PDA

View Full Version : cikula



05-14-2006, 11:52
zna4i,imam maluk problem v petak i sabota sam na bal,a cikula mi trqbva da doyde utre ili drugiden i po princip prodaljava dulgo i nqma da mi svur6i do togava i nqma da mi e udobno osobeno,kak moga da napravq taka,4e da mi doyde dnes,t.e. edin dva dena po rano, :oops: pls za savet [-o<

05-14-2006, 12:09
mi znae6 li moje bi (no ne obe6tavam)moje izob6to da ne ti doide ako pie6, no ne v golemi dozi 2-3 dni predi idvaneto vit Cpo 3-4 tabletki no vnimavai da ne prekali6! =;

Barbie
05-14-2006, 12:58
da, probvai s vitamin C...dori i da ti doide, 6te prote4e po-leko i 6te svur6i po-burzo

SeXyTo_f
05-14-2006, 14:31
zna4i,imam maluk problem v petak i sabota sam na bal,a cikula mi trqbva da doyde utre ili drugiden i po princip prodaljava dulgo i nqma da mi svur6i do togava i nqma da mi e udobno osobeno,kak moga da napravq taka,4e da mi doyde dnes,t.e. edin dva dena po rano, :oops: pls za savet [-o<
има разни хапчета за спиране на цикъла...аз ги пих на един лагер...бях се мн. наплашила...и след като спреш да ги пиеш...веднага ти идва...трябва да отидеш до лекарката..да ти напише там рецепта или нз точно как се казва ;)