PDA

View Full Version : Характерът на Гергана/фолк-певицата/



Djeini
05-13-2006, 12:02
Напоследък забелязвам промяна в Гери,или може би винаги си е била такава?
До колкото съм, гледала поне нейни интервюта,наистина съм впечатлена от това как винаги е настроена позитивно,усмихва се лъчезарно,държи се непринудено,шегува се постоянно и говори свободно без всякакви задръжки,опитва се да бъде максимално откровена с хората,жизнена е,пълна с енергия..Изглежда ми приятна и добра като човек и като жена..раздава се напълно за феновете си,и винаги говори с тях и умее да се сприятелява с всеки един от тях.,дори да им се обажда по телефона..Изглежда е доста приказлива и импулсивна,емоционална..по е на мен така ми се струва..А и е преди всичко женствена и има излъчване и чар според мен..
Искам сега да питам всички ои Димитровград,които я познават или са я виждали какви са ви впечатленията спрямо Гергана?И това което описвам така ли е или това е само рекламен трик и преструвка?Или пък в действителност Гергана е толкова естествена и приятна?Как мислите?
Честно казано в началото и аз мислех че е много надута и изкуствена-с тези изкуствени коси,цветни лещи,грим,силиконови гърди..Но сега започвам да си променям мнението..

mnogo_sladi4ka
05-13-2006, 12:31
Хубавото и качество,всъщност нещото,което най-много ми допада в нея е характерът и. Просто тя е човек,зареден с невероятно количество полижителна енергия,страшно е естествена и непринудена,страхотна е като човек.
Нещото което най-много не ми допада е изкуственият и външен вид. От както си сложи силикон,а и до някаква степен преди това изглежда ужасно,а и се облича страшно еднотипно и грозно на всичкото отгоре.не съм почитателка на тоя тип музика но въпреки това изказвам мнение :smt017 :wink:

InSOMnIAaa
05-13-2006, 12:39
Хубавото и качество,всъщност нещото,което най-много ми допада в нея е характерът и. Просто тя е човек,зареден с невероятно количество полижителна енергия,страшно е естествена и непринудена,страхотна е като човек.
Нещото което най-много не ми допада е изкуственият и външен вид. От както си сложи силикон,а и до някаква степен преди това изглежда ужасно,а и се облича страшно еднотипно и грозно на всичкото отгоре.не съм почитателка на тоя тип музика но въпреки това изказвам мнение :smt017 :wink:

e kvo ot kakto si sloji silikon tqq si imashee silikon oshte kat se poqvii v planeta

Devilsplaymate
05-13-2006, 12:42
Невъзможно да е такава каквато е на екрана.

fRaNkLy`girl
07-12-2006, 22:46
Аз пък мисля,че има прекалено високо мнение за себе си.И не само тя.Когато някой стане популярен в България си мисли,че е истинска звезда.Да ама не!Това си и е работата-да се дуржи мило и приятелски с хората,ако не го прави,значи не си върши работата като хората.Не я познавам лично,но се надявам да е такава не по задължение.

koalka
07-13-2006, 21:53
Според мен само,ако някой я познава наистина може да дава оценки.Винаги може да се преструва.Тази тема е безмислена според мен.

bulgarche
07-14-2006, 01:37
"до вчера с нея копахме картофите на сало, а сега..." Това го чух преди 3 години, когато стана по известна с някоя песен :) Инъче...нея пък я имам за много превзета

Loshotia
07-14-2006, 08:15
"до вчера с нея копахме картофите на сало, а сега..." Това го чух преди 3 години, когато стана по известна с някоя песен :) Инъче...нея пък я имам за много превзета
хаха, това говори колко земен човек същност е тя :lol:

vra4ka
07-14-2006, 08:39
Гери е много готина наистина. Винаги ми е била много симпатична.
Лоши неща за нея не съм чувала.

*an4eto*
07-14-2006, 11:33
men gram ne mi dopada ... ima nqkolko hybavi pesni i to daje ne moje da se kaje nqkolko .... edna-edva max ....mn prevzeta i samonadeqna .... mrazq toq tip pevici deto si mislqt za golqma rabota a vsu6tnost ne sa ni6to osobeno :D :D :D

sladkata_hilary
07-14-2006, 12:34
хахаха да ви кажа нещо...такам..майка работи в хотел и един ден ми се наложи да отида до там да преснимам едни неща при нея..и..от една кола слезе Гергана,беше толкова пияна,че чак лазеше по земята и ... [-( изв. се за това ама...повърна в едно цвете в хотела,направо ми се зави свят,отврат беше :smt013

In4iTu_
07-14-2006, 12:38
По мое мнение всички певици (не само поп фолк изпълнителите) малко или много се превземат и не са напълно естествени в държанието си, което е и разбираемо...Все пак не може една певица, която е долу-горе известна да се държи пред камерите така както вкъщи...Когато даваха Вип Брадър, когато го мярнех по тв-то се заглеждах и видях каква е всъщност Галя от Каризма, няква ленива поспаланка, а иначе е много работна...Или пък тази Райна...Не искам да обиждам никого, но според мен повечето певици за голямо съжаление имат само глас, но не и мозък...и в никакъв случай не са естествени пред камерите

did1ls
07-14-2006, 17:51
Според мен само,ако някой я познава наистина може да дава оценки.Винаги може да се преструва.Тази тема е безмислена според мен.
:D :D

nymphetamine__
07-14-2006, 18:33
Не мисля че може да се изказва мнение за непознат съдейки по това което сте гледали по телевизията...Като цяло мисля че трябва да познаваш поне до някаква степен някой за да кажеш дали е надут свестен и т.н....Така че мисля че е без =P~ смислено

niki7o
07-14-2006, 18:48
Според мене това момиче е сгрешила форума тук почти никой не слуша чалга и почти никой не го интересува от Гергана

Според мен само,ако някой я познава наистина може да дава оценки.Винаги може да се преструва
така е

Винаги ми е била много симпатична.
и на мен не е чак толкова грозна на живо колкото казват вси4ки сладуранка е ина4е :wink: