PDA

View Full Version : Leksikonche



05-13-2006, 16:46
Хей Здравейте! Искате ли да си направим нещо като лексикон? Понеже думата раздяла плаши всеки, нека който иска да напише имал ли е тежка раздяла и как я е преодолял. Така може да помогне на някого да събере кураж и да остави миналото зад гърба си и да преодолее тъгата си. Аз също имах раздяла след година и половина връзка, но още не съм я преодоляла...Благодаря предварително на всички, които одобряват идеята ми и споделят! [-o<

Вътьо
05-13-2006, 18:54
Тежка раздяла не съм преживявал, но съм преживял нещо, което според мен е много по-гадно - ужаса на несподелената любов...
Бях лудо, но не знаете какво означава лудо влюбен в едно момиче.Толкова я обичах, че ставайки винаги си целувах кръста(сребърен кръст, подарък от брат ми, стой над леглото ми) с думите "Дръж се, тя ще е твоя..."Нямаше 10 мин, през които да не мисля за нея...Уви, това не се случи...От тогава не съм изпитвал никакви чувства към никой...

FeelBadInc
05-13-2006, 19:11
Несподелената любов е много по-гадна от раздялата. Тежка раздяла една съм имала, известно време не ядях, не спах, плаках за това момче и накрая с помощта на най-добрата ми приятелка се стегнах, та псоле от трън та на глог, от раздяла на несподелена любов...

cvety_i_bebeto
05-13-2006, 19:18
tejka razdqla sam imala...sled 10 mese4na vrazka...mnogo go obi4ah...no ne mu davah tolkova kolkoto iska6e...(a toi iska6e prekaleno mnogo)..se razdelihme...zagubi mi se smisala da jiveq..ni6to ne mi se prave6e...bqh kato prizrak..nqkoi mi kazva ne6to..vse edno ne go e kazal...oba4e posle re6ih da mu otmastq...da mu e gadno...i go napravih...(vsa6tonost toi si be6e nameril druga priqtelka)praveh vsi4ki ne6ta za koito me pomoli d ne prava...napravih mu dosta gadno...nakarah go da razbere...4e nqma po-dobra ot men...4e ne moje da bade s druga 6tastliv...(nakarah go da misli za men,dokato e s neq)..i v edin moment toi poiska da se varne pri men..i poneje az mnogo go obi4ah...a toi mnogo mi se mole6e...i mu prostih...i sega pak sme zaedno...

ThE_DaRk_AnGeL'''
05-13-2006, 19:36
Обичах един човек и той ме обичаше(поне
така твърдеше..дали..?!)И един ден той
просто изчезна....не знам как,не знам къде,
знам,че вече 1 месец не съм го виждала и
наистина ми е тежко,когато се замисля за тва,
но поне съм силна и мисля,че вече започвам
да го забравям :roll:

black_dimond
05-13-2006, 19:57
hodih s edno mom4e godina i polovinai vsi4o vurve6e perfektno no edin den kodato izlizah na pazar s edna moq priatelka i minah da go vidq toi se durja kakto obiknoveno strahotno i po ni6o ne li4e6e 4e krie ne6o ot men su6iq tozi den se naloji spe6no da zamina na more i mu kazah toi kaza ok nqma problem i se vru6am az v sofiq i estesveno purvoto ne6o koeto napravih e da go potursq no ot nego nqma6e i sled porazpitah negovi priqteli kakvo e stanalo s nego i te mi kazaha 4e e zaminal za kazarma napravo kato 4e li zemqta pod krakata mi propadna i ot togava celiq mi jivot mn se promeni sled tozi den zapo4nah vseki den da hodq po klubove da pozaruvam i po nqkukuv na4in da zabravq za nego e do edna stepen pomogna no toi o6e e v surceto mi i ne sum go zabravila napulno nadqvam se kato mine o6e vreme spomenite da se zali4ut i da ne mislq pove4e za nego

He3HauKa
05-13-2006, 20:19
Ami ....
beshe predi 2 godini sled 9 mesechna vryzka beshe mi mnogo trudno,boleshe me,kogato videh vlubena dvoika zapochvah da placha,ne mi se izlizaashe,nadqvah se che shte se saberem otnovo,oshte si go obichkam no prosto chovek svikva s polojenieto,osaznava che kraq na neshto moje da e nachaloto na drugo..Vremeto minava i chovek nadrastva bolkata ,uchi se ot greshkite si i stava po izdarjliv .. :smt010 no spomena ot kraq na neshto krasivo ostava za vinagi da napomnq za praznotata ostanala v jivota :smt010

Krem4eto
05-13-2006, 21:05
Ами случвало ми се е!!!Но все пак се стегнах и си казах няма смисъл!!!

sometimes_
05-13-2006, 21:44
Мда, преживявала съм една много тежка раздяла и постъпих по-доста...може би глупав начин, защото потъпках цялото си достойнство. :( Не можах да издържа и 2 дни без него и го потърсих, едва ли не му се молих да сме отново заедно, защото не можех без него...Е, от тогава до сега сме заедно, но понякога съжалявам. Не за това, че сме заедно, а за това, че не съм толкова силна, колкото ми се иска и, че нямах достатъчно сила, за да си кажа, че живота продължава, нямах достатъчно сили да спра да плача и да приема съветите на приятелите си. Просто се бях предала напълно, все едно животът ми свърши. Сега бих постъпила по друг начин (поне така си мисля), може би щях да поплача ден-два, да събера сили и да реша, че ще продължа въпреки всичко, защото със загубата на една любов не губим целия свят...

remember_the_name
05-13-2006, 23:40
az li4no sled vsqka razdqla kogato se 4uvstvam zle si kazvam 4e mom4eto koeto me kara da se 4ustvam taka ne me zaslujava a za da go prejiveq po-burzo prosto ne zapazvam po4ti ni6to koeto mi napomnq za nego ne mu zvanq triq mu nomera i gledam da ne go zasi4am po ulicite i taka toi ne sy6testvuva i sledoatelno ne e imalo ni6to mejdy nas ne znam vie kakvo pravite no na men tova mi deistva dobre :)

pechomuh_f4e _
05-14-2006, 19:36
Тежка раздяла не съм преживявал, но съм преживял нещо, което според мен е много по-гадно - ужаса на несподелената любов...
Бях лудо, но не знаете какво означава лудо влюбен в едно момиче.Толкова я обичах, че ставайки винаги си целувах кръста(сребърен кръст, подарък от брат ми, стой над леглото ми) с думите "Дръж се, тя ще е твоя..."Нямаше 10 мин, през които да не мисля за нея...Уви, това не се случи...От тогава не съм изпитвал никакви чувства към никой...
ti naprao em 6a6va ne Bътъо i az sam obi4ala edinstven edin 4ovek i lubovta mi be6e nev1zmojna no ne sam izpadala 4ak v takiva krainosti :shock: :shock: :shock: :shock: :( :( [-X

LP_girl_14
05-14-2006, 19:46
Е имала съм и никак,ама никак не е лесно да забравиш някой,който за теб е значил всичко,който е намерил място в сърчицето ти.Но...когато този човек те разочарова,когато съдбата или може би хората ви разделят...тогава оставяш всичко на времето,защото колкото и банално да звучи то наистина лекува.Не трябва да се затваряш в себе си,не трябва да се самосъжаляваш.В такива моменти истинските приятели са много полезни O:)

The_Crow
05-14-2006, 21:26
Преди около 4 месеца преживях може би най-тежкия момент в живота си!Имах 5 месечна връзка,бурна връзка,която бе изпълнена със динамика,страст просто адски много се обичахме,имахме една красива любов,и се наслаждавахме на всяка секунда в която бяхме заедно...и един ден тя ми каза че е време всеки да продължи сам по своя път(излезе с извинението че нейните не и дават да се вижда с мен и че искат да ни разделят)!Каквото и да правех не успях да я убедя да остане с мен и 1 месец бях изпаднал в адска депресия,не исках да се виждам с приятели,просто витаех из улиците като призрак,без да мисля за нищо!Това което ми помогна в този момент беше само спорта!

`Death`Whore`
05-14-2006, 21:45
Най-бруталната ми раздяла беше преди точно година. Мразех всички мъже. Пуснах една тема: "Чадър или мъж?" и тезата ми беше за чадъра, защото чадърът имал повече чувства от който и да е било мъж. Помня как се жалвах в един друг форум и хората ме успокояваха, че ще намеря любовта. Направих няколко доста необмислени неща...

Atika
05-14-2006, 23:29
Sigurno nikoi ne e prijivql kato moqta razdqla , dosta e stranno, beshe mnogo trudno no veche ne useshtam bolka, chovekyt koito obichah poveche ot sebe si se razdeli s men , no ne me ostavi sama , ne sprq da me kara da se usmihvam, prosto q prejivq zaedno s men, zagubih liubovta mu, no spechelih priqtlstvo, koeto imam i do dnes i otnovo i otnovo se usmihvam ...

бебка
05-15-2006, 14:49
Ами да...охххх....като се сетя,още ми става супер кофти....половин година не можах да го преживея...тва ми беше най-дългата връзка..и свърши по мн глупав начин...аз имах проблем и не му обясних какъв е..той не можа да си обясни поведението и ми и се отдръпна...и всичко свърши сякаш изневиделица...странно е как нещо,което градиш с месеци може да се срине за броени минути...бях станала абсолютен парцал...на всичкото отгоре продължавах да го търся и да му досаждам едва ли не...мн се унижавах заради него...с времето всичко мина..но дори досега като го видя пак ми става гадно.той сега се държи ОК,даже прекалено добре и си мисля че всичко би могло да се оправи ако аз направя 1-вата крачка...но вече мина мн време-аз съм различна,а сигурно и той и нищо не може да бъде същото...тежко е,но такъв е живота-хората се събират,разделят се,тогава си мислиш,че без него или нея не можеш да живееш,но живота продължава...важното е да го осъзнаеш навреме!

literbebe
05-15-2006, 20:24
Imala sum.Predi 2 sedmici.O6te ne moga da go prejiveq,no jivota produljava.Osuznah 4e toi ne zaslujava6e cqlata mi lubov i vsi4kite sulzi koito prolqh za nego.Toi poiska tvurde mnogo ot men i az mu kazah 4e nqma da mu igraq po svirkata.Davah mu cqlata si obi4,pone do koloto mojeh no na kraq toi pojela prekaleno mnogo i az ne mu go dadoh i sled kato se razdelihme zaradi nejelanqta mi razbrah 4e toi nikoga ne me e zaslujaval i ne me e obi4al tolkova kolkoto az nego sled kato si trugna tolkova glupavo :smt010 O6te mnofgo mi e tejko no v kraina smetka muje kolkoto iska6 :-D

slunceto86
05-15-2006, 20:38
Za tejka razdqla li govorime emi eto go choveka tova sum az !! RAzdqlata mi beshe mnogo tejka i adski boleznena :( no az vse oshte ne moga da zabravq tova momiche zashtoto adski mnogo q obicham! :(

Malko_kote
05-15-2006, 23:24
Eto q istoriqta:V daskaloto mi u4i edno m.koeto e 8 kl, az sum 7kl.Purvo toi se durje6e malko gadno s men.Posle mi e potursil skype i zapo4na da mi pi6e.Pisahme si vsqka ve4er do mn kusno.Spriqtelihme se dosta.Posle zapo4naha nqkakvi komplimenti, emitikoni-celuvki, obe6tavahme si 4e 6te se sunuvame i ob6to vzeto izglejda6e 4e flirtuvahme.Toi mi prave6e nameci i az otvru6tah.Sled 1 mesec i pove4e, zapo4naha nqkakvi priznaniq, kolko me haresva i obi4ka.I ne samo tova mn drugi ne6ta mi kazva6e.Postepenno se vlubih v nego.Izglejda mi, 4e i toi ne samo si pada po men, a i...Ponqkoga oba4e se durji suvsem razli4no, tova se slu4va rqdko.Predi nqkolko dni dokato si pisahme...Ne mojeh ve4e taka, kazah mu 4e iskam da se izqsnim.Razbirase ne mu go kazah taka direktno.Nameknah go.Izpratih mu edin spomen-''Погледни навън, не, не вали това са моите сълзи и страшно много ме боли.
Искам да е лято, а слънцето да си ти.Кажи обичаш ли ме или ще продължава да вали!''i go nakarah da mi otgovori.Toi mi kaza-''vij az mn te haresvam i t.n. oba4e prosto v momenta ne iskam da se obvurzvam s ne6to seriozno'' toest ne e v nastroenie da ima gadje ili pone az taka go razbiram. Samo da douto4nq 4e tova mom4e e nqkaksi...pada si po koli, motori i nai-razli4ni takiva ''divotii''.Mojebi, poneje e takuv i..de da znm, predpolagam, 4e prosto si e takuv i za tova ne jelae da ima gadje, mojebi misulta ne go privli4a.Of boje nzm i az.Sled razgovora koito provedohme s nego, si pisahme vseki den.Obe6ta 4e 6te mi populni leksikona, makar4e tova e leko bebe6ko ve4e, no nqma zn.Osven tova mi kazva barbi, kote i se durji super milo s men.Puk i ako tova koeto mi be6e kazal be6e prosto...''ne te iskam mahai se''... toi nqma6e da mi pi6e vsqka ve4er i da se zanimava s men.Osven tova i v daskalo se durji milo s men.Smisul, nie ne se vijdame postoqnno, no me pozdravqva, dnes daje me u4e6e da igraq voleibol.I taka.Nzm hora, toi kakvo izpitva, kakvo mislite.Az sum mn oburkana.Postoqnno mi blikvat sulszi.Maika mi kaza 4e taka 6te se poburkam i tq nezne ve4e kak da me uspokoi.Slu6am postoqnno tujna muzika i...mn mi e zle.Nzm toi kakvo izpitva.Maika mi e na menie, 4e tova koeto mi e kazall-''v momenta ne sum gotov za ni6to seriozno'' e prosto eleganten na4in da se izmukne ot polojenie.Oba4e 6te6e li da se durji atka-milo, nejno i da produljava da mi govori su6tite hubavi ne6ta, silno akzano, no v nqkakuv procent, hubavi???6et6e li da e taka.Toi izpitva li smeseni 4uvstva, iska li da bude s men, na interesen li se pravi, kakvo e, pomognete mi, molqvi

Malko_kote
05-15-2006, 23:25
Tva e, v momenta se 4uvstvam mn zle, tova sum go dala kato tema no na drugo mqsto vuv foruma.Tova e moqta istoriq i q razgledaite.

Chiana
05-16-2006, 15:57
Миличка, естествено че те харесва, само че го е срам и го е страх от връзка. Страх го е! Не че не иска да се обвързва. Амааа не знае какво да прави, как да се държи с гадже и т.н. Ти не го притискай, не му давай зор и ще се оправите. :wink:

NeSTa_86
05-16-2006, 16:20
и аз имах такива преид
хахах базик бе

SisTeR`oN`MaXa
05-16-2006, 20:31
Emi tejka razdqla imah predi mesec i ne6to nqkade... i ne sum q preodolqla de.... ne i napulno makar 4e se opitvam da buda silna i t.n. no pomislq li si za nego.. po4na li da si pi6a s nego po taka i.... prosto ne izdurjam i pak po4vam da stradam.... Kato se razdelihme bqh mnogo zle.. prosto ne mi se prave6e ni6to ne mi se izliza6e ne mi se spe6e qde6e ni6to.... razvalih si ospeha v u4ili6te... i problemite mi idvaha edin sled drug... posle i baba mi po4ina... dosta tejko prejivqvah vsi4ko no ima6e hora do men koito se opitvaha da mi pomognat kato nai dobrata mi priqtelka i drugi pr-li ot kompaniqta... bratov4ed mi... moje bi ako ne bqha te az 6tqh da sum ni6to sega.... Sega se opitvam da se stabiliziram.... da ne mislq za nego vupreki 4e sme priqteli v momenta i nqma kak da ne mislq za nego kato se 4uvame vseki den....

jadna_za_lubov
05-21-2006, 14:02
naistina prekrasna ideq :) za sajalenie seki ima tejka razdqla...koito obi4a nai mnogo go boli za 6tastie az sam o6te malkana 14 sam) i men ot lubovta o6te ne me e bolqlo istinsi :)..no ot purvata lubov vinagi boli... :-s

barbito
05-21-2006, 14:04
axam tfa e qka ideq ama...kofti tema tajna e !!!!!!!