PDA

View Full Version : Da i otmastq li ? :(



ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-14-2006, 09:56
Zdr vsi4ki iskam da vi pomolq za pomo6t situaiqta e slednata zna4i haresah si edno mom4e i taka da se kaje hodehme oba4e edna moq pr e hodila s nego i o6te si go obi4ka6e i mi go kaza no mi kaza i 4e mi go predostavq i 4e tq ne iska da strada poe4e i 4e s nego sa ve4e samo pr oba4e v4era vliza v 4ata i az i vikam raazbrah 4e si bila v X i tq otkade i az mi vlizala si ot negoviq komp v mirc i tq mi da bqh i az kfo praihte i tq znam 4e 6te ti stane gadno ma az sym s nego i az nali i vikam mi ok i tq tva be6e golqm 6ans za men i az dobre e ok i po4na da mi pra6ta nekfi {} i takiva !
A otvatre mi vre6e i mi kipe6e naprao ne ozdarjam i o6te umiram ot qd ne sym 4ak tolkova privarzana kym nego ma kato znam 4e v tozi mig tq e s nego otka4am :cry: vinagi sym ostavala dr da pe4elqt i sym si kazvala 6tom s neq 6te e po 6testliv aide no sga ne mi se iska da ostavq ne6tata taka i znam 4e 6te mi e mnogo lesno da i otmastq za6toto samo da poiskam toi 6te me {P} a moje i ne6tu poe4e !!!
Vaprosa mi e da i otmastq li ili da si ostanem pr ?
Molq vi kajete mi kfo da praa neinata postypka e bila mn gadna daje e kazala ne edna ob6te pr 4e 6te se bori za nego a na mene mi e kazala 4e mi go otstypva pravila go e za6toto zn 4e ako sym znaela namareniqta i nqma6e sega tq da e s nego :(
molq pomognete mi :(

Mem0reX
05-14-2006, 10:02
mamu!!!! She ima tumbene az ti kazvam :| poe4e i na dvamata az li4no nqma da govorq zaradi tova !!! A kolkoto po temata...Neznam susedke...Naprimer ako Qni go beshe naprail tova s mene ...Nqmashe da go pogledna ve4e..makar i da mi e the best friend...neznam oba4e ti si reshavash a az li4no i zdravei poi4e nqma da i kaja !!!

black_dimond
05-14-2006, 10:02
ne se predavai i ne skalanqi glava kvo cql jivot li 6e te ma4kat i ti 6e se primirqva6 bori se za tva mom4e ne se otkazvai

Mem0reX
05-14-2006, 10:05
az bih kazal 4e i mom4eto ne te zaslujava !!! ama shtom izpitvash neshto kum nego deistvai !!! ne i davai na taia da bude shtastliva s nego ( moje da zvu4i gadno ama si e tka!) nema puk tq da e dobre iskam moita nani da e dobre ! ! ! !

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-14-2006, 10:08
Nz dali si zaslujava moje az da ne sym s nego ma i tq nqma da e s nego !!!! Pisna mi az da stradam de*a mamamu de*a !!!! Toq pyt 6te se borq ma ne da sym s nego prosto 6te i izneveri pred o4ite i ma tq e sviknala tyi 4e nz dali 6te q trogne minaliq pyt kato sa hodili i izneveril o6te na pyrvata sedmica i e bila s nego 6 mesece sled tva tyi 4e mai nema mn mn da i zapuka no az 6te si napraa edin pyyyyt i az kefa i 6te se borq !!!

ProstoAz
05-14-2006, 10:13
Глупава и егоистична постъпка ще е да и "отмъщаваш"... [-X
След като се обичат (ако наистина се обичат) няма нужда да заставаш на пътя им! И още нещо - аз ако бях на нейно място и разбера, че той ми е изневерил с теб, но знам, че ме обича и аз го обичам - въобще нямаше да ми направи никакво впечатление, просто щеше...да ми е жал за теб и за този акъл, с който си го направила... :-#

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-14-2006, 10:16
Глупава и егоистична постъпка ще е да и "отмъщаваш"... [-X
След като се обичат (ако наистина се обичат) няма нужда да заставаш на пътя им! И още нещо - аз ако бях на нейно място и разбера, че той ми е изневерил с теб, но знам, че ме обича и аз го обичам - въобще нямаше да ми направи никакво впечатление, просто щеше...да ми е жал за теб и за този акъл, с който си го направила... :-#

Ma toi ne q obi4a ne moje malko ili mnogo da q tyrpi dokato sa hodili i sa bili nqkade navyn e sedql na rastoqnie ot neq toi prostro ne moje da ponese 4e e hodil s neq tolkova vreme i neq e minal !!!A tq go tarpi samo 6toto si e naumila 4e nqma dr da e s nego tq e taka ako ne6tu nqma da e neino nqma da e ni4ie !!!!koeto mnogo me drazni i za tva 6te i go varna i 6te vidi 4e nqma da e nein !!

ProstoAz
05-14-2006, 10:25
В такъв случай момчето не си заслужава. Не ми се струва свястно. Защо му попмате така самочувствието (което изглежда не е никак малко) като и двете му се навирате в ръцете и най-лошото - най-накрая ще вземете да се избиете за него? Запазете поне малко достойнство! :wink:
Има и други момчета!

648541
05-14-2006, 10:34
aiiiiiiiiiiiiiiiii mn gadno i na mene mi se slu4i ne6to podobno predi mesec.Ne govorih s tova momi4e koeto mi se pi6e6e za "priqtelka"no posle re6ih 4e nqma smisul 1-vo za6toto sme v edin klas i ne moje da se podminavame o6te edna godina,2-vo za6toto ne haresvah tolkova mn mom4eto za koeto da se skarahme i 3-to to 6te i se vurne ne dvoino a troino \:D/

taka 4e ne si pravi truda pravi se 4e ne ti puka govori si s neq vse edno ni6to ne e stanalo.A tolkova durji6 iz4akai podhodq6tiq moment ne burzai iz4akai ne6tata malko da se pootalojat i kogato tq nai malkoto o4akva i go vurni :twisted:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-14-2006, 11:00
В такъв случай момчето не си заслужава. Не ми се струва свястно. Защо му попмате така самочувствието (което изглежда не е никак малко) като и двете му се навирате в ръцете и най-лошото - най-накрая ще вземете да се избиете за него? Запазете поне малко достойнство! :wink:
Има и други момчета!

az izob6to ne mu pompam samo4uvstvieto za6toto kolko pyti mi kaje6e 4e mu obi4a samo mu se usmihvah i ne mu otvra6tah sys sy6to ni6tu 4e use6tah 4e go 4uvstvam
A tq go prave6e
da i az nz dali tva mom4e si zaslujava no syrceto mi go iska :(

honey91
05-14-2006, 11:56
ne se predavai i ne skalanqi glava kvo cql jivot li 6e te ma4kat i ti 6e se primirqva6 bori se za tva mom4e ne se otkazvai
__________________________________________________ ____________
PODKREPQM

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-14-2006, 12:18
ne se predavai i ne skalanqi glava kvo cql jivot li 6e te ma4kat i ti 6e se primirqva6 bori se za tva mom4e ne se otkazvai
__________________________________________________ ____________
PODKREPQM

mersi za podkrepata radvam se 4e pone nqkoi me podkrepq

ne6i4
05-14-2006, 12:39
az bih kazal 4e i mom4eto ne te zaslujava !!! ama shtom izpitvash neshto kum nego deistvai !!! ne i davai na taia da bude shtastliva s nego ( moje da zvu4i gadno ama si e tka!) nema puk tq da e dobre iskam moita nani da e dobre ! ! ! !
mi... i az sym na tva mnenie! :smt006

Ekita
05-14-2006, 12:46
Чета и се чудя да се смея ли,да плача ли...Какви са тия бебешки истории не мога да ви разбера,те още не се научили на самоуважение,на малко такт,на приятелство,тръгнали любов да въртят...Давам ти макс 13год,ама това е отделен въпрос.
Той първо ходил с нея,ама после тръгнал с теб,пък сега се върнал при нея,пък ти пак го искаш за теб...Да позная ли какво ще стане?Сега ще се върне при теб и след седмица ще видиш,че тя пак ще е в тях.И вместо да му счупите главата на тоя лигавник,че се държи толкова просташки и ви върти както си иска,вие една на друга скачате и забивате нож в гърба.Глупави,глупави,та чак ми е жал.
И на всичкото отгоре,ти дори не си сигурна,че го искаш,ама на,няма тя да е с него пък.Лапешко държане на н-та степен.Ай сиктир...

