PDA

View Full Version : Razgovorlivost



05-14-2006, 08:05
Problemyt mi e 4e kato otida nqkyde na kafe ili na sre6ta s priqteli ne sym mnogo razgovorliv i tova si e ot dosta vreme.Vse nemoga da izmislq kakva tema da podhvana,pritesnqvam se i v momenta ne mi idva na akyla kakvo da gi pitam,kak da zavyrja razgovor,nasmitam se.A opredeleno pravi vpe4atlenie 4e ne vzimam mnogo aktivno u4astie v razgovora.Vie imali li ste podoben problem,6e pomolq da me posavetvate ne6to

>>ZLOBI4KA<<
05-14-2006, 09:17
Абе и аз имах такъв проблем, но всичко е до едно време :) По принцип и аз не съм от най-приказливите, но всичко се оправи. Като начало може да взимаш по-активно участие в разговорите, да изразяваш и своята гледна точка по различни теми.Разбира се, важно е и в каква компания си(в смисъл дали ти допадат хората,с които излизаш). Ако наистина са ти приятели ще те разберат и ще ти помогнат да се приспособиш.
Айде УСПЕХ :)

machoka
05-14-2006, 10:30
Това твойто не е недостатък.. аз нарочно го правя ;)

По-добре да се наслушаш на глупостите на останалите, или пък да си изградиш някаква трезва преценка за интелекта им по това какво говорят и как го правят, от колкото сам да ръсиш такива :D

teenkopele
05-14-2006, 10:39
Взимай по-активно участие в разговора на френдовете. :wink:
Въпрос на време е да се отпуснеш и да не могат да ти затворят устата. :mrgreen:

ycMuBkaTa
05-14-2006, 10:55
Започни да вземаш участие и да си лафиш с тях и постепенно няма да можеш да млъкнеш. Аз преди бях същата все не знаех какво да кажа и си стоях и си мълчах обаче постепенно се научих да говоря с тях и сега...не могат да ми затворят устата, даже викам, че понякога супер много говоря.

miloto_girl_4e
05-14-2006, 10:57
аз съм си такава...смисъл като съм с непознати хора се притеснявам и говоря малко и то само ако ме заговорят :mrgreen: какво да направя... такава съм си ... ,ама мен това не ми пречи де,както каза machoka като седиш и слушаш какво ръсят другите си изграждаш някакво мнение за тях,което си е оферта де :)
ам.. какво да те посъветвам... просто се включвай спокойно в разговорите и не се притеснявай от никого,като се притесняваш е по-смешно,отколкото като си говориш наравно с другите :wink:

`Death`Whore`
05-14-2006, 10:59
И аз съм така...но моето има причини. Ако съм с един човек, с когото се разбираме доста добре, можем да си говорим цял ден...но в компания почти не говоря.

midnight...
05-14-2006, 11:41
е всеки човек си е различен, неможеш да бъдеш това което не си
и мъланието си има чар :mrgreen:

TSecret
05-14-2006, 13:28
az sa6to sam na principa na machoka.. po-dobre da ne govori6 otkokoto da govori6 prostotii... moje da govori6 malko no smisleni ne6ta!

TikvenaElhichka
05-14-2006, 13:37
Това твойто не е недостатък.. аз нарочно го правя ;)

По-добре да се наслушаш на глупостите на останалите, или пък да си изградиш някаква трезва преценка за интелекта им по това какво говорят и как го правят, от колкото сам да ръсиш такива :D

Съгласна съм.

i'm so excited!
05-14-2006, 13:53
нон стоп само дрънкам глупости, като латерна съм и то само простотии говоря...

мухахахаха, верно си е :-D
аз по принцип не съм много разговорлива, ама по някой път ми идва музата и не може да ми се затвори устата..

на автора - щом не знаеш каква тема да подхванеш с компанията си и се притесняваш от тях, значи тази компания просто не е за теб.. (: