PDA

View Full Version : Пари от киснене в интернет



Petey Pablo
05-14-2006, 01:01
Бих искал да ви опиша как можете да изкарвате по 50 долара месечно (минимум) само със седяне по 2,3 часа на компютъра на ден!Става въпрос за КЕШ ФИЕСТА - програма плащаща за да гледате реклами!Много е просто! Правите си регистрацийка, сваляте фиеста бара и почвате да печелите пари!! Сега малко повече за програмата! КЕШ ФИЕСТА са фирма плащаща редовно на клиентите си. Те плащат с чек, изпратен на адреса който сте посочили при регистрация (за това е много важно адреса да е валиден)! РЕГИСТРАЦИЯТА Е БЕЗПЛАТНА! След нея сваляте своя ФИЕСТА БАР (след регистрацията е даден линк за фиеста бара) въвеждате своето име и парола и печелите ПАРИ! Фиеста бара представлява 2 банера и едно вървящо човече до тях! Човечето върви - печелите точки! Човечето спи - не печелите точки! Приблизително хиляда точки се равняват на 1 долар. Човечето върви когато минавате с мишката върху рекламите (банерите) на бара. От време на време може да цъкате по рекламите за да се ускорява получаването на точки! Ако имате въпроси моля задайте ги тук, ще ви отговоря!
Линк за Регистрация : http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=jechkata
ПС:един приятел вече взе 50 $
Вие си решавате

Petey Pablo
05-14-2006, 01:06
оф пич,ми за кво да го крия,вие да се регните и да не правите точки,аз нищо не печеля,и тоя моя приятел за кво ли е взел 50 $,абе както искате,ама с тея пари поне нета моа си плащам

machoka
05-14-2006, 10:34
Пич, на отворен прозорец си спал, така ми се струва.


Подобни пилотни спам простащини не се допускат тук.. ходи изчети едно писмо на щастието, белким получиш 20 долара и от него.

--== Th3 3Nd ==--