PDA

View Full Version : Kogato vsi4ko svur6i...



liolioto
05-13-2006, 21:59
Takam...Imah edin super-dobur frend,s koito vposledstvie se zaharesvahme i ...trugnahme....no stana taka,4e skusahme i re6ihme da si ostanem frendove,no ...prosto ne e su6toto...daje moje da se kaje ,4e ve4e po4ti ne sme ....mn mi e tujno:(ne trqbva6e da pravq tazi gre6ka da trugvam s nego...
a drugoto ,koeto moje da mu e promenilo mnenieto za men e ,4e sled kato skusahme az napravih 2-3 tupi postupki..ta...prosto iskah da spodelq i mn mi se iska pak da sme priqteli,no..ne6to se promeni..:(kajete vie kakvo mislite

maldini
05-13-2006, 22:26
Кои са тези 2 3 тъпи постъпки?
И според мен си направила грешка,като
си тръгнала с него без да го харесваш, а само
затова,че сте приятели и явно той затова и ти се е
разсърдил не толкова от скъсването,а от това,че си
тръгнала с него без да го харесваш!

teenkopele
05-13-2006, 23:02
Станалото, станало. Направили сте грешка, но няма връщане назад. Според мен, ако приятелството ви е истинско няма да се развали, дори и след подобно нещо. :)
Успех. :wink:

П.П. За какви 'тъпи постъпки' говориш? :-k

[UN]HappY
05-13-2006, 23:07
Maldini - tq napisa: " s koito vposledstvie se zaharesvahme i ...trugnahme..."... znachi sa se haresvali..
liolioto - naistina si napravila greshka kato si tr1gnala s nego. I az napravix s1shtata greshka i znam kak se chyvstvash. No vr1shtane nazad nqma. " Neka ne popravqme greshkite ot minaloto, a da poemem otgovornost za b1deshteto!".. Trydno e, no az se opitvam po nqkak1v nachin otnovo da si ostanem priqteli. Nqma da e s1shtoto, no toi mi beshe mnogo dob1r priqtel.. i sega mi e m1chno za nego. Iskam da si go v1rna i shte napravq vsichko v1zmojno ;) Napravi go i ti :) :) yspex :smt008

remember_the_name
05-13-2006, 23:15
da...zvu4i mi poznato...pri super mn fr stava taka i daje g-jata go be6e zabelqzala i ni be6e karala da pi6em eseta na tazi tema i si4ki bqha kazali 4e ne moje da su6testvuva priqtelsta mejdu momi4e i mom4e bez da se prevurna v lubov(tva ne znam 6to go kazah ama kakto i da e)vie ve4e ste minali tozi etap i ako pita6 men nqma vru6tane nqma kak ot lubov da se prevurne pak v priqtelstva sled kato nqkoi te e naranil (pri vas ne razbrah to4no koi kogo)ne moje6 da zabravi6 i da po4ne6 to4no na nego da spodelq6 i raz4ita6 taka 4e spored men nqma vru6tane nazad taka 4e trqbva da se radva6 4e vse pak pravite opiti da se zdobrite :)

doctordre
05-14-2006, 08:17
Кои са тези 2 3 тъпи постъпки?
И според мен си направила грешка,като
си тръгнала с него без да го харесваш, а само
затова,че сте приятели и явно той затова и ти се е
разсърдил не толкова от скъсването,а от това,че си
тръгнала с него без да го харесваш!
това е отговора

Вътьо
05-14-2006, 08:24
Приятелите стават двойка...Но двойката не стават приятели...

Krem4eto
05-14-2006, 09:04
Станалото, станало. Направили сте грешка, но няма връщане назад. Според мен, ако приятелството ви е истинско няма да се развали, дори и след подобно нещо. :)
Успех. :wink:

П.П. За какви 'тъпи постъпки' говориш? :-k

Не,точно от такова нещо се разваля приятелство!!!

black_dimond
05-14-2006, 09:13
naistina to4no po tozi na4in se razvalq pritelstvo tva sa riskovete da trugne6 s nqkoi prietel za tva po dobre ne trugvai osven ako ne si sigurna v 4uvstvata si no tva ve4e e svur6il fekt i si trugnala sega 6e e mn trudno da si opravite priqtelstvoto no dano uspete

teenkopele
05-14-2006, 10:46
Станалото, станало. Направили сте грешка, но няма връщане назад. Според мен, ако приятелството ви е истинско няма да се развали, дори и след подобно нещо. :)
Успех. :wink:

П.П. За какви 'тъпи постъпки' говориш? :-k

Не,точно от такова нещо се разваля приятелство!!!


Зависи колко силно е то и колко двамата държат един на друг. :wink:

ycMuBkaTa
05-14-2006, 11:04
Обикновено като си ходил с някой после не можеш да бъдеш приятел с него. Звучи гадно, но си е така. Не мисля, че ще си го върнеш някога като приятел, а и ако той е имал или има силни чувства към теб нормално е да не ти се радва на нещата, които му споделяш.
Ако толкова искаш да бъдете приятели отново, ще ти е доста трудно да си го върнеш като приятел.

teenkopele
05-14-2006, 11:07
...
Ако толкова искаш да бъдете приятели отново, ще ти е доста трудно да си го върнеш като приятел.


Така е, но не е невъзможно. :)
Винаги има изключения. :wink:

TiA_MaRiA
05-14-2006, 16:16
Приятелите стават двойка...Но двойката не стават приятели...
абсолютно вярно, ще сърбате това,което сте си надробили. Нкога вече няма да е същото :cry:

MaNi4eTyYyY
05-16-2006, 15:24
ei i az sm v sa6toto polojenie..imaH edin mn dobar priqtel i predi mn si spodelqhme i ve4e use6tam kak 4uvstvata mi stanaha mn po silni i pove4e ot priqtelski..ot negova strana mislq 4e e sa6to taka..nz no taka gubi6 edin priqtel na koito moje da spodeli6 si4ko za6toto toi se prevra6ta v mn pove4e ... abe.. ina4e smqtam 4e priqtelstvoto m/u momi4e i mom4e e mn silno i men li4no mn me kefi vapreki 4e po4ti vinagi se prevra6ta v lubov.. :(