PDA

View Full Version : Pls daite informaciq za kosata na plitki



{sladuranka}
05-13-2006, 12:27
знам че тази тема се повтаря ама в другата тема не можах да намеря всичко което търсех. Така моля ви кажете ми каква е цената. Значи моята коса е чуплива на пластове и е средна на дължина. Друго - много ли се уврежда косата. Кои плитки са по добри пълзящите или обикновените. Ако имате линкчета или снимки на някож с плитки дайте ми, че........... искам да видя :)

Amorfofalus
05-13-2006, 12:38
Za ceni neznam , no za taka nare4enite palzq6ti plitki ( az gi znam kato ribena kost - ako govorim za tezi koito se splitat nazad po glavata ) za tqh znam 4e ako gi darji6 nqkolko meseca bez da gi razplita6 za da si izmie6 kosata kato horata moje i da ti muhlqsa kosata :lol: ( bqha mi razkazali za takav slu4ai s edno momi4e koeto si gi e darjalo dosta vreme i posle kosata i neprili4ala na ni6to i estestveno e trqbvalo da se postrije nula nomer )
Az li4no se bqh splel oba4e kosata mi be6e kasa i te po4naha da se razplitat i da hvar4at ki4uri :D

kokona
05-13-2006, 12:52
nikoi li ne moje da pomogne 4e i az iskam informaciq. Molq vi

05-13-2006, 12:57
абе хора кат толкова много искате да разберете отидете в
един наи обикножен салон И ПИТАИТЕ не боли вьобще ](*,)

sk8_dont_h8
05-13-2006, 15:30
Ей това са за мен плитки -> http://rasti.hit.bg/index_files/images/smok4e9.jpg
АМА моля те, не си прави такива ;-) [/url]

Dizi
05-13-2006, 15:32
Macka moqta friziorka gi pravi perfektni i to za 40 lv v sf im iskat po 300 do 500 i sa kato proskubani koko6ki .....zavisi ot koi grad si ako si blizo do samokov i ima6 tolkova jelanie ela garantiram ti perfekten rezultat :-D

TSecret
05-13-2006, 15:34
emi centa e mejdu 200 i 300 lv s dopalnitelna prejda i ti gi splitat akoiska6 i do zadnika.ne gi pravqt navsqkade,po moreto mnogo gi pravqt!moje da si stqh dokato ne ti izrate mnogo tvoita kosa ama posle estestvenata ti kosa niama da prili4a na ni6to,6te se e proskubala i sa mnogo neudobno pri kupane 6toto suhnat 1-2 dni.. kriva raota... ina4e ne na vseki mu otivat,na edno momi4eot moq klas i otivaha mnogo tq se be6e napraila na moreto i sa q splitali 7h! a na edna druga i sedqha super grozno i milata samo si hvarli parite 6toto sled 2 dni se razplete...

Jamalska
05-13-2006, 22:36
Ей това са за мен плитки -> http://rasti.hit.bg/index_files/images/smok4e9.jpg
АМА моля те, не си прави такива ;-) [/url]
Оф айде стига само се гаврили с растафарай...баси..са па плитки..от трън та на глог

05-14-2006, 08:39
ako si obi4ash kosata nqma da q podlagash na takova ma4enie oshte si spomnqm cqlata topka kosa koqto mi padna posle beshe nakasana napravo ugas ama 4e 6te si sladka taka shte e ama posle nz :shock:

sk8_don`t_h8
05-15-2006, 19:26
Стига Jamalska, не бях сериозен, че ей тука има една въъърла чалгарка в смотания ми град дет` се наплете, ходи 3-4 дена и на петия се ОСТРИГА. Нейна приятелка от моя клас разправя колко неприятно било с тоз пърхут и и щипело и миришело...блааа....представ си - дредченца по 40-50см и да ги окастриш на 5 ден - прирева ми се...
А т`ва горе беше гавра щот` в неква друга тема май пак от същия стана дума за "ПЛИТКИ"( :lol: :twisted: ) с ВОСЪК които не се разплитат и единственият начин е рязане :lol:
-
Мом(и)че, кви плитки искаш ? има 10 0000 вида плитки - мое да искаш да се направиш на 2 козуначени плитки дебели или пък...и аз не знам - варианти БОЛ - всеки говори за различен вид.