PDA

View Full Version : Vazmojno li e da stane i po-zle?



{sladuranka}
05-13-2006, 11:00
Напоследък по лицето ми се появиха доооооооста пъпки :( Аз, обаче нали съм умничка и предполагах, това ще се случи и бях подготвена :) Да, ама ми струва, че използвам прекалено много мазила и кожата ми може да се увреди още повече. Да поясня какво използвам: Значи първо с един специален сапун си измивам лицето, след това го почиствам с един тоник, после си мажа лицето с едно за акне и накрая ако е вечерта с един лосион си намазвам пъпките. Това доста ли е............... Моля ви кажете ми колкото се може по бързо. Благодаря предварително :)

Glezlata
05-13-2006, 11:05
Ami mislq,4e 6tom sa specialni za problema ti nemoje da ti navredqt. \:D/

ycMuBkaTa
05-13-2006, 11:22
Абе да ти кажа при условие, че се мажеш с толкова неща, едва ли е най-доброто за кожата ти. По някакъв начин ти я задушаваш, а това води до още повече пъпки. По-добре я почиствай хубаво и я оставяй да диша, според мен така ще се изчистят пъпките.

Devilsplaymate
05-13-2006, 11:23
Разбира се че е много . Смятам че само сапуна ще ти свърши работа.

InSOMnIAaa
05-13-2006, 11:36
mmm dam mnogo e !

nunki
05-13-2006, 11:36
ot kremovete i mazilata kojatati se omaznqva i se polu4avat pove4e pupki fani izhvurli tva i si mii liceto dvaputi na den sus sapun i ledeno studena voda

Labelle
05-13-2006, 12:20
При продължително ползване на много козметични продукти (особено ако са от различни марки- понякога съставките не си "пасват") кожата се изсушава и става като четка за баня. Умерено ползване на козметика за лице, за сметка на това -редовно миена само с вода (по мног пъти на ден)

Dharma
05-13-2006, 18:25
ooo zabravi za sapuna-toi izsu6ava kojata i tova su6to moje da dovede do pupki; izpolzvai toaletno mlqko za po4istvane ve4er(zaduljitelno) i sutrin(po jelanie) to 6te po4isti kojata ti i nqma da q izsu6i. drugite produkti moje da izpolzva6 ako si mnoooogo pup4asala.
Uspeh!

ThE_DaRk_AnGeL'''
05-13-2006, 20:20
Хмм ами не мога да ти кажа вредно ли е,
защото не знам какво представляват тия
продукти,които използваш и доколко са
качествени,пък дори и да са качествени за
кожата едва ли е много полезно :roll:
Към края на миналата година
и на мен ми се появиха пъпки по лицето
(нормално е за тази възраст),но само
си почиствах лицето и те за
3-4 месеца някъде напълно изчезнаха.
Не знам при теб как ще е,но те съветвам
да намалищ малко мазилата

05-14-2006, 08:44
opredeleno i vredish po sashtiq na4in bqh i az samo q zapushvah i nishto ne stavashe sega shte ti napisha 1 antibiotik s koito da se magesh kadeto imash papki no ne gi izpolzvai s dr raboti samo neshto za po4istvane i antibiotika kazva se-IMEX to e edna malka tubi4ka struva 6.10 lv ama strashno pomaga vzemi go i shte si kato nova oba4e ne zabravqi samo kadeto imash papki i ne polzvai pudri i takiva neshta :wink:

milanistkata
05-16-2006, 13:40
predpolagam 4e si v puberteta ostavi na prirodata d a si svar6i rabotata nedei si tormozi kojata ot malka ako ima6 papki nedei se laji da si slaga6 fon du ten ne gi 4upli pypkite tova sa malki rani4ki a nali nae6 kato raz4opka6 nqkoq rani4ka kakvo stava

TSecret
05-16-2006, 17:35
polzvai rozova voda za6toto e naturalna za po4istvanen naliceto i specialen stik za pupkite ili si vzemi zinerit... no ne slagai ni6to drugo.. atka 6te ostavi6 kojata da di6a i da e po4istena i sa6tevremenno 6te izsu6i6 i premahne6 poqvilite se ve4e pupki!

midnight...
05-16-2006, 18:13
според мен сапуна и някакво лосионче са ти достатъчни, недей да претрупваш нещата

Loshotia
05-16-2006, 18:22
Сичко казано е вярно, много си изсушаваш кожата а тя си възтановява баланса и така се появяват пъпки, колкото повече миеш, олкова повече се омазнява

black_dimond
05-16-2006, 22:10
spokoino i az izpolzvam mnogo kozmetika vurhu liceto si ne to4no sa pupki no molivi spirali itn da ne se otklonqvam ne mislq che izpolzvash mnogo kazmetika

STIFLAR
05-16-2006, 22:47
AZ predi kato imah pypki s kakvi li ne raboti se mazah lepteni mepteni i ni6to imah 4ustvoto 4e kojata mi se razdraznq6e o6te pove4e dokato ne otidoh na kojen lekar i mi izpisa nekvi 2 specialni det se pravqt i aptekata po pory4kaq i sled edin mesec edna pypka nemah taka 4e probai i s toq variant
p.svnimavai kto gi garmi6 pred ogledalo 4e e nogo opasno po nekogo ..zem6 da 64upi6 stykloto :lol: :lol: :mrgreen:

mil4eto_
05-17-2006, 10:27
доста е субективно-не си казала нито марка на продуктите,нито дали ти предписани от дерматолог :!: