PDA

View Full Version : Va6te pozvolqvat li vi?



da6teri4ka
05-13-2006, 16:58
просто питам дали ви позволят да правите това което искате. В смисул да.......... де да знам. Искам да си направя трета дупка на ухото - не прекалено циганско било. Разкъсани дънки - дума да не става! Грим - не си и помисляй! какво да ги правя мойте родители?
така ме нервят понекога, че.............................

LuDaTa_14{P}
05-13-2006, 17:06
em kakvo da ti kaja pozvolqvat mi dosta ne6ta, no su6to taka i ima zabraneni ne6ta. primerno kato govori6 s tqh za tfa koeto iskash i nali im obqsni6 to4no posledstviq ala bala i stavat ne6ta v zamqna na dobur uspeh v u4 axhaxhxah pone pri mene e taka ;)

maldini
05-13-2006, 17:08
Позволяват ми много неща стига те да са
нормални и не толкова луди то не че аз
ще ги попитам ако почна да ги права,но това е друга тема :lol:

missito_
05-13-2006, 17:08
ОФФФФФ и моите са така.много ме нервят и мен понякога.и аз се чудя кво да ги права.но са си такива консесрвативни от време на време и нищо не мога да направя.ако някой знае как да се спрвим с тях да помага :wink:

forrzi
05-13-2006, 17:14
хахах
аз си плащам дупченето и няят нищу против
разкъсани дънки-майка ми иска да нося такива,ама според мен е толку циганску че неа накъде и тя ми плаща гримовете
просто немоа кфо повече да искам от тия хора!
дават ми всичко,защото просто виждат че се старая ф тфа,коету правя
:mrgreen:

lo6i4ka
05-13-2006, 17:28
na6te kat rabraha, 4e imam gadje prosto prevurtqha (ami ako bqha razbrali 4e pravq i sex s nego...). Taka me nervqt, 4e proato nz. Kato iskam da si kupq nqkoq nova dre6ka i sum s maika mi, tq vze pulen kontrol nad ne6tata i mi izbra nai-babe6kite ne6ta. Kato si haresah edno potni4e s gol grub, tq kaza 4e e prekaleno razgoleno, 4e trqbva da imam bust i razni takiva. Napravi vsi4ko vazmojna, za da ne se haresam v nego. oh......................
_____________________

Ima6 li priqteli - ima6 vsi4ko

milanoff
05-13-2006, 18:08
Позволяват ми нормалните неща.
Конкретно за дупка на ухото - на мен самият не ми харесва да се дупча. Където и да било.
За разкъсани дънки - и по парцали да тръгна, все им е едно ;)

шошолинка
05-13-2006, 18:17
хахаха на мен вече май всичко ми позволяват, което е супер нормално все пак не съм хлапе на 18 ще ставам скоро..., но все пак ония ден пак имаше скандал хаха за това че искам да си правя татоос за рд-то, а баща ми категоричен с отговора хаха (не) ако си мисли че ще ме спре мнооооогооо се лъже по принцип не съм от тези, които се бонтуват или квото е там ема като кажа нещо и ако го искам наистина става било с тяхно или без ряхно удобрение

maestroto
05-13-2006, 19:12
И на мен позволяват всичко,може би защото съм и второ дете,та брат ми е отнесъл всичко :D При мене баща ми е консервативен,майка ми не толкова.Но като си пробих едното ухо баща ми се ядоса много ама свикна и вече на второто не обърна такова внимание :-D Важен е много и подхода към тях,с добър такъв може да се постигнат много добри резултати:)

ycMuBkaTa
05-13-2006, 19:13
Никога не са ме ограничавали от нищо. Мога да правя всичко, което поискам стига да не е опасно за мен и да е разумно. Аз гледам да се консултирам с тях и така печеля доверието и благоволението им.

ProstoAz
05-13-2006, 21:26
Много такива неща ми позволяват. Но пък още една дупка на ухото не бих си направила - не ми харесва. Иначе разкъсани дънки имам и наще ги харесват повече и от мен. Миналото лято реших да си правя руси кичури и майка ми отново беше съгласна (добре че се отказах на време! #-o ). Сега искам да си направя косата черна (с кана, защото чух, че била мн. позлезна, а и много харесвам черните коси) и наще отново ми разрешиха, въпреки че са на мнение, че черната коса много състарява, та...сега съм поставена пред дилема - да си направя ли косата черна или не. Може би понякога е по-лесно, когато родителите ти забранят нещо. :lol: За гримовете - всеки ден след даскало минавам през нашия магазин и казвам: "Искам това, това, това..." - и те какво да правят - дават ми го. А като има нещо ново веднага ми взимат та да го изпробвам преди да почнат да го продават. :D С 2 магазина за козметика няма как да ми забраняват да се гримирам... :roll: То главано заради това почнах да се гримирам още от 5ти-6ти клас. :?

teenkopele
05-13-2006, 21:32
Не всичко ми дават да правя.
За някои неща не е нужно да ми позволяват, за да ги правя. :mrgreen:

sometimes_
05-13-2006, 22:12
Преди ми забраняваха някои неща, но от доста време насам не са ми казвали нищш, доказала съм им, че мога сама да взимам решения и да понасям последствията от тях. :wink:

05-14-2006, 13:06
лично на мен са ми забранени много неща и само ако ги попитам и ми разрешат може да направя това, което искам
кофти е така, обаче също е кофти да си правя каквото искам
трябва да има и малко контрол, поне така мисля аз

648541
05-14-2006, 13:46
hhha "cigansko" bilo-gluposti az imam5 i mislq da hoda za 6-ta.awe kvo ti puka posle q maha6 i gotovo.za mene nai qkoto mqsto za dupki tva sa y6ite \:D/

Jamalska
05-14-2006, 17:05
да бе и на мене майка ми не ми дава да се пробия..грозно било...Баси...абе забраняват си ми некфи неща ама ми разрешават други невероятни.не ми дават на клуб в софия до към полунощ...Ама ме пускат на парти в пловдив за цяла нощ..странни хора

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-14-2006, 21:41
просто питам дали ви позволят да правите това което искате. В смисул да.......... де да знам. Искам да си направя трета дупка на ухото - не прекалено циганско било. Разкъсани дънки - дума да не става! Грим - не си и помисляй! какво да ги правя мойте родители?
така ме нервят понекога, че.............................

na men 2-ra ne mi davat da si napravq :( i to po specialno maika mi ne mi dava no... ko da q pravq roditeli sa zatva sa da sa sre6tu nas :D nali i zatova gi imaa

^FaiNt^F
05-15-2006, 08:31
awe dosta ne6ta mi davat...daje vsy6tnost nz kakvo mi zabranqvat....prosto sama si znam granicite dokyde da stigna :-k za grim-problemi nqmame...s maika mi sme predstaviteli na oriflame i avon i si pory4vam kvoto iskam....otdelno 4e s kintite ottam si kupuvam po-ka4estveni kozmetiki ot tiq dvete :lol: ...za dupkite po u6ite-predi 7 klas kazah na maika mi 4e iskam 2ra dupka i o6te dokato vyrvqhme po ulicata tq me zavede v edno kozmeti4no studio, oba4e az se izpla6ih i vikam 'amaa neee ne sega ne iskam segaaa' i tq mi kaza 'e dali sega ili posle-pone da minava po-byrzo' i taka mi dade kuraj daje :lol: a segaa v 9ti klas sama hvanah i si probih 3ta dupka na dqsnoto uho...posle stana 4ta.....maika mi i ba6ta mi ne povqrvaha 4e sama sym gi probivala i za da im dokaja pred maika mi si napravih 2ra na lqvoto uho :lol: i ve4e mi vqrva....ta sega sym sys 6 :lol:
za izlizaneto-otnovo problemi nqmam....edinstveniq mi problem e 4e na drugite im zvynqt po 9-9.30 da se pribirat i az nqma s koi da ostana :? daje maika mi me kara da izlizam ot nas da se porazhodq ve4er :lol:
za drehi-nikoga ne sym imala problemi s na6te-daje se kefat kak se obli4am 6toto ne im iskam mnoo pari, obli4am si se udobno i te sa dovolni :lol:
za u4ene sy6to problemi nqmame-e...samo ot vr na vr mi pravat nqkoq zabelejka ma to ne moje bez tva :lol:
abe....az mai iam mnoo ubavi roditeli we :shock:

avril_lavigne
05-15-2006, 09:19
Ами моите родители като цяло са печени хора.Само дето се караме честичко,ама без това не може.Позволяват ми доста неща,но и ми забраняват доста.Например в последно време много исках да си сложа обица на езика и наще като разбраха бяха категорично против.То какво друго се очаква,като повечето родители са така.Още не съм чула за родител,който е позволил на детето си да си сложи обица на езика.Е,разбира се,може и да има,ама са рядкост такива родители.Баща ми каза,че ако си сложа обица на езика да се махам от нас. :-s Но поне майка ми ми даде надежда,че като стана на 18 тогава може.Кво да се прави,трябва да чакам още 3 години... :? Няма начин...А за обица на ухото-там по-не се противят.Пробих си трета дупка сама и те нищо не ми казаха.Ще си правя още на ушите и мисля,че наште по-ще са навити.На пъпа също не ми дават,обаче за там все още има няква надежда,защото друго е на езика,друго е на пъпа.С повече настояване може и да се получи...За грим и дрехи не ми правят проблеми.Обличам се смъкнато,майка ми даже ме харесва така.С вечерния час също сме постигнали консенсус-до 22-22:30.Това ме урежда и мен,и тях.Понякога,ако закъснея до към 23 часа може да си отнеса малко конско,ама тва се случва рядко,защото рядко закъснявам...С ученето също нямам проблеми.Понякога само ми правят забележка,заради успеха ми по математика,защото не е цветущ тази година,в сравнение с предишните.Абе общо взето не се оплаквам от родителите си.На дискотеки ме пускат.Е,разбира се зависи къде и с кой.Само дето по купони не ме пускат,ама...ако искам много да отида на някои купон все ще намеря начин да ми разрешат.
Наскоро казах на майка ми,че пуша,ама пуша само от време на време,не редовно и да не повярвате,тя не ми се развика :shock: Направо останах много изненадана от реакцията й.Помолих я да не казва на баща ми и тя не му каза. :smt006
Абе какво повече му трябва на човек?Вярно,че има неща,които не ми разрешават.Но без тях не може... O:)

little_pink
05-15-2006, 09:35
Те наще и да се опитат да ми забранят тва ще им е най-гоямата грешка :smt019

j0r0_fear
05-15-2006, 10:18
на мен ми позволяват сичко.....без наркотици и тем подобни...

LoveSuckz
05-18-2006, 19:09
Аз сам неограничен правя каквото искам и наще не казват нищо :) Но се пак има неща които и да ми дават не бих ги правил :плез

05-19-2006, 09:19
az iskam o6te edna dupka i na6te sa syglasni,za dynkite az ne nosq takiva ina4e 6te mi dadat ama naprimer za da si boqdisam kosata ne mi davat 6toto 6te se uvredi

05-19-2006, 11:53
Хах, бахти родителите. Сичко ми позволяват, ако ще и да е смъртно опасно пак ми дават. Не ми казаха нищо дори кат гръмах 3 кила амонит.

Composure
05-19-2006, 13:55
еми дават ми обаче ще ме посаветват и ще го направят така да не го искам :roll: иначе нямам проблем с тях :)

strawberry1988
05-21-2006, 22:41
emi da maika mi mi pozvolqva po4ti vsi4ko,prosto se e primirila 4e az kato re6a ne6to si go pravq,nezavisimo ot vsi4ko,s ba6ta mi sum malko po trudna ama i toi svikva.

Roxy
05-22-2006, 18:17
на мен никога не са ми правили проблеми за облеко или гримове...на ушите бях направила доста дупки даже и на езика ама те нищо не казаха

ninsy
05-22-2006, 23:01
mii kvo da kaja do sega nikoga ne sa mi zabranqvali neshto zashtoto znaqt che s men na glava nemoje da se izleze,a i kakto kazah v edna druga tema veche ne jiveq s tqh,no i tova go prieha

rali4ka91
05-25-2006, 15:49
Позволяват ми всичко само това което не ми позволяват в да скитам цяла нощ!22:00 у дома!!! :|

MC_JAMAL
05-26-2006, 05:00
дъртите имат друго разбиране за живота. Те още живеят в техния живот и неискат или неможат да проумеят че нещата са се променили. Аз лично нямам такива проблеми, всичко си правя и нашите ми позволяват, всичко е до родителите според мен. :smt017 [/b]

dumbo_s
05-26-2006, 06:24
Аз сам неограничен правя каквото искам и наще не казват нищо :) Но се пак има неща които и да ми дават не бих ги правил :плез

с тебе май сме най-добре.

sk8girL
05-26-2006, 18:33
Е на мен ми забраняват много неща,но от друго естество.Такива малки нещица изобщо не ги питам.Пък и какво толкова, особено за грима и разкъсаните дънки.Всеки има право да се облича както му харесва.Защо някой трябва да ти налага някакъв стил? Опитай се да им обясниш,че така се чувстваш по-добре,че на другите момичета им позволяват тези неща.. и че е съвсем нормално.Ти си тийнейджърка! Колкото до третата дупка на ухото, направо иди и си я направи без ваште да знаят.. пък после ако не я забележат хубаво, ако я забележат вече си си направила дупката и нищо не могат да направят.Най-много да ти свалят обицата.. но ти ще ги дебнеш и пак ще си я слагаш : )

m1t3
05-26-2006, 18:46
Ами зависи какво е ама обикновенно ми даат си прая кото ми скимне

MalKa_BLuDnica
05-26-2006, 20:54
aa tva e mnogo gadno dea :((((( moita roditeli samo obica na ezika ne mi davat da si sloja :( protestirai po nqkakuv na4in ili pogovori s tqh otkrito USPEH

Elektra_x
05-27-2006, 18:29
Относно дрехите родителите ми нямат никакво отношение.Понякога се допитвам до тях за някои неща(по скоро до майка ми) но никога не са ми забранявали да се обличам по мои си вкус.Е и аз се нося с мярка не обичам разголените работи и т.н. едни готини дънки и някоя хубава блузка може да постигнеш много :D
Относно грима също нямат нищо против във начина ми на гримиране,защото винаги съм се гримирала семпло да си личи че има нещо но да не изпъква кой знаи колко.
Но ако си мислиш че като ми дават да се обличам и гримирам както аз намеря за добре не ми забраняват и някои други работи лъжеш се.Не ми дават да стоя навън по късно от 1ч (вярно голяма съм ве4е-14г ама кво да ги праищ родители) не ми дават да ходя с френдовете на море :cry: и още куп работи не ми дават ама все някога ще дойде ден когато ще е позволено. :D Точно тази мисъл не ме отчаива :D :D :D

sexy_dizzy
05-27-2006, 22:16
Аз се гримирвам-нищо не ми казват.
Обличам се както си искам-това си е моят живот,моят"кич"(за тях)и дори да не им харесва(не са споменавали,но кой знае)аз ще се обличам както си искам.
Прибирането вечер-отлично знаят,че все някога ще се прибера :mrgreen: Пък и знаят...или съм на дискотечка,заведение или :smt007 :smt008
Боядисването на косата-често съм си правила руси кичури,майка ми абсолютно нищо против няма.Все пак това си е моята коса,а и не я боядисвам цялата.
Пиърсинг/татуировка-както си искам.Ако някой път се прибера с обеца на носа или езика,само ще ми се зарадват,за татуировката-същото.
Гаджета-мълчат си.Ама и аз си мълча. :lol:

Tamara†
05-27-2006, 23:54
В тези отношения никога не съм имала проблеми с тях! :shock:
И много се радвам..
Хубавото на моите родители,че се държат като тинейджъри!Винаги с двата крака в модата и просто всичко стилно което желая ми се е давало!Дали дрехи,гримове и прочие!
Единствения НИ инцидент беше когато си направих тату..
Да призная не бях питала за нея..
Може би нямаше да ми се карат толкова,ако бях питала!Току виж дори ми дали.. :shock: Кой знае?

charovnata
07-31-2006, 11:13
hm az nqmam takav problem s nashte te mi pozvolqvat pochti svichko

BeBencEto
07-31-2006, 11:18
moga da se oblicham kakto si iskam..vse pak tova si e moqt nachin i nishto ne mi kazvat.....vecher sa mi kazali vk olko da se pribera(10 i 30-11h) a ako shte zakusneq samo da im pratq edin sms da im kaja kude sum i nqma problemi...obici imam 3 na ednoto uho i edna na drugoto mama mi dade a i mi sedqt mn hubavo i tati me haresa..grimove nikuv problem..az hubavo se pravq i manikiur-a sama si pravq i si risuvam noktite..daje i na mama g pravq taka 4e i za tova nishto ne kazvat edinstvenoto koeto me ogranichavat e da si boqdisam kosata...ama sa pravi shtoto shte q precakakm samo

did1ls
07-31-2006, 16:19
Ами не ми дават да си направя татуировка,но вече ми разришиха.Все още не са ми казали дали ме пускат на "PLANETA PRIMA 2006"(за съжеление го изпускам вече 2 години)
Ами май това(не се сешам :-s )

sisk@
08-01-2006, 14:40
Pozvolqvat mi mnogo neshta!

Sophie
08-01-2006, 15:03
pri men s grimovete i drehite na6te nqmat nikakvo otno6enie i vsi4ko si opira do tehnite pari i moq li4en vkus i izbor..po obeci i tatuirovki ne si padam taka 4e za tva ne se razpravqma...ve4erniq 4as do kum 23.00 koftito e s diskotekite i to mrunkat zaradi proverkite...ina4e v ob6ti linii cari mir v ku6ti samo s tiq pusti diskota deto tolkova mn mi se hoiiiiiii

Потребител #4527
08-01-2006, 15:28
Е на мен ми забраняват много неща,но от друго естество.Такива малки нещица изобщо не ги питам.Пък и какво толкова, особено за грима и разкъсаните дънки.Всеки има право да се облича както му харесва.Защо някой трябва да ти налага някакъв стил? Опитай се да им обясниш,че така се чувстваш по-добре,че на другите момичета им позволяват тези неща.. и че е съвсем нормално.Ти си тийнейджърка! Колкото до третата дупка на ухото, направо иди и си я направи без ваште да знаят.. пък после ако не я забележат хубаво, ако я забележат вече си си направила дупката и нищо не могат да направят.Най-много да ти свалят обицата.. но ти ще ги дебнеш и пак ще си я слагаш : )

Еми щом те ти купуват дрехите все пак трябва малко да ги уважаваш.

B@By_Sp0Rt
08-01-2006, 15:51
mi da ti kaja pozvolqvat mi no ne vsi4ko mn qsno vse pak jiveq s tqh i te me izdarjat o6te t1ka4e trqq da se slu6a ot vreme na vreme

Потребител #4527
08-01-2006, 15:56
Не са ли те учили да пишеш на кирилица?

kristini4ka
08-01-2006, 16:42
Еми мойте много ми позволяват... например продупчих си 3та дупка на ухата някъде лятото след 4ти клас...аве мойте са много печени и аз много си ги обичам

Потребител #4527
08-01-2006, 16:48
Еми норамлно е. Ти си момиче , а пък и знаеш къде живееш.

kristini4ka
08-01-2006, 16:59
Еми норамлно е. Ти си момиче , а пък и знаеш къде живееш.Абе стига бе знам къде живея ма ти не знаеш :smt019 :lol:

Потребител #4527
08-01-2006, 17:02
На бас че знам.

minor
08-01-2006, 18:04
Не съм чел другите постове и затова отговарям директно на първия такъв...
Родителите ми позволяват всичко що се отнася за външния ми вид (момче съм), ако реша да си направя още един пиърсинг или раста примерно (защото скоро имах мерак), естествено ще има малко мъки, ама лекичко "с вазелин" както се казва и ще ги навия, респективно обаче си искат някакви компенсации - някой ден по-ранно пребиране, добри оценки в училище и т.н. :mrgreen:

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-01-2006, 20:04
hehehe 4ak kakvoto si iskam NE

Obitax
08-01-2006, 21:26
Аз парво си правя каквото си искам а след това им саобщавам благите вести . До сега само се се противили за това да се татуирам .

kpucu_
08-01-2006, 22:15
Emi na mene po princip dosta neshta mi pozvolqvat,no v sushtoto vreme i dosta neshta sa mi zabraneni...Kasni diskoteki,ve4eren 4as,spane po priqtelki (s mnogo molene moga da si izdeistvam) No za vsi4ki 6te si doide vremeto.Pone se madqvam de. :lol:

MaD_DruunK
08-01-2006, 22:46
Винаги ми дават да права каквото си искам, само като не са доволни от нещо казват, то си е за главата ти, прави каквото щеш, казват ми, че е грешно, не се опитват да ми го забранат, но ми казват , че е грешно.

Angel_Girl
08-01-2006, 23:53
Na men mi pozvolqvat vs koeto izbroi i s tova nqmam problemi za 6tastie

porkito
08-02-2006, 00:51
Мии позволяват, смеят ли да не позволяват...но аз нямам такива желания да си дупча носа или да си правя татоо, въпреки, че и до тва ще стигнеме :D Аз съм по скромничък, зарди тва ми позволяват много работи. Примерно мога да пуша (но го не правя ) и да пия (само ако см прекалено пиян да дойдат да ме вземат от там кадето см). Само са ми забранили да използвам херойн и кокайн, на мен пък ми е притребвал де [-X :)

IKisseDAGirL
08-02-2006, 09:55
преди бяха по-строги, но вече мога да кажа, че правя почти всичко, което си поискам :D
за грима никога не са ми и правили проблеми, за пиърсинг също, нямам вечерен час и т.н.
има неща, които ми забраняват, но аз винаги си намирам заобиколни пътища за постигане и до сега не са ме хващали:}} при наште тва е лесно, защото не си правят труда да ме проверяват мн мн :mrgreen:

Tempestjuji
08-02-2006, 10:08
mi..kato se zamislq ne me ogranichavat mnogo, osobeno kogato stava vupros za stil na oblichane..

roxsito
08-02-2006, 11:02
На мен ми позволяват само някои неща.Като например да си продупча ухото,но не ми дават да се пострижа късо!

macka123
08-04-2006, 15:49
ми аз искам да си продупча езика но те са твърдо против защото ми обясниха че не е хубаво
и аз се съгласих с тях
мн време убеждавам майка ми да си направя косата черна с кана и тя в края се съгласи но ми каза че аз ще си я купувам с мои пари и аз ще си се боядисвам
същото е и за татос(временен) събирам си пари и си правя
а за гримове и скъсани дънки нищо не ми казват

lilito{P}
08-05-2006, 12:28
Нямам проблеми с родителите ми и не съм имала. Винаги каквото реша да направя първо се съветвам с тях. Не са ми забранявали нищо. Дори сега да съм 19 годишна продължавам да се съветвам с тях...