PDA

View Full Version : ot4aqna sam molq pomognete



_nEjNa_TiShInA_
05-14-2006, 09:48
stra6no mnogo iskam da sam s nego no neznam kak da mu privleka vnimanieto.imam nqkvi samneniq 4e toi ne e bezrazli4en kam men no ne sam sigurna.postoqnno me izbqgva.molq vi daite mi savet kak da gonakaram da me zabeleji.pls pomagaite naistina sam ot4aqta

black_dimond
05-14-2006, 09:54
mi kato za na4alo ne se pravi na takava kakvato ne si budi estestvena ne mu ti4ai sled nego mom4etata gubqt interes ako zapo4ne da ti obru6a vnimanie ne mu padai v krakata durpai se moje da se zagovarqte i takiva raboti a ako ne si se zapoznala se zapoznaite i kontaktuvaite po 4esto

PleasureSeeker
05-14-2006, 10:03
започни с леки закачки...после флиртове...и то ще си проличи по погледа или по поведението му дали те желае

e_l_i_z_a
05-14-2006, 10:06
Може би е прекалено горд,или го е срам.Винаги покрай него давай всичко от себе си да изглеждаш добре.Опитай се да му направиш някакъв закачлив комплимент(например за прическата).Тогава ще видиш дали е горд,или го е срам.И оттам нататък вече ще те забелязва "по-често"(слагам го в кавички,защото досега няма как да не те е забелязал,просто ти така си мислиш).Мъжете са доста наблюдателни.
После трябва да се държиш на ниво и да чакаш-да чакаш той да направи първата крачка.Ако отнеме много време-заеби го и си намери друг.Но ако стане-наслаждавай се.А ако не стане,но много го искаш-лошо,но все пак може и да се бориш за него,дотогава ще си го опознала поне малко и ако премислиш добре,ще имаш идея как точно да действаш.
Знам че мнението ми е объркващо,но няма как по-просто да обясня това,което мисля.
Успех 8)

teenkopele
05-14-2006, 10:40
Говори си по-често с него, обръщай му повече внимание, от колкото на другите. Пофлиртувай с него и виж как ще реагира, как ще се държи с теб. :)
Успех. :wink:

ycMuBkaTa
05-14-2006, 10:55
Я не се отчайвай!
Пофлиртувай с него, покажи му, че не ти е безразличен.
Нещата сами ще се наредят, но трябва да му го покажеш, че момчетата не са много досетливи в това отношение.

05-14-2006, 11:37
После трябва да се държиш на ниво и да чакаш-да чакаш той да направи първата крачка.Ако отнеме много време-заеби го и си намери друг.
Успех 8)

Така ли.И какво според твойто мнение излиза,че по срамежливите са за боклука и те не изпитват никакви чувства.

05-14-2006, 11:42
mi kato za na4alo ne se pravi na takava kakvato ne si budi estestvena ne mu ti4ai sled nego mom4etata gubqt interes ako zapo4ne da ti obru6a vnimanie ne mu padai v krakata durpai se moje da se zagovarqte i takiva raboti a ako ne si se zapoznala se zapoznaite i kontaktuvaite po 4esto

Аз пък например ако почне някоя да ми се прави на недостъпна и я харесвам просто ще изгубя надежда че изпитва нещо към мен.Затова бъди каквато си и показвай чувствата си по открито.

maldini
05-14-2006, 14:10
Говори си по-често с него, обръщай му повече внимание, от колкото на другите. Пофлиртувай с него и виж как ще реагира, как ще се държи с теб. :)
Успех. :wink:
На същото мнение съм :!:

ne6i4
05-14-2006, 14:34
започни с леки закачки...после флиртове...и то ще си проличи по погледа или по поведението му дали те желае :smt023 :smt023 :smt023

Krem4eto
05-14-2006, 14:55
започни с леки закачки...после флиртове...и то ще си проличи по погледа или по поведението му дали те желае

:smt023

NeSTa_86
05-14-2006, 15:37
може да го е срам. По принцип момчетата и мъжете като ги е срам и това им е реакцията да отбягват момичето. Искаш ли един съвет от мен...набарай го някъде, където е сам иг о целуни;) ........

e_l_i_z_a
05-14-2006, 19:37
После трябва да се държиш на ниво и да чакаш-да чакаш той да направи първата крачка.Ако отнеме много време-заеби го и си намери друг.
Успех 8)

Така ли.И какво според твойто мнение излиза,че по срамежливите са за боклука и те не изпитват никакви чувства.
Ти изобщо прочете ли ми цялото мнение?Виж ся пич,ако едно момиче ти прави току-така комплименти и ти се усмихва,кво?Няма да отидеш да я зарибяваш ли?(ако те кефи)?Ако не отидеш,значи просто не си пич.ок? :D

otchaqnata
05-19-2006, 10:39
mi kato na4alo kontaktuvaite pove4e oba4e ne da ti4a6 sled nego i da mu dosajda6 postoqnno kogato ti se otdade slu4ei i da ne po4ne6 da se pravi6 za pred nego 6toto kolkoto i da go haresva6 nqma smisal da se pravi6 pred nego 6toto ako ne te haresva takava kakvato si prosto ne e za teb USPEH!!!

ludamacka
05-19-2006, 14:58
mi kato na4alo stani samo priqtelka s nego i gledai da ne izglejda se edno go sledi6.sled tova ako stanete good friends po4nete da izlizate i taka natatuk.oba4e ako iska6 da privle4e6 vnimanieto my ne budi nqkva sramejlivka a pokazvai kakva si vsu6nost.naprimer budi zabavna i nai vajnoto e da ne se ligavi6 6toto tva mom4etata go mrazqt yjasno.imam opit za6toto predi vreme bqh nqkva ligla i zatova izgybih 4oveka,kogoto obi4ah adski mnogo.yspehhh :smt023

barbito
05-19-2006, 15:41
ako ste priqteli otidi i my kaji vsi4ko koeto misli6 moje da ti e trydno ne ne sajelqvai za ne6tata koito si napravila sajelqvai za tezi koito ne si!!!yspex

jadna_za_lubov
05-21-2006, 14:16
kaji mu 4e go haresva6 :) ne se znae tova negovoto bezrazli4ie moje da se okaje lubov :)

barbito
05-21-2006, 14:20
axam

barbito
05-21-2006, 14:21
:lol: :wink: :o :D :-D

jadna_za_lubov
05-21-2006, 14:38
mi kato na4alo stani samo priqtelka s nego i gledai da ne izglejda se edno go sledi6.sled tova ako stanete good friends po4nete da izlizate i taka natatuk.oba4e ako iska6 da privle4e6 vnimanieto my ne budi nqkva sramejlivka a pokazvai kakva si vsu6nost.naprimer budi zabavna i nai vajnoto e da ne se ligavi6 6toto tva mom4etata go mrazqt yjasno.imam opit za6toto predi vreme bqh nqkva ligla i zatova izgybih 4oveka,kogoto obi4ah adski mnogo.yspehhh :smt023