PDA

View Full Version : Какво е на мода това лято?



{sladuranka}
05-13-2006, 12:10
Не съм сигурна дали е това, затова се обръщам към вашето професионално мнение :) Значи ето какво е това, коета смятам, че е на мода това лято: потници с гол гръб, панталони 7/8 май само това знам за жалост :( Моля ви се кажете ми!

__________________________________________________ ___________

Живей като за последно - животът и без това е кратък!

`Death`Whore`
05-13-2006, 12:11
Тези панталони май са модерни от 3-4 години...модата да не се закучи?

TikvenaElhichka
05-13-2006, 12:35
И какво значение има какво е на мода?!

skate_warrior
05-13-2006, 12:36
И какво значение има какво е на мода?!

Ееее ти пък.. нали трябва да сме фйешан :-D :twisted:

Devilsplaymate
05-13-2006, 12:41
Най-хубаво е да си 'модерен' по собствен начин.

skate_warrior
05-13-2006, 12:44
Най-хубаво е да си 'модерен' по собствен начин.

WORD ! ;)

ledenata_kralicA
05-13-2006, 13:04
всъщност на мода виждам, че са някакви ултра-хипер смешни къси панталонки за момичета...
неописуемо грозни и комбинирани с чорапи...
абе отврат ](*,)

а и как хубаво подчертават криви крака... не е истина просто...
дам,и аз съм забелязала въпросните панталонки и наистина и на мен ми се струват супер ужасни
а тая година пак ще се носят туники така като гледам

ycMuBkaTa
05-13-2006, 13:09
Да ви кажа тия моди...направо ме отвращават като вземат да се обличат всички еднакво...не са смешни, жалки са. Не можеш ли да си купиш и носиш нещо дето си ти стои добре, дето оная срещу теб няма същия парцал в гардероба си, ами трябва да си купуват всички еднакви боклуци...еднакви цветове, абе всичко еднакво. Понякога се чудя на "елементарния момичешки мозък".
Сега се разносили всички на някви шарении - дънкови панталони 3/4 и розов чорапогащник отдолу, абе колкото по-шарено толкова по-добре, нека да има да се радва народа.

Labelle
05-13-2006, 13:15
Плюс панталонките всяко второ момиче е нахлузило и сако -късичко, спортно, вталено с едно копче и най-често бяло. Или пък костюм - гадно розов или зелен панталон с шарки + горното сако в същия цвят. Честно казано тези сака (кройката им) ми харесваха преди година - две сега вече не искам да си купувам такова.

05-13-2006, 13:36
Най-хубаво е да си 'модерен' по собствен начин.

absolutno mnogo si prava:)))))))))))

white_chik
05-13-2006, 19:35
всъщност на мода виждам, че са някакви ултра-хипер смешни къси панталонки за момичета...
неописуемо грозни и комбинирани с чорапи...
абе отврат ](*,)

а и как хубаво подчертават криви крака... не е истина просто...
дам,и аз съм забелязала въпросните панталонки и наистина и на мен ми се струват супер ужасни
а тая година пак ще се носят туники така като гледам
hahaha znam za tvoqt "feti6" kum tez pantalonki
Ami mislq da dopulnq 4e vsi4kite bluzki i potni4eta.koito sa izlqzli sa nekvi malko pretrupani,s dota brukat ina4e mnoo se nosat ot dosta vreme bluzi s po-razli4ni dekolteta

FlowerinesS
05-13-2006, 20:33
Офф..във всяка тема говорите едно и също.И май вече станахте вие еднакви :-D Разбрахме кво смятате за 'фешънчетата' и за модата.И все пак авторката на темата не ни пита кво мислим за модата,нали?Писна ми вече във всяка тема да чета едно и също..Кво ще е модерно тва лято?Еми като дойде лятото и минеш по магазините ще разбереш.

i_want_u_f
05-13-2006, 21:00
ve4nata moda-kolkoto po malko drehi,tolkova si po fashion :wink:

Jamalska
05-13-2006, 23:33
Хъм...еми бермудите...тия панталонки до коляното...Което е жалко защото ги харесвам,а сега сички ше тръгнат така...и друго което ми е правило впечатление тфа са тия блузки,суитчъри и тн дет са само бюстие с дълъг ръкав...и един бог знае защо отдолу дълга блуза или потник.

