PDA

View Full Version : Az i moqt jivot:P



[LP]```
05-13-2006, 21:18
Moje bi ne temata ne trqbva6e da mi se kazva taka,no drugo zaglavie ne mojah da izmislq;)
Vseki trqbva da misli ne6to za sebe si i za svoq na4in na jivot...:)
Koq strana ot haraktera si haresvate...i koq iskate da promenite...
Kakvo iskate da pravite s jivota si zanapred...Na kakvo ste gotovi za da postignete celite si...
Az naprimer ne haresvam tova 4e mn lesno izbuhvam,4e se qdosvam ot nai-malkoto...4e sam mn naivna i 4e varvq podir svirkata na drugite(ponqkoga)ina4e vsiko drygo si mi haresva...za napred imam cel,no nz dali 6te q postigna ako sam po yporita sas sigurnost:)za sega iskam da me priemat v stroitelniq(kato tova sa6to si kazvam 4e e nqkava cel za sega za mene)za6toto znam 4e ot tam 6te izlezna nqkakva 4ovek...i po natataka kakvito sa moite celi blagodarenie na tazi parvata 6te moga da postigna vsi4ki ostanali...a za tova na kakvo sam gotova...4estno kazano nz.Celta opravdava sredstvata;)))
moje bi temata nqma da vi haresa...no bih iskala da vidq i drugite kakvo mislqt za sebesi za tehniq jivot... =D> [-o< \:D/ :-D

miloto_girl_4e
05-13-2006, 21:34
харесвам в характера си това,че съм злопаметна,че мога да поставям известни граници,че винаги гона целите си до край,дори да изглеждат недостижими
не харесвам в себе си,че лесно се доверявам,наивна съм,много влюбчива...,даже съм и безхарактерна относно някои неща...
цел в живота...ми за сега нямам..има време,нека времето си покаже... :wink:

[UN]HappY
05-13-2006, 22:31
Temata ti e mnogo originalna ;)
Vseki chovek ima predimstva i nedostat1ci v xaraktera si. Az lichno se opitvam da popravqm nedostat1cite si. Vse oshte ne s1m se opoznala izcqlo, no ima nqkoi neshta, koito me draznqt v haraktera mi. Tova e fakta, che se vliqq ot mnenieto i reqkciqta na drygite. S1shto taka s1m mnogo pritesnitelna. No nai-loshoto e, che ponqkoga se d1rja ujasno s horata okolo men. V moment na qrost i gnqv, kazvam neshta, koito ne e trqbvalo da kazvam i za koeto s1jalqvam posle.
Kakto vseki dryg, taka i az si imam postaveni celi. Kato za nachalo, bix iskala da zav1rsha uspeshno gimnaziqta i da me priemat v U.A.S.G. Znam, che shte mi e dosta trydno, no s1m zapochnala podgotovkata si mnogo ot rano i polagam golemi usiliq. Sled tova bix iskala da si podredq jivota- da yspeq da se realiziram kato si namerq xybava rabota. Osobeno vajno za men e da imam priqteli do sebe si, s koito da se podkrepqme i koito da sa do men v tejki momenti. Mechtaq da namerq istinskata liubov, no za sega s1m na mnenie, che takava liubov ne s1shtestvuva.
Tova e.. ;)

ckeuT4eTo_f
05-13-2006, 23:25
Temata naistina e qka.. :) ami az v moq harakter primerno ne haresvam tova 4e se vliqq ot 4ujdoto mnenie.. i 4e sum prekaleno naivna.Ina4e haresvam tova 4e vinagi iskam da pomogna na koito i da bilo i 4e moga da izslu6vam horata i da im davam suveti kogato imat nujda..

Firestarter
05-14-2006, 06:03
Харесвам в себе си: чувството си за хумор, това, че съм решителен и че винаги се стремя към максимума в живота си ;-)
Не харесвам: високото си мнение за себе си, прекаленото влияене от другите.. Сигурно има и още неща /и в двете графи, обаче, разберете ме, рано сутрин го пиша това.. ;-)/

И аз си имам някаква цел. Ня някои може да им се стори малко глупаво, но искам /някой ден/ да живея на някое слънчево място, близо до океана, /може би Калифорния/, да имам добри приятели и да се реализирам в работата си, от която да изкарвам много пари. Това е.

teenkopele
05-14-2006, 10:18
Харесвам в себе си това, че: успявам да разсмея хората, да им оправя настроението, идват някакви напълно ненормални идеи, много хора ми казват, че съм бил много добър френд, понякога бързо успявам да преценя хората, бих направил много за приятел, за някои неща успявам да поставя известни граници, а за други не, верен фен на Левски и на националния ни отбор по футбол.
+Други неща, за които не се сещам в момента. :)

Не харесвам в себе си това, че: много бързо се доверявам на хората.
+Други неща, за които не се сещам в момента. :wink:

Вътьо
05-14-2006, 10:44
В характера си не харесвам това, че много лесно се доверявам на хората.Понякога не ги опознавам добре и първото ми впечатление от тях остава почти завинаги.Много лесно избухвам от щяло и нещяло.
Харесвам това, че умея да изслушвам хората, да се адаптирам към компанията, умея да завързвам разговори.Харесвам това, че с момичетата ми е, как да кажа, горе-долу лесно.Тоест, много лесно се запознавам с тях.Харесвам още, че не съм от срамежливите, че съзнателно се оставям да бъда лъган, само и само за да видя какво ще е по-нататъчното развитие на дадена случка, харесвам мисленето си в трудни моменти.
Плюс още доста неща, които в момента ми избягват от ума..

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-14-2006, 11:14
Super byrzo se qdosvam mn 4esto mislq za dr i vinagi ostavam sebe si na zaden plan a za da postigna celite si sym gotova na mnogo ne6te !!!!

[LP]```
05-15-2006, 11:59
XaXa mersi za temata...kato gledam ne sam samo az naivna:(ee tova e mn lo6a strana ot haraktera na pove4eto ni... :? :smt012 :D 10x za tova 4e otdelihte malko vreme i na moqta temi4ka;)))