Mem0reX
05-14-2006, 13:41
Ekita v golqma greshka si :)
Az ot tuka sum nai navurtre s neshtata i ti kazvam 4e greshish NAPULNO!! Purvo momi4eto e na 16 i tova vobshte ne sa detski istorii...Ako za teb Lubovta e Detsko neshto DOBRE ama ako i ti si na nad 13 godinki mislq 4e znaesh kfo e da obi4ash !!! tka 4e a mluknete !!! a btw nani i az sum s tebe mnogo dobre go znaish !!!

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-14-2006, 14:35
Mersi za podkrepata nadqvam se i da uspeq da si i go varna i da sym spokoina ve4e :)

Krem4eto
05-14-2006, 14:37
Хич да не ти пука за нея!ОТМЪСТИ И!Покажи и кой командва и тръгни с момчето,не че толкова му падаш,а да покажеш на какво си способна!Е*и и майката на тая к**ва!

Qgodkatbbbbbbbbb
05-14-2006, 15:35
xaaA... :smt005 kvo e vinovna tq sled kato go obi4a est 4e 6te iska da si go varne,a toi est, 4e 6te iska da e s tazi,koqto my igrae po svirkata :shock: logi4no e prosto...a ti kak moje da iska6 vse o6te da si s nego :?: za6to :?: za da ti pravi mrasno zad garba li :?: kva e polzata :?: gybi6 si vremeto samo..takaaa iska6 da i otma6tava6 mi moito momi4e ne vijdam smisal 1-vo mom4eto ama vaob6teeee ne si zaslyjava ama vaob6teee 2-ro 6tom go obi4a neka bade s nego 3-to badi nepykist be 4ovek \:D/ no 6tom si tvarde re6ena da i go otmakne6 pred o4ite davai,no posle ne my ostavai v maznite ra4i4ki :-$ :smt018 nqmali da e po-dobre ako i toi na drygiq den te vidi s drygo mom4e :?: nqma li da se 4yvstva precakan i toi :?: kak misli6,toi 6te e bez teb bez onaq sky4ybra,dimek pras4e v gbz4e :P :-D adskata gavra :lol: az pone bih postapila taka,za da si dade smetka,4e ne moje da si igrae s 4yvstvata na horata :D ako postapi6 taka gre6ka nqma6 da znae6 =D>

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-14-2006, 16:40
В такъв случай момчето не си заслужава. Не ми се струва свястно. Защо му попмате така самочувствието (което изглежда не е никак малко) като и двете му се навирате в ръцете и най-лошото - най-накрая ще вземете да се избиете за него? Запазете поне малко достойнство! :wink:
Има и други момчета!

ехх и аз това и говора секи ден че тоя смотаняк незаслужава и да му се изплюе в лицето ма тя не ...

та слушай кво Нанси тегли му майната на тоя бе човек така самo се унижаваш !!!

NeSTa_86
05-14-2006, 16:51
:smt008

Mem0reX
05-14-2006, 16:52
В такъв случай момчето не си заслужава. Не ми се струва свястно. Защо му попмате така самочувствието (което изглежда не е никак малко) като и двете му се навирате в ръцете и най-лошото - най-накрая ще вземете да се избиете за него? Запазете поне малко достойнство! :wink:
Има и други момчета!

ехх и аз това и говора секи ден че тоя смотаняк незаслужава и да му се изплюе в лицето ма тя не ...

та слушай кво Нанси тегли му майната на тоя бе човек така самo се унижаваш !!!
Insi :)))) slu4aino i nie s qni i go nabivame cql den no tq ne ne ...i sega she surba poparata ama kakto kazva samata tq: " she si surbam poparata ama i tq shte q surba s mene! "

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-14-2006, 17:18
В такъв случай момчето не си заслужава. Не ми се струва свястно. Защо му попмате така самочувствието (което изглежда не е никак малко) като и двете му се навирате в ръцете и най-лошото - най-накрая ще вземете да се избиете за него? Запазете поне малко достойнство! :wink:
Има и други момчета!

ехх и аз това и говора секи ден че тоя смотаняк незаслужава и да му се изплюе в лицето ма тя не ...

та слушай кво Нанси тегли му майната на тоя бе човек така самo се унижаваш !!!
Insi :)))) slu4aino i nie s qni i go nabivame cql den no tq ne ne ...i sega she surba poparata ama kakto kazva samata tq: " she si surbam poparata ama i tq shte q surba s mene! "

мани я Финкич ;) прай 1 път грешка заболи я и занапред не я прай :smt006

Mem0reX
05-14-2006, 17:59
dano se ne povtarq taia greshka :)

The_Crow
05-14-2006, 18:13
Zdr vsi4ki iskam da vi pomolq za pomo6t situaiqta e slednata zna4i haresah si edno mom4e i taka da se kaje hodehme oba4e edna moq pr e hodila s nego i o6te si go obi4ka6e i mi go kaza no mi kaza i 4e mi go predostavq i 4e tq ne iska da strada poe4e i 4e s nego sa ve4e samo pr oba4e v4era vliza v 4ata i az i vikam raazbrah 4e si bila v X i tq otkade i az mi vlizala si ot negoviq komp v mirc i tq mi da bqh i az kfo praihte i tq znam 4e 6te ti stane gadno ma az sym s nego i az nali i vikam mi ok i tq tva be6e golqm 6ans za men i az dobre e ok i po4na da mi pra6ta nekfi {} i takiva !
A otvatre mi vre6e i mi kipe6e naprao ne ozdarjam i o6te umiram ot qd ne sym 4ak tolkova privarzana kym nego ma kato znam 4e v tozi mig tq e s nego otka4am :cry: vinagi sym ostavala dr da pe4elqt i sym si kazvala 6tom s neq 6te e po 6testliv aide no sga ne mi se iska da ostavq ne6tata taka i znam 4e 6te mi e mnogo lesno da i otmastq za6toto samo da poiskam toi 6te me {P} a moje i ne6tu poe4e !!!
Vaprosa mi e da i otmastq li ili da si ostanem pr ?
Molq vi kajete mi kfo da praa neinata postypka e bila mn gadna daje e kazala ne edna ob6te pr 4e 6te se bori za nego a na mene mi e kazala 4e mi go otstypva pravila go e za6toto zn 4e ako sym znaela namareniqta i nqma6e sega tq da e s nego :(
molq pomognete mi :(
Bori se dokrai,nedei da preklanq6 glava pred taq k***a, nedei da i dostavq6 tva udovolstvie!Ponqkoga tazi bitka 6te byde bezmilostna i boleznena no ne se predavai kakvoto i da stane!Gore glavata i uspeh! :wink:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-14-2006, 19:27
O opredeleno nqma da se predam 6te se borq do krai !!!!!! i nqma da i se ostavq !!!!

Mem0reX
05-14-2006, 19:38
Mmm i nali znaesh nie sme s tebe ! ! ! !

asdasf
05-15-2006, 09:40
za takiva kurvi kat taq det te razigrava samo edno 6te kaja-s sopata i bez mazilo(demek na suho da i go vkarat ta 4ak prez ustata da i izleze)prosto otidi pri neq tegli i mainata izplui i se v liceto i 6te vidi6 kolko dobre 6te se po4ustva6!

asdasf
05-15-2006, 09:41
za takiva kurvi kat taq det te razigrava samo edno 6te kaja-s sopata i bez mazilo(demek na suho da i go vkarat ta 4ak prez ustata da i izleze)prosto otidi pri neq tegli i mainata izplui i se v liceto i 6te vidi6 kolko dobre 6te se po4ustva6!

remember_the_name
05-15-2006, 09:46
principno bih ti kazala da ne i otmu6tava6 6toto ti e fr ama kato do4etoh si4ko opredeleno si go zaslujava 6tom taka e postupila s tebe zna4i ne ti e istinska pr i ne ako moje6 da go celune6 go napravi i to publi4no 4e da si sigurna 4e 6te razbere taka i ti 6te si ima6 nqkogo i na neq 6te i stane mn gadno 4e si4ki znaqt 4e sa q preebali :wink:

j0r0_fear
05-15-2006, 09:49
principno bih ti kazala da ne i otmu6tava6 6toto ti e fr ama kato do4etoh si4ko opredeleno si go zaslujava 6tom taka e postupila s tebe zna4i ne ti e istinska pr i ne ako moje6 da go celune6 go napravi i to publi4no 4e da si sigurna 4e 6te razbere taka i ti 6te si ima6 nqkogo i na neq 6te i stane mn gadno 4e si4ki znaqt 4e sa q preebali :wink:напълно съм съгласен с теб!и аз бих направил същото само че с няколко псувни и няколко храчки и работата е готова:)

Mem0reX
05-15-2006, 10:17
vij kfo nani :)) ti go napravi no ne i go kazvai ti ...az she i kaja 4e sum vidql da vidish kak shte umre :)))

