PDA

View Full Version : No CoMmEnT



BlAgoTo^f
05-13-2006, 10:16
zdraveite hora..sega 6te vi razkaja i moqta istoriq:Predi 2-3 meseca edno mom4e mn me haresva6e dori tvarde6e 4e me obi4a no az ne mu vqrvah mn mn za6toto se bqhme vijdali mn malko pati..v irc mi pi6e6e mn hubavi raboti no az vs priemah na 6ega za6toto haresvah dr mom4e..sled vreme po gore spomenatoto m-4e me popita dali iska da hodim no az vinagi otkazvah za6toto ne iskah da go laja i si mu kazah 4e imam 4uvstva kam drug...po kasno sled malko sre6ti az zapo4nah da osaznavam 4e imam 4uvstva kam tova mom4e i kogato go popitah dali iska o6te da ima ne6to m/u nas toi kaza 4e ve4e nqma nikakvi 4uvstva i mn me narani s tezi dumi..no preglatnah..i taka do edno vreme si pi6ehme i sega ve4e nqmame nikava vrazka dori i po ulicite da go sre6tna ne e sigurno 4e 6te mi kaje zdr..no az o6te mislq mn za nego.. sig trqbva da ima drugo mom4e za da spra ..nz ;( ako imate mneniq po vaprosa pomagaite..no tova 4e ne tragnah s nego togava be6e nai golqmata mi gre6ka.. 4ao sladuri ;(

PleasureSeeker
05-13-2006, 10:48
мм..ако можеш да го намериш отново в чата ще е хубаво...намираш го..разбивате се да се видите..излизате на 4 очи...първо почваш с най-общи приказки...после мовже да наблегнеш на леки закачки...и ако той също те харесва..и не е мн срамежлив ще отвърне на тях...започнете да излизате редовно..и ако можете флиртувайте..и сичко ще стане от самосебеси...ако ви е писано...късмет мацко...ще стискам палци

^Pretty{}Girl^
05-13-2006, 10:51
мм..ако можеш да го намериш отново в чата ще е хубаво...намираш го..разбивате се да се видите..излизате на 4 очи...първо почваш с най-общи приказки...после мовже да наблегнеш на леки закачки...и ако той също те харесва..и не е мн срамежлив ще отвърне на тях...започнете да излизате редовно..и ако можете флиртувайте..и сичко ще стане от самосебеси...ако ви е писано...късмет мацко...ще стискам палци \:D/

LiLeNcEtOoO
05-13-2006, 11:11
predi dosta vreme podpisa mi be6e КОГАТО НЯМАШ НЕЩО ГО ИСКАШ !!! КОГАТО ГО ИМАШ НЕ ГО ЦЕНИШ !!! КОГАТО ГО ЗАГУБИШ ПЛАЧЕШ!!! е tva e i tvoq slu4ai kaji mu prosti 4e si osuznala gre6kata si i napravi vsi4ko koeto e po silite ti da si go vurne6 ako toi te e obi4al naistina 6te te razbere i happy end

black_dimond
05-13-2006, 11:20
nameri go no ne izqsnqvaite tova v 4ata a na o4i za6oto v icq ili skype az su6o moga da govorq prostoti no v realnos ne e to4no taka za tva nai dobre se vijte

maily
05-13-2006, 11:36
Ako ima6 negoviqt GSM mu se obadi i go pomoli da izleznete za6toto si osaznala gre6kata si i iska6 da pogovori6 s nego na 4 o4i!Uspehhh..

Nadelina
05-13-2006, 12:32
Spored mene ne si vlubena...dori nqmash chuvstva..naraneno ti e dostvoinstvoto ..draznish se che toi e shtasliv i bez teb..kopash che te e zabravil...no nqmash chuvstva ..ubedena sam!

BlAgoTo^f
05-13-2006, 13:50
mn mersi za dosega6tnite saveti..da moje bi naistina nqmam 4uvstva moje bi si vaobrazqvam nz no i negovite dumi obi4am te ne sa bili istinski sled kato mi gi kaza sled edno zapoznanstvo i nqkolko razgovora v 4ata..moje bi trqbva da se primirq za6toto toi mn se promeni ot kak po4na da se sabira s edni hora..v 4ata dori ne mi i otgovarq a na jivo i zdr moje da ne kaje..vse pak jvita prodaljava.. edno golqmo mersi !!!

Krem4eto
05-13-2006, 14:19
predi dosta vreme podpisa mi be6e КОГАТО НЯМАШ НЕЩО ГО ИСКАШ !!! КОГАТО ГО ИМАШ НЕ ГО ЦЕНИШ !!! КОГАТО ГО ЗАГУБИШ ПЛАЧЕШ!!! е tva e i tvoq slu4ai kaji mu prosti 4e si osuznala gre6kata si i napravi vsi4ko koeto e po silite ti da si go vurne6 ako toi te e obi4al naistina 6te te razbere i happy end
Много точно!!!

POLA^_^
05-13-2006, 14:31
Spored mene ne si vlubena...dori nqmash chuvstva..naraneno ti e dostvoinstvoto ..draznish se che toi e shtasliv i bez teb..kopash che te e zabravil...no nqmash chuvstva ..ubedena sam!
и аз така мисля ,защото ми се е случвало много пъти....ще ти мине тва е моментно усещане спокс! :wink:

qzovec
05-13-2006, 17:00
predi dosta vreme podpisa mi be6e КОГАТО НЯМАШ НЕЩО ГО ИСКАШ !!! КОГАТО ГО ИМАШ НЕ ГО ЦЕНИШ !!! КОГАТО ГО ЗАГУБИШ ПЛАЧЕШ!!! е tva e i tvoq slu4ai kaji mu prosti 4e si osuznala gre6kata si i napravi vsi4ko koeto e po silite ti da si go vurne6 ako toi te e obi4al naistina 6te te razbere i happy end
Много точно!!!

az su6to dodkrepqm =D>