Bamfi
05-14-2006, 08:36
Наскоро като минавах покрай разни магазини, се изненадах - разни точки, разни дребни цветенца, не знам кои години се е носело това, но хич не ми харесва. А един друг магазин обикновено е много показателен - каквото има на неговата витрина, това ще се носи целия сезон, в повечето случаи така става - та смятайте, елегантни светло зелени неща (под елегантни имам предвид не спортни).

the_o.c_girl
05-14-2006, 08:37
Плюс панталонките всяко второ момиче е нахлузило и сако -късичко, спортно, вталено с едно копче и най-често бяло. Или пък костюм - гадно розов или зелен панталон с шарки + горното сако в същия цвят. Честно казано тези сака (кройката им) ми харесваха преди година - две сега вече не искам да си купувам такова.
tova mi haresva

blqqh
05-14-2006, 09:29
аууу,има некви обувки,пантофи ли се наричат незнам,ама почти всяко момиче има такиваа,и са хипеер ма хиперр грознии и смешни.!!!!!

`Death`Whore`
05-14-2006, 10:58
Бтв, момичета, обувките с плоска подметка са вредни.

FlowerinesS
05-14-2006, 11:59
За обувките с ток казват същото..На мен тези ниските ми харесват,защото са много удобни стават за дълги разходки ,пък има и много сладки едноцветни :D

`Death`Whore`
05-14-2006, 12:03
Обувките с дебел и нормално висок ток са най-полезни. Иначе естествено, че тънките токове са вредни.

648541
05-14-2006, 12:06
аууу,има некви обувки,пантофи ли се наричат незнам,ама почти всяко момиче има такиваа,и са хипеер ма хиперр грознии и смешни.!!!!!

abs sum suglasna ujasni saaaaaaaaaa :evil: kak moje nqkoi da obue takiva obuvki :-k :-k

{sladuranka}
05-14-2006, 17:14
Abe, hora, za6to se otklonqvate ot temata. Samo 0,5% sa mi otgovorili na moq vypros, za koeto im blagodarq. Kat ne mojete da izmislite kakvo da napi6ete ne ozna4ava, 4e trqbva da pi6ete gluposti.
P.P. za teq dat se otklonoha doooooooosta ot temata: Tozi forum ne prili4a na takuv blagodarenie na vas! :x

05-14-2006, 22:07
Обувките с дебел и нормално висок ток са най-полезни. Иначе естествено, че тънките токове са вредни.
visokite obuvki nezavisimo ot toka(debel ili tynyk) narushavat dvoinata S-forma na grybnachniq stylb...taka che nqma nikakvo znachenie ot skapaniq tok

Barbie
05-14-2006, 23:16
taka, kakvo 6te e moderno - retro vulna...ot 60; leki rokli, glavno svetli cvetove...4esto s malki cvetq, broderii, pandelki i fliongi i tem podobni glezotiiki :) su6to taka - morq6kiq motiv - sledovatelno, kato cvetove navliza kombinaciqta ot sinio, bqlo i 4erveno, a kato desen - raeto; su6to taka produljavat da sa aktyalni gipsy-style polite - dulgi do i pod kolqnoto, trapecovidni, s volani, raznocvetni, s broderii, munista i paieti...
V polite i roklite se zavru6ta i liniqta "balon" ot 70te godini (otdilu polata e sqka6.. "podvita")
su6to taka na moda e i lekiq bufan rukav...osobeno na rizki i sakenca, ne se zabelqzva dori kato element v sportnata konfekciq
v obuvkite - da, tipa "cvi4ka"...ili baletna pantofka o6te e na moda, i vsu6tnost stoi mn sladyrsko...na pravilniq krak est :)
su6to taka se zapazva tendenciqta ot minaloto lqto i platformite se zavru6tat...tokovete stavat po-debeli i stabilni i mocunkite zakrugleni (6ilestite obuvki na tokove-igli4ka...sa po4ti out of date)...sledovatelno, retroto se zavru6ta i sred obuvkite...tui kato aktualnata obuvka dnes napomnq tazi ot 60-e...samo 4e sega ima mn pove4e izpor - qrki cvetove, 6tampi, broderii...ligotiiki

favor_91
05-15-2006, 00:01
няма толкова голямо зна4ение с какво да облечени другите...важното е ти с какво си и дали се харесваш така :roll:

EnJoY ThE LoVe
05-17-2006, 09:31
Най-хубаво е да си 'модерен' по собствен начин.
Jestoko si prava :D