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-15-2006, 10:58
ne fin az 6te i kaja nali ti kazah kak to4no taka kakto naprai tq pyrvo nqma se zanimavam s nego i posle idva i mi kaza 4e e pak s nego i znela 4e mi e kofti ma nemojela da potiska 4uvstvata si i az taka 6te napravq 6e i kaja mi natiska mi se i po edno vreme me celuna a zmu otvarnah oba4e kogato obi4am nqkoi ne moga da potiskam 4uvstvata si kogato imam vazmojnost da sym s nego da vidi kolko mi e bilo huu na mene

Az ve4e kazah sgre6ih 4e se zabarkah s nego i 6te si sarbam poparata ma i tq 6te sarba s mene !!!!!

slunceto86
05-15-2006, 11:00
Ako pitash mene po dubre ne prai nishto nali znaesh oniq ot gore gleda i znae sichki shte ima payback ne se pritisnqvai

[LP]```
05-15-2006, 12:19
Oyyy...gorkata ti...ami 4estno kazano i az sam prejivqla takova ne6to...moita priqtelka oba4e me yverqva6e 4e ne go haresva pak tragna se mlqska s nego...mn kofti naistina...ama 4estno kazano az ne bih i otmastila(i ne go napravih)za6tot ako go bqh napravila kakva priqtelka 6tqh da sam az...iskam i iskah az da sam po-dobrata priqtelka v tva otno6enie...spored mene ne ti trqbva otma6tenie...6te stane mn slojno.ako moje6 zabravi tova...no nedei pak da i pada6 v krakata...moje da se otdale4i6 ot tazi tvoq priqtelka,no nedei da q naranqva6 taka kakto tq tebe te e narila kato se e sabralka s tova mom4e...
Ako iska6 da otmasti6 na nqkogo pojelai mu da se vliubi!!!no drugo nedei da pravi6:P
Yspeh ti jelaq... :smt006 :) :wink:

ExTr3m3_GiRL
05-15-2006, 12:33
Не съм чела другите отговори, но ще ти кажа едно : Отмъщението е най-тъпото нещо, което можеш да сториш [-X [-( Така ставаш като нея гаднярка #-o Да, дръж се студено с нея, не и говори, нека разбере какво е направила, не скланяй глава, покажи и че си щастлива и че се кефиш на всичко, колкото и да не е вярно [-X НО ОТМЪЩЕНИЕ :arrow: В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!!!

The_Crow
05-15-2006, 12:54
Ako pitash mene po dubre ne prai nishto nali znaesh oniq ot gore gleda i znae sichki shte ima payback ne se pritisnqvai :evil: Да бе,много умно няма що!По твоята логика всеки трябва да прекланя глава в тоя живот!Нека тебе да те сполети че да ти стане кеф и да видя дали няма да искаш да си отмъстиш? :evil:

Ev1
05-15-2006, 14:36
az pak bih ti kazala otmasti i napravi vsi4ko za da bade pak tvoi nqma cql jivot da se saobrazqva6 s vsi4ki te da sa dobre a ti da si na zaden plan dai si malko 6tastie :wink:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-15-2006, 14:42
Ako pitash mene po dubre ne prai nishto nali znaesh oniq ot gore gleda i znae sichki shte ima payback ne se pritisnqvai

Do sea vinagi sym ostavqla si4ko v racete na onq ot gore no do tuka be6e ve4e nema nakade prosto postypkata i me narani :( i.... i ako sega az ne i pokaja 4e tova koeto pravi e gadno tq shte prodaljava da naranqva i dr momi4eta !!!!!

slunceto86
05-15-2006, 14:44
Em togava deistvai i ne se chudi!!! No postupi po gadno ot kolkoto tq ako mislish da i go pokazvash za da se po chustva po zle i ot teb!!I da ima efekT

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-15-2006, 19:58
veche znam kakvo da napravq male a kato se se6tam 4e sea sa dvamata napraooo ...... neizdarjuam ;(

slunceto86
05-15-2006, 20:08
Vij sega malko suvet ot mene shtoto az sum adski neshtasten da znaesh:( em sega na mene mislish li che mi e lesno momicheto koeto obicham a povqrvai mi naistina go obicham i davam sichko da sum s nego sqka vecher si chatime i tq si mi spodelq sichko s koi e bila kakvo e praila s gadjeto si na mene mislish li che mi e priqtno NE no se borq da ne g ozapomnqm no ne ospqvam za tova spokoitno nqma da se plashish sichko shte se naredi i shte bidesh s nego povqrvai mi

lost_girl
05-15-2006, 20:10
male lo6a rabota,ne 4e moita e po dobra,no pone ne e tolkova slojna!Bih iskala da tti dam savut no nz kakvo da te posavetvam!sry

slunceto86
05-15-2006, 20:15
lost_girl da taka e nqma suvet no mojeme samo da se nadqvame che vsichko shte se opravi

Mem0reX
05-15-2006, 20:45
She se oprai az vi garantiram :P ako ne she ima pesnici i kraka :))

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-16-2006, 14:41
hahaha az vinagi se opraam fin zn kak bqh s ... i se opraih pyk sea nqma se opraa she i go varna i she mi olekne i gotooo

Mem0reX
05-16-2006, 17:59
bravo bravo ama se nau4i da pishesh deba :)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-16-2006, 18:56
bravo bravo ama se nau4i da pishesh deba :)

haha mani ti pisaneto mene shtoto mi se spi za tva

mimi_gothica
05-17-2006, 16:02
Parvo,6tom si go menkate taka tva mom4e,zna4i ne ste nikvi priqtelki,zatova zabravi izob6to vsqkakvo priqtelstvo s tva momi4e,za6toto sled tva ti sama 6te strada6.A sled kato ne ste priqtelki,za6to da ne si napravi6 kefa,varni i go ,6tom e govorila taka,vse pak ne zabravqi tq ne ti e priqtelka 6tom te izpolzva za da si varne pi4a,zatva imai si edno na um sledva6tiq pak i spored mene pravi tva koeto ti e sladko.Aide kasmet.

`Death`Whore`
05-17-2006, 16:04
Отмъщението няма да помогне, защото тя има гадже, а ти нямаш, следователно тя пак ще е по-щастлива от теб. А отмъщението би трябвало да е насочено към него - все пак, вие сте били заедно, а ти си научила, че вече не сте заедно от друг човек.

miloto_girl_4e
05-17-2006, 19:00
според мен приятелката ти е по-влюбена в него и.. повече го иска от теб.. и в интерес на истината ... щом не си толкова привързана към него.. ми... остави ги.. ,а и момчето не си заслужава,щом така е тръгнал с нея,докато е бил с теб...прави си изводите...

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-17-2006, 21:14
ako i otmastq shte se pochustvam po shtastliva az znam che ne mi e parva pr no az sym takava mn barzo se doverqvam i se privarzvam privarzah se i kym nego inache sichkite mi pr mi kazvaha che toi ne e za men no az si go obichkah i ne gi poslushah .
Ne samo tq go iska i az go iskam privarzah se super mn kym nego i sea kato zn che sa zaedno i ne izdarjam pochvam da placha i da pusha super mn i ne mo se uspokoq :( zashto pyk vinagi az da stradam tozi pyt i az she stradam ma i tq !!!!!!

j0r0_fear
05-17-2006, 21:50
тя бахти и приателката дет ти е ](*,) просто нямам думи...аз такива приатели досега сам нямал...просто не си подбираш правилно приателите ;)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-18-2006, 12:03
Problema e che sym mn mn mn mn mn mn doverchiva

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-26-2006, 22:21
lele iskam go tva momche ako shte kfo shte da stava ispitvam mn silni chuvstva kym nego i nemoga tolkova lesno da se primirq s tova che tq e s nego i she se borq toi ne iska mai chak tolkos da e s neq shtom mi kaza da si malcha che si se e pribral ot selo pone taka mi se stori a i nz iska da se vidime samo az i toi shte e chesno li ako toi iska da e s mene da priema i toi da zareje neq nz ne sym takava ot vatre mi se iska da i otmastq da i naprikazvam kakvo li ne ma inache kato trea da go naprava osaznavam che ne sym takava i che ne moga az da razdavam pravosadie nz ma se chuvstvam super mn obarkana :( mn iskam da sym s nego i iskam da i varna tva che me narani ma nz ne moga da razbivam vrazki a sym siurna che i toi iska da e mene :(

Malko_kote
05-26-2006, 22:32
Otmusti i vuzmojno nai-gadno.Neka tazi dvuli4nica q zaboli. :!:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-27-2006, 21:50
Otmusti i vuzmojno nai-gadno.Neka tazi dvuli4nica q zaboli. :!:

na momenti i az si mislq tochno tva da napraa i zn che she mi e mn lesno obache nz dali moga ne sym chovek koito prichinqva bolka nz izobshto kfo da praa ot tuk na taayk toi che she i izneveri s mene sje go napraai ma da i kaja li ?? ](*,) ](*,) ](*,)

Malko_kote
05-27-2006, 21:58
Mi nzm.Az bih si otmustila, tq ne zaslujava drugo :!:

Atula
05-27-2006, 22:38
I tq ne struva, i toi ne struva. Ne otmushtavai na nikogo. Ako go obichash stoi s nego, no tova moje bi e i zaguba na vreme. Imala sum podoben sluchai, nakraq naranena shte si ti.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-27-2006, 22:56
moje bi naistina e zaguba na vreme ma kato zn che che e blizo do men sym spokoina

DevilWish
05-28-2006, 08:59
Леле т'ва е много тъпо и гадно от нейна страна.Ако съм на твое място отивам при него и му пускам един страстен език,ставам гадже с него и се появявам с него най-нагло пред очите й,след което отивам при нея и й казвам-не можах да му устоя на предложението ,което ми направи,надявам се да не се сърдиш,мила :) и тя ще позеленее от яд,но ще ти каже О.К.ХХах т'ва ще е брутално :smt005 :smt007

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-28-2006, 13:31
Леле т'ва е много тъпо и гадно от нейна страна.Ако съм на твое място отивам при него и му пускам един страстен език,ставам гадже с него и се появявам с него най-нагло пред очите й,след което отивам при нея и й казвам-не можах да му устоя на предложението ,което ми направи,надявам се да не се сърдиш,мила :) и тя ще позеленее от яд,но ще ти каже О.К.ХХах т'ва ще е брутално :smt005 :smt007

az tva misleh da napraa da i kaja ei mila nz ma se vidqhme toi pochna da mi se natiska i sorry ma imam chuvstva kym nego ma tq e mn zle misli si che go e promenila che veche e samo s neq a toi e s pone oshte 3-4 koito sa pod prikritie tva momiche mn se lyje obache i tq kato mene go obichka strashno mn i nz dali na se praa na gadna sprqm u neq :| :smt017

AnN_G
05-28-2006, 16:09
И тя знае че го обичкаш обаче мислела ли е за теб-НЕ!Така че нз защо още не си действала и не си и го върнала тъпкано на тази твоя "приятелка"?!?!?!?

ani4ka18
05-28-2006, 17:07
ох, от такива теми във форума направо аман!!!

05-28-2006, 19:05
macko, az bqh v podobno polojenie! ne razbiram za kvo vyob6te si q pusnala taq tema,sled kato ve4e si namerila otgovor na vyprosa si! sigurno umira6 ot qd zaradi taq postypka na tvoqta 'drujka' mi q si predstavi ti ako be6e na neino mqsto v na4aloto? ti bi postypila po sy6tiq na4in kato neq i 6te6e da kaje6 da,eto podarqvam ti go. ne mislq 4e 6te stigne6 dale4 kato i otma6tava6! nai hubavo gi ostavi da si jiveqt,to mom4eto 4e ne struva-ne struva....o6te po malko priqtelkata ti,no kato gledam kolko e zle taq,toi o6te na 2rata sedmica 6 q skysa.tyrpenie i vreme i koraj! vsi4ko 6te se naredi v tvoq polza,samo ne si izpuskai nervite!

AnN_G
05-28-2006, 19:09
Е да ма като гледам тя иска да е с него макар и за малко,макар и за последен път...нещо като сбогуване ще е май с любовта само че тоя рапон дори и не подозира че някой го обича,щото като гледам така той не познава тва чувство

R0lfc0pter
05-28-2006, 19:23
slay her mwhxah

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-28-2006, 21:15
ne znae kakvo e da obicha bil e s edno momiche 2 godini bil e samo i edinstveno s neq no kato si e otishal na selo i se e varnal i e otishal pri neq i q e zavaril s nai dobriq si pr da se celuvat tq veche ne e bila negova i ot togava e takyv ne se doverqva i ne obicha nikoq makar che ne vsichki momicheta sa kato onaq
az strasno mnogo iskam da sym s nego i toi iska da e s mene obache ne iska i da zareje neq :( ISKAM MN DA SYM S NEGO tva ne e nqkfa prishtqva useshtam go otvatre kato se vidim ili kato si prikaame po Skype dori samo da si chatim korema mi e na topka i neshtu mi trepka :( nemoga rtolkoz lesno da se primirq :(

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-29-2006, 04:59
ne znae kakvo e da obicha bil e s edno momiche 2 godini bil e samo i edinstveno s neq no kato si e otishal na selo i se e varnal i e otishal pri neq i q e zavaril s nai dobriq si pr da se celuvat tq veche ne e bila negova i ot togava e takyv ne se doverqva i ne obicha nikoq makar che ne vsichki momicheta sa kato onaq
az strasno mnogo iskam da sym s nego i toi iska da e s mene obache ne iska i da zareje neq :( ISKAM MN DA SYM S NEGO tva ne e nqkfa prishtqva useshtam go otvatre kato se vidim ili kato si prikaame po Skype dori samo da si chatim korema mi e na topka i neshtu mi trepka :( nemoga rtolkoz lesno da se primirq :(

тз тз тз :-) иска да е с тебе ма и с нея и го търпиш ??? има още 3-4 и ти все още си мислиш че иска да е само с тебе . учудваш ме ти сама си противоречиш :roll: :roll: :roll: :smt006

05-29-2006, 10:59
Sexy baby e prava.Mn se kefa na mnenieto i =D> :wink: .Napravi go, taka nito 6te si vinovna puk i 6te si s nego.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-29-2006, 11:07
elele eta veche sichko se obarka edna dr moq pr si go haresva mn i sa se natiskali i takiva tq nz che imam chuvtva kym nego ne iskam da naranq neq :( no iskam da sym s negooooooo :(ebahti obarkaciqta deba ma nema da mi puka az she sym s nego :P

ludamacka
05-29-2006, 16:06
hm ami ako nqkoq moq frendka me izgrae taka mrusno napr 6te q ybiq.no v tvoq sly4ai ne obi4a6 tova mom4e taka 4e nqma smisul da si razvalqte priqtelstvoto

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-29-2006, 18:25
OBI4AM SI GO MNOGO :( i nz kakvo da pravq iskam g oi nego no ne iskam da se karam s nikoi :(

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-29-2006, 22:19
malee hora kolkoto i da go obicham i da go iskam osyznah che sys taq na koqto iskah da otmastq trq da se sabereme i dvete da otmastim na nego za vsichki laji i za vsichki momicheta koito e naranil a te ne sa edna dve lele osaznah che za pr e nomer edno no za dr ne stavaaaa she se opitam da ubedq i neq v tva lele a dr mi pr koqto strasno mnogo si go obicha kak da gi nakaram da sedqt na raztoqnie ot negooo :(

strawberry1988
05-30-2006, 22:44
v otmu6tenieto nqma smisul,a spored men ne trqbva da se zanimava6 pove4e i s dvemata

^^_MaLkoTo_InChi_^^
05-31-2006, 05:52
v otmu6tenieto nqma smisul,a spored men ne trqbva da se zanimava6 pove4e i s dvemata

ъх най-накрая още един глас :) и видя ли zavinagi_neshtastna не стана както ме обеждаваше :-)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-31-2006, 09:18
v otmu6tenieto nqma smisul,a spored men ne trqbva da se zanimava6 pove4e i s dvemata

ъх най-накрая още един глас :) и видя ли zavinagi_neshtastna не стана както ме обеждаваше :-)

tctct zn che vinagi stava kfoto kajesh :)

^^_MaLkoTo_InChi_^^
05-31-2006, 09:36
v otmu6tenieto nqma smisul,a spored men ne trqbva da se zanimava6 pove4e i s dvemata

ъх най-накрая още един глас :) и видя ли zavinagi_neshtastna не стана както ме обеждаваше :-)

tctct zn che vinagi stava kfoto kajesh :)

хехех чак пък винаги не ама то на тоя си му личи че не е стока :-D

rali4ka91
05-31-2006, 11:44
Ми аз не мисля че ти е приятелка след като първо ти го е "преодстъпила" а после ти заявява че е с него!Това което искаш да направиш не е точно отмъщение!Ако наистина искаш да си с онова момче бори се за него!Но само ако си заслъжава,а не например той да бъде и с теб,и с нея!Твоята така наречена приятелка е постъпила адски тъпо!Но в краина сметка ти сама реши дали да отидеш при момчето или да я оставиш нея и да бъдете отново "приятелки"!Слушай сърцето си!Успех!

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-31-2006, 12:38
nz izpoitvam chuvstva kym nego ma zn che nee stoka toi varti po 5-6 momicheta na vednyj i ne iskam i az da sym edna ot tqh a i sym siurna che nqma da se promeni!!!!!