PDA

View Full Version : проблеми с наще



отчаяна
05-13-2006, 19:51
оххх, от къде да започна и аз самата не знам
вече всичко е толкова объркано, че направо ми иде да си събера багажа и да се махна от нас
начи проблема е че се карам постоянно с баща и, който заради мен си го изкарва на майка ми и вече ми писна.
когато съм си в нас му пречи това, че си седя у нас, когато излизам, проблема е че ме няма в нас.. не знам какво да правя.
постоянно си мисли че го лъжа, а това не е така. Не знам как да спечеля доверието му отново
ако някой може да ме посъветва нещо нека пише, ще съм благодарна
:( :( :smt089

05-13-2006, 19:55
Много хора имат такива проблеми, просто се опитай за известно време да му играеш по свирката, прави каквото ти каже, а не се прави на упорит тийн и може и да стане номера.

Поздрави и По - здрави.

teenkopele
05-13-2006, 21:48
Защо казваш: 'Не знам как да спечеля доверието му отново...'? преди по-различно ли е било? Каква е била причината да се промени, ако е така? :wink:
'

[UN]HappY
05-13-2006, 23:01
:shock: I pri men e taka. Nikoga ne s1m mojela da se razbiram s bashta mi. Az s1m momiche.. moje bi nqmame mnogo obshti temi. No vse pak sme bashta i d1shterq.. No vseki razgovor zav1rshva s1s spor, chesto dori i s1s skandali. V posledno vreme izbqgvame da si govorim. Znam, che ne e dobre tova , no taka se chyvstvam po-spokoina i mi e dobre. :oops:

da6teri4ka
05-14-2006, 07:53
Аз ли съм единствената, която се разбира с баща си? Даже имам чуството, че баща ми има по-голямо доверие, отколкото мама. Той ме пуска и до по късно навън и ме пуска на повече места отколкото майка. Незнам какво да ти кажа като съвет. Не си мисли, че аз съм добре, щото наще са разведени и живея с мама и може да се каже, че малко познавам баща си. Може би затова той ми има по-голямо доверие! Надявам се и твойте отношения с баща ти да станат същите, като мойте с моя. УСПЕХ!!!

05-14-2006, 10:22
Защо казваш: 'Не знам как да спечеля доверието му отново...'? преди по-различно ли е било? Каква е била причината да се промени, ако е така? :wink:
'


амиии когато разбра че ходя на гости у гаджето ми и че правя секс с него и спря да ми верва, мисли че всеки ден когато се виждаме аз ходя у тях а не на кафе някъде и такива..
преди ми вярваше повече
вече дори каза че няма да решава нищо свързано с мен, а майка ми да се оправяла с мен
не знам какво да правя :(

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-14-2006, 11:21
nai dobre sednii pogovori s nego seriozno kaji si mu si4ko deto ti e na sarceto tova nqma kak da vlu6i polojenieto no moje da go poopai :) uspeh

teenkopele
05-14-2006, 11:37
Защо казваш: 'Не знам как да спечеля доверието му отново...'? преди по-различно ли е било? Каква е била причината да се промени, ако е така? :wink:
'


амиии когато разбра че ходя на гости у гаджето ми и че правя секс с него и спря да ми верва, мисли че всеки ден когато се виждаме аз ходя у тях а не на кафе някъде и такива..
преди ми вярваше повече
вече дори каза че няма да решава нищо свързано с мен, а майка ми да се оправяла с мен
не знам какво да правя :(

Как по-точно е разбрал?!? :-k

05-14-2006, 12:50
Защо казваш: 'Не знам как да спечеля доверието му отново...'? преди по-различно ли е било? Каква е била причината да се промени, ако е така? :wink:
'


амиии когато разбра че ходя на гости у гаджето ми и че правя секс с него и спря да ми верва, мисли че всеки ден когато се виждаме аз ходя у тях а не на кафе някъде и такива..
преди ми вярваше повече
вече дори каза че няма да решава нищо свързано с мен, а майка ми да се оправяла с мен
не знам какво да правя :(

как лиии
един негов колега ме видял да ходя у гаджето ми и естествено му казал и така разбрал
и обшо взето от тогава ги имам тези проблеми..
преди ми вярваше и разчиташе на мен, обаче сега..
абе не знам какво да правя, той обърква и отношенията с гаджето ми
супер отчаяна съм :(

Как по-точно е разбрал?!? :-k

05-14-2006, 12:59
абее малко оплесках последния отговор, ама дано сте разбрали какво имам в предвид

teenkopele
05-14-2006, 21:06
Защо казваш: 'Не знам как да спечеля доверието му отново...'? преди по-различно ли е било? Каква е била причината да се промени, ако е така? :wink:
'


амиии когато разбра че ходя на гости у гаджето ми и че правя секс с него и спря да ми верва, мисли че всеки ден когато се виждаме аз ходя у тях а не на кафе някъде и такива..
преди ми вярваше повече
вече дори каза че няма да решава нищо свързано с мен, а майка ми да се оправяла с мен
не знам какво да правя :(

как лиии
един негов колега ме видял да ходя у гаджето ми и естествено му казал и така разбрал
и обшо взето от тогава ги имам тези проблеми..
преди ми вярваше и разчиташе на мен, обаче сега..
абе не знам какво да правя, той обърква и отношенията с гаджето ми
супер отчаяна съм :(

Как по-точно е разбрал?!? :-k

Добре де. Не мога да разбера...хубаво имаш гадже. Това е съвсем нормално. За какво недоверие и т.н. говорим?!? Няма смисъл, поне според мен. :wink:

Teenajer_993
11-28-2009, 11:21
Докажи по някакъв начин на баща си че не го лъжеш за каквато и да било опитай се да поговориш с него и да го убедиш, незнам сега може преди във вашето семейство да е имало конфликт и оттам вече да са тръгнали към зле нещата незнам аз ти дадох моя съвет.Успех!

Sladurcho
11-28-2009, 12:06
Хахахаха баща ти е разбрал че ходиш да се е*еш с гаджето ти ... и ти искаш да ти има доверие..... Ми може би просто човека се е разочаровал от теб... не всеки родител приема нормално факта че дъщеря му прави секс. А и може ли да кажеш поне на колко си години... защото ако си на 14-15год мисля че е много прав баща ти но ако си на над 17 мисля че е време да приеме че си голямо момиче с личен живот в който баща ти не играе главната роля

someonerandom
11-28-2009, 16:01
TEENAJER_993 горе над поста над човека има една лента с цифрички,ако там видиш 2006,прескочи темата,ти изрови целия архив :D