PDA

View Full Version : защо все ми се падат едни...



05-13-2006, 17:36
Защо все ме харесват момичета които аз не харесвам.Аз ако си харесам някое момиче то ще ме отреже почти винаги с традиционните мании че ме харесвала само като френд и др такива.Не че съм големия красавец ама нема ли да ми се падне некоя девойка по моя вкус?Вече Ша зема да си набия комплекси от цялата тая работа

lainagovna
05-13-2006, 17:40
Защо все ме харесват момичета които аз не харесвам.Аз ако си харесам някое момиче то ще ме отреже почти винаги с традиционните мании че ме харесвала само като френд и др такива.Не че съм големия красавец ама нема ли да ми се падне некоя девойка по моя вкус?Вече Ша зема да си набия комплекси от цялата тая работа
споко и аз съм така. само че

съм големия красавец
хехеххехехе

[LP]```
05-13-2006, 19:14
ami qvno si mn pritenciozen pone az taka si obqsnqvam tova de:)ami opitai se da bade6 po-dobar...po-qk kato gadje...otkolkoto kato priqtel :-k moje bi te te vazpriemat pove4e kato priqtel a ne kato gadje... =; ami yspeh drugo nz :-D :P :?

rusalkata_
05-13-2006, 20:13
eee и при мен е така,само дето аз съм момиче.и мен ме харесват момчета,които не харесвам,а харесвам момчета,които не ме харесват. :-s 8-[ не е концерт по желание!нз какво можеш да направиш в този случай,освен да чакаш подходящата! :roll:

doctordre
05-13-2006, 20:20
Защо все ме харесват момичета които аз не харесвам.Аз ако си харесам някое момиче то ще ме отреже почти винаги с традиционните мании че ме харесвала само като френд и др такива.Не че съм големия красавец ама нема ли да ми се падне некоя девойка по моя вкус?Вече Ша зема да си набия комплекси от цялата тая работа
тва "само като френд" е най-голямата глупост!!! да се **** сички :evil:

ycMuBkaTa
05-13-2006, 20:25
Трудно се постига баланс в това с харесването между двама. Но да ви кажа просто в някой момент срещаш някой, прекарвате малко време заедно и се оказва, че е човекът, а ти дори не си го харесвал никога. Така че това според мен е доста относително с харесването.
Не е нужно някой да ти е симпатичен на 100%, за да ти е хубаво с него.

crazy_bonbon
05-13-2006, 21:04
ami ne znam.moje bi triabva da se zadovoli6 s tova koeto ima6.

Krem4eto
05-13-2006, 21:17
Ами човече ако не са лоши момичетата ми тръгвай с тях!

05-13-2006, 21:30
Ееех поне вече съм спокоен че не само при мен е така :smt006 Благодарско на всички

Krem4eto
05-14-2006, 08:45
И все пак и аз мога да кажа,че все харесвам едни,които ми се подиграват с чувствата или просто ми отказват...И се чудя кога ще срещна подходящия!

ani4ka18
05-14-2006, 17:45
абе да ти кажа честно не подбирай много много, щото нали знаеш който много чака прекарва живота си в чакалнята. вярно е тва че за да си щастлив с някой не е най-важното той да е първия хубавец (при твоя случей хубавица). тъй че според мене давай по-отгоре с тия работи и не се задълбочавай много :wink:

Lovebaby
05-14-2006, 18:42
eee и при мен е така,само дето аз съм момиче.и мен ме харесват момчета,които не харесвам,а харесвам момчета,които не ме харесват. :-s 8-[ не е концерт по желание!нз какво можеш да направиш в този случай,освен да чакаш подходящата! :roll:


Мдам .. и аз съм така :roll: .. а ако имам някога късмет с момче,което си харесам то пък всичко провалям .. :roll: ](*,)

white_chik
05-15-2006, 07:41
e moje bi na po4ti vsi4ki ni se e slu4valo i kakto nqkoi napisa po-gore zamisli se dali ne si prekaleno pretenciozen.

POLA^_^
05-15-2006, 12:43
и аз съм така...в един момент се примиряваш и точно когато спре да ти пука се пръква човека дето те харесва и дето ТИ СИ ХАРЕСВАШ! :wink: Успех!

remember_the_name
05-15-2006, 22:03
emi pri mene ne e to4no taka...dosegavinagi nqkoi kato si me haresa i az sled izvesno vreme po4vam i az da go haresvam i taka zasega ne mi se e slu4valo da stradam super mn po nqkoi koito ne me haresva nadqvam se i da ostane taka ama spoko 4ovek si4ko 6te se opravi ili verno si pretenciozen kum vun6niq vid ili zna4i verno i lepilo za pla6ila ama se symnqvam taka 4e pored mene si4ko 6te se opravi i 6te po4nat da te haresvat i takiva koito ti haresva6 :-)

priti_kiti
05-15-2006, 23:02
споко деее :) за секи влак си има пътник.. и ти ще си намериш твоята...м.. "половинка" :lol: само без да се отчайваш ;)

05-16-2006, 12:46
emi pri mene ne e to4no taka...dosegavinagi nqkoi kato si me haresa i az sled izvesno vreme po4vam i az da go haresvam i taka zasega ne mi se e slu4valo da stradam super mn po nqkoi koito ne me haresva nadqvam se i da ostane taka ama spoko 4ovek si4ko 6te se opravi ili verno si pretenciozen kum vun6niq vid ili zna4i verno i lepilo za pla6ila ama se symnqvam taka 4e pored mene si4ko 6te se opravi i 6te po4nat da te haresvat i takiva koito ti haresva6 :-)
Де да бяха повече хора като теб :)