PDA

View Full Version : Проблем с mp3 плейър...



05-14-2006, 10:18
Здравейте, вчера си купих мр3 плейър марка SANG с 512 МВ, диктофон и радио.
Снощи го включих в компютъра да се зарежда и сложих песните, които ми трябваха в него. Сутринта видях че батерията е заредена и го изключих от USB кабела.
Преди 30 мин се опитах да го включа, но нещо не се получава без да е включен в компа. :cry:
1во ми изписва че се стартира, след което излиза надпис "Press key ON"
Иначе като го включа в компа си работи.
Пробвах с всички бутони, но бутон ON няма.

Кажете какво да правя, комбинация от бутони ли е или...?

05-14-2006, 10:42
Получи се :D
Мерси много, и сори за тъпия въпрос ама като не знаех... :lol:
10х още веднъж :P

05-14-2006, 11:26
а междудругото...за колко кинти го взе този плеър...щото и аз си тарся такъв(с 512мб памет, с диктофон и радио)


П.П Сори че не е по темата ама не ми се праи нова :)

05-14-2006, 14:08
Ами взех го от Технополис за 119




със здраве да го ползваш... ;)
ПП: Мерси :)

bulgarche
05-15-2006, 00:22
Тез са ми малко гадни. То ти го изписва, но не свети май. Задържаш това голямото кръгло копче, което ти е отляво на дисплея. Ще ти излезе че се включва (забравих какво пише). Има бая работи които се сменят настрани, но на теб ти трябва първото. Отгоре има едно дето се мести наляво, надявсно...натисни го надолу. Ще ти излязат песните.с мърдане на това горното сленяш песните. Отдолу ти е за улвеличаване и намаляне. На дисплея ще ти пише...песен под ред, колко има общо, време изминало от началото на песента и колко е цялата. По-отпред и за еквалайзера на к'ва музика е. Натисни копчето отгоре докато върви песента и си слагаш там глупости. Ако ще я триеш я спри...ако не го чаткаш питай някой. Тез като твойте се включват всички от голямото копче.