a6 2ma



beburanka
05-12-2006, 23:16
hora 4uvtvam se stra6no obarkana ??? vqrvate li 4e e vazmojno da obi4ate dvama 4oveka ? i kam dvamata da izpitvate slini 4uvtva i da ne moje6e da di6ate bez tqh ?? za6toto az go povqrvah ..... obi4am gi i dvamata stra6no mnogo i ne si predstavqm jvota bez tqh :((( no i ne mog a da re6a s koi iskam da sam edinstveno .. ediniqt mi e gaje s nego sam ot 10 meseca obi4am go ot 2 godini i to adski mn , no toi mn me e naranqval pro6tavah mu mn pati gre6kite i dori gadnoto povedenie .. moje bi i zatova v jovota mis e poqvi novata lubov .. toi v momenta e vsi4ko za men .. ne sam vqrvala 4e sa6testvuva takav 4ovek , no ne moga da zareja priqtelq mi za6toto mislq 4e go obi4am i za6toto me e strah 4e ako se razdelim posle mn 6te sajalqvam a mi se e slu4valo .. spored vas koi trqbva da izbera ?

WindWaker
05-12-2006, 23:30
давай ези и тура и тва е

Labelle
05-13-2006, 03:18
А ти сигурна ли си, че още обичаш първия или в момента си просто разочарована от него? Дали не е останал само навика и сега просто да се хващаш като удавник за сламка за втория , защото виждаш , че връзката ти не е наред и искаш нещо по-добро. Помисли си добре доколко държиш на момчето, с което си, да не направиш някоя грешка - веднъж загубиш ли нещо връщане няма.

ycMuBkaTa
05-13-2006, 04:56
Просто трябва да решиш с кой искаш да си всъщност и честно казано не ми се вярва, че може да се обичат двама...Прецени дали е точно обич...и дали с първия просто не си свикнала и не можеш да се разделиш с него и си мислиш, че това е обич.

black_dimond
05-13-2006, 07:06
mai vtoriq e po dobre za6oto purviq mn te e naranqval i se e durjal gadno na momenti no v kraina smetka ti trqbva da re6i6 s koi pove4e iska6 da si

Glezlata
05-13-2006, 07:21
Spored men trqbva da otide6 pri vtoriq.Neznam na kolko godini si,no predpolagam,4e vse o6te ne ti trqbvat naistina seriozni vruzki.Milsq,4e si vzela vsi4ko ot strata vruzka i e vreme prosto da q prekrati6,6tom si sre6tanala drugata lubov.A mislila li si za variqtnta da hodi6 s 2mata? :roll:

[UN]HappY
05-13-2006, 21:31
Просто трябва да решиш с кой искаш да си всъщност и честно казано не ми се вярва, че може да се обичат двама...Прецени дали е точно обич...и дали с първия просто не си свикнала и не можеш да се разделиш с него и си мислиш, че това е обич.

:smt012 Ami i az taka mislq..

Krem4eto
05-14-2006, 08:03
mai vtoriq e po dobre za6oto purviq mn te e naranqval i se e durjal gadno na momenti no v kraina smetka ti trqbva da re6i6 s koi pove4e iska6 da si


И аз така мисля!

maldini
05-14-2006, 10:53
Абе не можеш да обичаш и двамата [-X
обичаш само единия,а към другия просто имаш
пристрастие и го харесваш,но в това има разлика.

Вътьо
05-14-2006, 10:54
Да обичаш 2....хм...не е лесно ;)
По темата - тръгвай с 2-рия!

648541
05-14-2006, 11:04
Да обичаш 2....хм...не е лесно ;)
По темата - тръгвай с 2-рия!

abs :)

TiA_MaRiA
05-14-2006, 16:21
А ти сигурна ли си, че още обичаш първия или в момента си просто разочарована от него? Дали не е останал само навика и сега просто да се хващаш като удавник за сламка за втория , защото виждаш , че връзката ти не е наред и искаш нещо по-добро. Помисли си добре доколко държиш на момчето, с което си, да не направиш някоя грешка - веднъж загубиш ли нещо връщане няма.

Много вярно

LP_girl_14
05-14-2006, 16:49
Ако обичаше наистина приятеля се нямаше да погледнеш друг,пък камо ли да го обикнеш.Не можеш да бъдеш и с двамата.Помисли си с кой си по-щастлива,кой те кара да се чувстваш обичана,желана,чия уснивка искаш да виждаш всеки ден...Недей да бъдеш с някого,просто защото така си свикнала.Любовта не е навик,тя е страст,чувства,емоции,тръп а...Струва ми се че знаеш че имаш по-големи чувства към втория,обаче се страхуваш да направиш крачката,страхуваш се да оставиш връзка,която си градила 10 месеца...

NeSTa_86
05-14-2006, 16:50
ot dwa stola se pada na zemqta nai-lesno

Angel_eyes
05-15-2006, 16:58
Да ти кажа честно не ние сме хората които трябва да решат с кого да бъдеш,а самата ТИ би тряало да си прецениш!Мое лично мнение е,че не обичаш сегашния си приятел а може би с времето и създадените навици неможеш да го оставиш,макар и както ти сама каза,да е правил много грешки които ти си му простила!Виж най-доброто което можеш да направиш е да седнеш и адски добре да усмислиш нещата,и знам ли...сърцето е едно,не вярвам,че може двама да го покорят!Успех! :wink:

ne6i4
05-15-2006, 19:01
А ти сигурна ли си, че още обичаш първия или в момента си просто разочарована от него? Дали не е останал само навика и сега просто да се хващаш като удавник за сламка за втория , защото виждаш , че връзката ти не е наред и искаш нещо по-добро. Помисли си добре доколко държиш на момчето, с което си, да не направиш някоя грешка - веднъж загубиш ли нещо връщане няма.

slunceto86
05-15-2006, 19:30
Trudno e za komentar ne znaq kakvo da ti kaja no ne e mn hubavo da obichash 2-ma!