PDA

View Full Version : za {P} - HELP!



f`
05-14-2006, 00:13
znachi na pochti `15 godini sym a do sega ne sym se celuvala s ezik .. MN sym sramejliva i moje bi tova e prichinata "hodih" s edno momche 2 meseca ama to kakvo hodene beshe samoo .. samo vednyj se vidqhm,e sled kato trygnahme :shock: :shock: :shock: i nie i dvamata sme sramejlivichki i .. :)) samo vendyj se pregyrnahme i tva beshe .. sledvahstite pati kogato toi iskashe d aizlizame az vse se pravih che nemoga i to zaradi edinstvenata prichina che nemoga da se celuvam s eik .. i me e strah da ne s eizloja .. zashtoto toi sigurno shte razbere che ne syms e celuvala .. a toi dori beshe s 1godina po malyk ot men i mojeshe da se celuva ... pomognete mi .. razkajete mi nehsto za celuvkata s ezik .. pls [-o<

dyAa
05-14-2006, 00:33
emi 4e to imashe takva tema..porazrovi se malko v podtemite ot LUBOV..a ina4e kvoda ti kaja..nishty strashno i sramejlivo nqma..i to nikoi ne mmoje da ti kaje ili obqsni prosto otivash i se celuvate.. ida razbere kvo..bupreki 4e e malk otrudno shtoto seki razli4no se celuva tka 4e..ami celufka..sramejlivost..puk kvo da govorime za obarvanety i sex-a akt ti doide vremeto..nqma da sedish devstvena q..

black_dimond
05-14-2006, 06:47
ima stra6no mn takiva temi potursi

e_l_i_z_a
05-14-2006, 07:38
Ще си позволя да цитирам себе си от една друга тема,която между другото не е от отдавна и не беше зле да преровиш малко преди да напишеш 735479326483120842358647596812-рата тема за целувките :!: :evil:..Извинявам се предварително,че темата е като инструкции за момче.Но просто трябва да си я обърнеш в ж.р. и всичко е ок.То си е все същото

Миии трябва да се отпуснеш и да го направиш с момиче,което обичаш.Така е най-добре като за първи път.Друг вариант е да се напиеш и на някой купон....
Но давай сега за първия вариант.
Значи доближаваш се до нея и и захапваш ЛЕКИЧКО една от устните(която си избереш) ама лекичко,не да я окървавиш!
После леко се отдръпваш за един миг от нея.
После пак си доближаваш устните и ги докосваш леко до нейните.Един вид я целуваш само с устни.После си отваряте "устите"( ) и
ако тя ти пусне език,давай смело.Ако не го направи,ти си го доближи до нейния,а след това го върни обратно(Божичко само как звучи ).Така ще завържете хубава целувка с непредвидим край...

Просто трябва да се отпуснеш и да правиш това,което ти идва от сърцето.Има само 3 златни правила:
1.Внимавай да не я олигавиш
2.Не я хапи прекалено силно,ако хапеш.
3.Не си завирай езика до гърлото й,освен ако тя не го иска.(щото всеки различно се целува)
4.Ако си начинаещ(както в случая),се пригаждай към стила на партньоката ти.
Успех \:D/ \:D/ \:D/

L_i_z_I
05-14-2006, 08:05
Охх...ами аз ще ти кажа само да не се притеснявяаш,защото това ще бъде най-глупавото нещо,което ще направиш.Бъди спокойна,не се панирай и то всичко ще стане от самосебе си ...По време на целувката не мисли каде да го "сложиш и как да го завартиш тоя език" ами се отдаи на момента и му се наслади до край :wink: :P

Вътьо
05-14-2006, 08:12
Не трябва да те е срам.Не можеш да бъдеш сигурна, че момчето ще те помисли за такава или унакава...Давам пример със себе си - наскоро имах връзка с момиче, което незнаеше как да се целува.Беше доста забавно (казвам забавно, не смешно), когато се "учехме" ;) Беше и си остава за мен един страшно хубав спомен...
Следвай инструкциите на Елиза, или пък просто му кажи.Не можеш да бъдеш сигурна, казвам ти го.На мен като ми каза момичето веднага я целунах и получи първия си урок ;) Даже да се изразя, според мен се справи добре като за първи път ;)
Пробвай и ела да кажеш резултата ;)

honey91
05-14-2006, 08:50
1. бъди сигурна че зъбите ви няма да се ударят!

2. внимавай да не си отвориш устата твърде много преди да си стигнала до него че може и само с отворената уста да си останеш

3. ако не си се целувала с език - опитай се (в зависимост как се целува другия) да масажираш езика на момчето. когато приятелката ми го направи на мене ми стана страшно хубаво.

4. увии ръце около врата му ( да не може да избяга )
шегувам се - това се прави за да може той да те прегърне през кръста, ханша или др.

5. ако и той не се е целувал - няма страшно - споделена емоция - ако е по - опитен - остави го да води

6. ако не ти харесва как води той - води ти - няма нищо страшно!

бъди себе си и се отпусни

honey91
05-14-2006, 08:56
Tuk si pozvolix da citiram ZANAKU

Krem4eto
05-14-2006, 09:34
1. бъди сигурна че зъбите ви няма да се ударят!

2. внимавай да не си отвориш устата твърде много преди да си стигнала до него че може и само с отворената уста да си останеш

3. ако не си се целувала с език - опитай се (в зависимост как се целува другия) да масажираш езика на момчето. когато приятелката ми го направи на мене ми стана страшно хубаво.

4. увии ръце около врата му ( да не може да избяга )
шегувам се - това се прави за да може той да те прегърне през кръста, ханша или др.

5. ако и той не се е целувал - няма страшно - споделена емоция - ако е по - опитен - остави го да води

6. ако не ти харесва как води той - води ти - няма нищо страшно!

бъди себе си и се отпусни

ДА!

PleasureSeeker
05-14-2006, 09:56
1. бъди сигурна че зъбите ви няма да се ударят!

2. внимавай да не си отвориш устата твърде много преди да си стигнала до него че може и само с отворената уста да си останеш

3. ако не си се целувала с език - опитай се (в зависимост как се целува другия) да масажираш езика на момчето. когато приятелката ми го направи на мене ми стана страшно хубаво.

4. увии ръце около врата му ( да не може да избяга )
шегувам се - това се прави за да може той да те прегърне през кръста, ханша или др.

5. ако и той не се е целувал - няма страшно - споделена емоция - ако е по - опитен - остави го да води

6. ако не ти харесва как води той - води ти - няма нищо страшно!

бъди себе си и се отпусни

ДА! остави се на емоцията...

ProstoAz
05-14-2006, 09:58
Има много такива теми във форума - потърси ги, а и много статии в сайта!