PDA

View Full Version : Moje li pomo6t?



Nepoznat
05-13-2006, 14:58
Abe ima edno momi4e stra6no mnogo q haresvam i tq go znae ,mislq 4e i tq me haresva.V 4ata mnogo si pi6eme i to vqskvi raboti,no kato se vidime ne6to ne si govorime taka dobre...daje po4ti ne si govorime i kato trguna ne6to da q zagovarqm vse ne6to ne se polu4ava :( A kato sum si vku6ti primerno samo za neq mislq i mnogo neadekvatno se druja naposleduk... mnogo oburkana rabota...a az predi sum nqmal istinsko gaje i neznam kfo da i kaja kak da i predloja razni takiva raboti.. moje li malko pomo6t

maestroto
05-13-2006, 19:01
Глей са....тва с чата трябва да го спреш.Аз лично съм твърдо против чатенето с гадже или момиче което сваляш,защото много е лесно в чата ама друго си е на живо.В чата вие говорите за всичко и изчерпвате въпросите...е как тогава искаш да си говориш с нея като всичко е изчерпано?Моят съвет е да не си чатиш с нея.Започни да си говориш с нея на живо и виж дали ще стане ,чак тогава мисли за предлагане и др. такива :wink:

Barbie
05-13-2006, 19:18
awe...predlagane...vsi4ko iskate da stane mn burzo we! kvo predlagane kat ne mojete da si govorite kat sus sveta na jivo...kakto kaza Maestroto, namali 4ata i gledai da ima6 pove4e realen kontakt s devoikata...malko po-yporito davai...kaji i v 4ata "aide ytre razhodka"...izlezte, opoznaite se...puk togava misli kakvo 6te stava po-natatuk

05-13-2006, 19:57
izlezte, opoznaite se...puk togava misli kakvo 6te stava po-natatuk
abe az neq mnogo dobre si q poznavam i nie mnogo dobre si govorihme i na jivo i v chat ama tam e rabotata 4e ot skoro ne6to nemojeme da si govorime...sled kato i kazaha 4e q haresvam vse edno tq me otbqgva...a sum dale4 ot misulta,4e sum i protiven 6oto,prosto mi pi6e razni raboti v 4ata

black_dimond
05-13-2006, 20:00
mi nqkoi momi4eta gubqt interes kato im kaje6 4e gi haresva6 ili se pla6at i kontaktakta na jivo e mn po razli4en ot kontakta v 4ata taka 4e spoko sigurno prosto i trqbva malko vreme i vsi4o 6e se naredi

Velik-Zadnik
05-13-2006, 21:53
Излесте.. хапнете по една баничка... сичко ке си доде у местото

maldini
05-13-2006, 22:29
Abe ima edno momi4e stra6no mnogo q haresvam i tq go znae ,mislq 4e i tq me haresva.V 4ata mnogo si pi6eme i to vqskvi raboti,no kato se vidime ne6to ne si govorime taka dobre...daje po4ti ne si govorime i kato trguna ne6to da q zagovarqm vse ne6to ne se polu4ava :( A kato sum si vku6ti primerno samo za neq mislq i mnogo neadekvatno se druja naposleduk... mnogo oburkana rabota...a az predi sum nqmal istinsko gaje i neznam kfo da i kaja kak da i predloja razni takiva raboti.. moje li malko pomo6t
А този проблем не е само при теб и при
много други хора е!Когато разговаряш съвсем
спокойно с някое друго момиче и,когато точно с това
което харесваш не можеш да говориш или пък в чат,когато
разговаряш с нея ти е много по-лесно!

Ами моя съвет е,когато се срещате пак,преди това
да измислиш тема на разговор по която ще си разговаряте
и после без никаква оплаха да започнеш да и говориш все едно
говориш с някой друг!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-13-2006, 22:32
Abe ima edno momi4e stra6no mnogo q haresvam i tq go znae ,mislq 4e i tq me haresva.V 4ata mnogo si pi6eme i to vqskvi raboti,no kato se vidime ne6to ne si govorime taka dobre...daje po4ti ne si govorime i kato trguna ne6to da q zagovarqm vse ne6to ne se polu4ava :( A kato sum si vku6ti primerno samo za neq mislq i mnogo neadekvatno se druja naposleduk... mnogo oburkana rabota...a az predi sum nqmal istinsko gaje i neznam kfo da i kaja kak da i predloja razni takiva raboti.. moje li malko pomo6t

същото дето написах на едно момиче в една тема :) неможеш да общуваш извън чата . поработи върху товада можеш :wink:

Stranna_
05-14-2006, 00:28
awe...predlagane...vsi4ko iskate da stane mn burzo we! kvo predlagane kat ne mojete da si govorite kat sus sveta na jivo...kakto kaza Maestroto, namali 4ata i gledai da ima6 pove4e realen kontakt s devoikata...malko po-yporito davai...kaji i v 4ata "aide ytre razhodka"...izlezte, opoznaite se...puk togava misli kakvo 6te stava po-natatuk
:smt023

Cholita
05-14-2006, 06:10
като така добре си общувате в чата,докато чатите я покани на кино,на кафе,а защо не и на София-Ленд.Така ако разговорът замре поне няма да скучаете и тя ще остане с впечатлението за приятно прекарано време

Krem4eto
05-14-2006, 08:54
Може би трябва да я попиташ какво мисли по въпроса,че я харесваш!!!

teenkopele
05-14-2006, 11:14
Може би трябва да я попиташ какво мисли по въпроса,че я харесваш!!!

Пробвай се. :wink: