PDA

View Full Version : Vliubena sam v gajeto..



TbJnaTa_miss
05-13-2006, 19:03
Vliubena sam v gajeto na priqtelkata si :( ami sega? :cry: :cry: :cry:

Eleonora
05-13-2006, 19:08
Какво ами сега :shock: ти избери се пак тя ти е приятелка, а това може да е просто моментно увлечение! [-X

Barbie
05-13-2006, 19:12
koooolko si blizka s gajeto na priqtelkata si, 4e da si VLIUBENA? (molq vi se we, vnimavaite s taq duma, ne se izpolzva toku-taka)...az li4no smqtam 4e priqtelstvoto trqbva da e na purvo mqsto...no vse pak...ako vruzkata im se okaje kratka i neseriozno i skusat...moje6 da govori6 s priqtelkata si...da i kaje6 za otno6enioto ti kum biv6eto i gaje...i da vidi6 dali bi q naranilo ako pribegne6 do nqkakvi deistviq...

black_dimond
05-13-2006, 20:13
vednuj napravi gre6kata i izbrah mom4e pred fr i tva mom4e se okaza golqm bokluk i nikoga pove4e nqma da postupq taka

sherry
05-13-2006, 20:32
Откажи се,ще направиш голяма грешка...Не рискувай да загубиш приятелката си,много ще я нараниш.

SeXyTo_f
05-13-2006, 21:04
Откажи се,ще направиш голяма грешка...Не рискувай да загубиш приятелката си,много ще я нараниш.
и аз така мисля!

Вътьо
05-13-2006, 21:05
Откажи се,ще направиш голяма грешка...Не рискувай да загубиш приятелката си,много ще я нараниш.
и аз така мисля!
Що пък?
Като си влюбена - действай...

SeXyTo_f
05-13-2006, 21:08
Откажи се,ще направиш голяма грешка...Не рискувай да загубиш приятелката си,много ще я нараниш.
и аз така мисля!
Що пък?
Като си влюбена - действай...
е ще е..мн. кофти...за френдката й!(не бъди егоист) пък и той ако не отг. на чувствата ти...само ще си загубила френдка...и ще останеш на сухо...(в тоя случай)

ycMuBkaTa
05-13-2006, 21:10
Толкова ли няма други момчета, че точно в това се влюби?
Съветът ми е да не предаваш приятелката ти заради момче...Просто не си струва.

Вътьо
05-13-2006, 21:10
Ский са, ние не можеме да бъдеме сигурни какво ще стане...Поне да знае че е пробвала...

sherry
05-13-2006, 21:11
Откажи се,ще направиш голяма грешка...Не рискувай да загубиш приятелката си,много ще я нараниш.
и аз така мисля!
Що пък?
Като си влюбена - действай...
Как защо...ще загуби приятелството си,ще предаде близък за нея човек,ще загърби принципите си...Да,любовта е хубаво чувство,но понякога,дори и рядко,трябва да слушаме разума

SeXyTo_f
05-13-2006, 21:12
Толкова ли няма други момчета, че точно в това се влюби?
Съветът ми е да не предаваш приятелката ти заради момче...Просто не си струва.
аз пак съм на мнението на усмивчицата!

crazy_bonbon
05-13-2006, 21:15
izbiari-priatelka ili gadje.ako friendkata ti e mnogo dobra bih te posavetvala da go ostavi6 no ako tie bezrazli4na....ako iska6 deistvai.

Krem4eto
05-13-2006, 21:23
Откажи се,ще направиш голяма грешка...Не рискувай да загубиш приятелката си,много ще я нараниш.
и аз така мисля!
Що пък?
Като си влюбена - действай...
Нз какво да те посъветвам...Разбери дали е моментно увлечение,ако е така не си струва!

TbJnaTa_miss
05-14-2006, 07:38
oba4e taq priqtelka nqkolko pati me e predavala...i az ne sam mnogo sigurna ve4e tqkolko e 4esna sprqmo men...neznam kakvo da pravq.Mnogo sam obarkana,za towa poiskah savet ot vas..A otnosno mom4eto,mislq 4e i to ima 4uvstva kam men,no ne moga da bada sigurna.Strah me e i sam i sam mnogo pritesnena ot tova ... :(

EvaneScence_f
05-14-2006, 07:47
po-dobre ne riskuvai,za6toto moje6 da izgubi6 ne samo priqtelkata si...a i mom4eto moje da ne si struva,no ti si predcenqva6...

L_i_z_I
05-14-2006, 17:58
Мисля,че трябва да почакаш мъничко,да видиш как ще се развият нещата и чак тогава да решиш какво ще превиш.А сега по добре не бързай,за да не съжаляваш след време :wink:

Lovebaby
05-14-2006, 18:34
Нз какво да те посъветвам...Разбери дали е моментно увлечение,ако е така не си струва![/quote]

На същото мнение съм .. а и да не е леко увлечение просто се опитай да го забравиш , защото иначе ще нараниш много приятелката си , а това е много лошо постъпвали са така с мен и няма да и е много приятно ако и с нея така постъпят .. все пак ако си сигурна , че ти е истинска приятелка просто няма смисъл да я изгубиш и да спечелиш едно сърце , което след време ще загубиш .. и дали ще е рано или късно ако избнереш момчето пред приятелката ще съжеляваш , защото ще дойде момент,в който ще останеш без момче до теб и без приятелка .. и ще ти е гадно .. :) Просто се опитай да го забравиш тва момче , не си заслужава .. [-( [-X

The_Crow
05-14-2006, 20:09
Откажи се,ще направиш голяма грешка...Не рискувай да загубиш приятелката си,много ще я нараниш.
Много точно казано!Приятелството е над всичко!Недей да си губиш по такъв нелеп начин приятелката!

Psyxodelia
05-15-2006, 14:28
Ох,ужасно е..Ами наистина внимавай...по-добре се откажи,,не си заслужава да си разваляте приятелството заради това..има толкова много момчета...точно нейното ли ти взе ума?

[LP]```
05-15-2006, 14:44
Ох,ужасно е..Ами наистина внимавай...по-добре се откажи,,не си заслужава да си разваляте приятелството заради това..има толкова много момчета...точно нейното ли ти взе ума?
ПРАВИЛНО ОСТАВИ ГО ИЛИ ПОНЕ ПОЧАКАЙ ДА ВИДИШ С ТЯХНАТА ВРЪЗКА КВО ЩЕ СТАНЕ...ТОВА ТЕ САВЕТВАМ АЗ...
КАСМЕТТТ #-o =D> [-o<

slunceto86
05-15-2006, 14:50
Bez Komentar Priqtelstvoto e Po-Vajno za men!!!

ani4ka18
05-15-2006, 20:13
преди 7 месеца се запознах със гаджето на най-добрата ми приятелка. това беше чисто и просто любов от пръв поглед и нито той се опита да го скрие, нито пък аз. в този момент да ти кажа честно хич не се замислях за френдката ми. още същия ден тръгнах с вече бившето й гадже. от тогава както ти казах минага цели 7 месеца- аз още ходя с това момче и го обичам повече дори от живота си, а с приятелката ми не се бяхме виждали през цялато тва време. едва преди месец някъде ТЯ ме потърси и си оправихме отношенията, ама пък сега майка й ме гледа накриво! тъпа работа! :-s не казвам че и при теб ще се получи същото като при мен, ама ти давам само един пример. дано извлечеш някоя полза от него. успех :smt023

slunceto86
05-15-2006, 20:17
ani4ka18 mi tova ne e mnogo hubavo no za sujalenie nikoi ne moje da izbqga ot lubovta