PDA

View Full Version : :((



MaNicHkOtY
05-14-2006, 13:36
zdraveite..tuk vs govrqt za lubovta..za gadjetata...i za tezi raboti..az oba4e iskam da spodelq drugo..8 klas sam i sega 6te imame bal..tova ozna4ava 4e vsi4ki se razdelqme..az sam 4ovek koito mn trudno zapo4va da pla4e..no sega tova pri men e ejednevie ;(..moje s moite fr da se karame moje da se mrazim a v dr moment da se obi4ame no te za men za vsi4ko ;( vseki den kato gi gledam salzite zapo4vat da kapqt ot o4ite mi ...tova stava dori i u4itelite kato gledam ;( vapreki 4e vs kazvat 4e 6te se vijdame i 4uvame az ne vqrvam za6toto i dr pat sam go prejivqla i znam 4e ne stava taka..no niastina ako sme istinski fr moje i da stane ;( mn mi e tejko i dori ne iskah da hodq na tozi bal za6toto znam 4e 6te si e 4isto pogrebenie..i taka...

DeSsY`
05-14-2006, 13:45
Явно много си се привързала към тях, но това е неизбежно. Всеки трябва да поеме на някъде. След 8 клас не е кой знае какво, но замисли се тогава какво ще бъде след 12, когато всеки поема пътя към истинския, труден живот. Това са етапи, които всеки е преминал или ще премине. С времето ще свикнеш.

MaNicHkOtY
05-14-2006, 13:49
da mn si prava...naistina mn se privarzah..tva 5 godini ne sa malko..znam 4e 6te svikna po natam no sega mi e mn mn mn mn tejko za6toto dr godina nqma da sme zaedno i kato se se6tam sega za vsi4ko izjivqno vs ludorii vs maki kadeto sme prejiveli mi se kasa sarceto..

maldini
05-14-2006, 14:07
Да така е много е тъжно да се разделиш с хора,които цениш и са важни за теб,да се разделиш с приятелите си е много трудно нещо,но всичко се преодолява,трябва да си силен и ще успееш в живота,разделяш се с едни ще си намериш и други приятелства :!: [/i]

ne6i4
05-14-2006, 14:32
Явно много си се привързала към тях, но това е неизбежно. Всеки трябва да поеме на някъде. След 8 клас не е кой знае какво, но замисли се тогава какво ще бъде след 12, когато всеки поема пътя към истинския, труден живот. Това са етапи, които всеки е преминал или ще премине. С времето ще свикнеш.

[UN]HappY
05-14-2006, 14:39
Да така е много е тъжно да се разделиш с хора,които цениш и са важни за теб,да се разделиш с приятелите си е много трудно нещо,но всичко се преодолява,трябва да си силен и ще успееш в живота,разделяш се с едни ще си намериш и други приятелства :!: [/i]
S1glasna s1m. No vse pak ti si 8-mi klas. Vseki shte se premesti v drygo ychilishte, no ima veroqtnost da si v edno ychilishte s mnogo xora. Kogato az stanah 9 klas, v novoto mi daskalo bqhme samo 4-5 ot staroto. No okolo 15-20 choveka se bqha premestili v drygo ychilishte. No se s1birame vinagi, kogato imame v1zmojnost. Zashtoto taka sme sviknali. Tazi razdqla ne e mnogo tejka. Sled 12 klas e po-zle. Togava vseki poema po dryg p1t. Nqkoi zaminavat v drygi gradova, a drygi - v dryga d1rjava.. Az s1m 11 klas i ne mi se misli kakvo shte pravq dogodina.. Mnogo vzex da se priv1rzvam k1m s1ychenicite si.. ](*,)

Krem4eto
05-14-2006, 15:00
Хммм свиквай :( че в 12 клас какво ще е ?! Да разбира се гадно е,но все пак отиди на бала,това ще ти е една незабравима нощ!!!

LP_girl_14
05-14-2006, 16:06
Напълно те разбирам,обаче със сълзите си не можеш да промениш нищо.Ако наистина сте толкова близки,ако наистина искате да сте заедно ще намерите начин,ще излизате,ще се чувате по телефона,или пък ще си пишете в чата.Знам,че няма да е същото,знам че колектива ще се разпадне,но поне ще поддържате някаква връзка.Освен това за теб това е важен период.Може би пък в новия клас ще намериш още по-добри приятели,може би ще си още по-щастлива.Така че не се отчайвай,опитай се да се стегнеш и да се направиш много красива за бала :wink:

MaNicHkOtY
05-14-2006, 18:37
blagodarq mi hora naistina ste sakrovi6ta..no e mn trudno..si4ki kazvat 4e tva e mn vajna ve4er za men i trqbva da q zapomnq s hubavi momenti ne s rev no sam 100000000000% sigurna 4e mn 6te pla4em..i sega sre6tam moqta pr i si kazahme dve dumi i po4nahme da pla4em i tq vika bqgai da te ne gledam 4e.. i taka..mn blagodarq za dosega6nite saveti edno golqmo mersi..znam 4e 6te go prejiveq dori i trudno :(

Just_One_Girl
05-14-2006, 19:56
Мда гадно е. Миналата година и аз бях така, само че след седми клас. Бяхме невероятни, най-готиния клас в даскалото. За простотията първи, за успехите пак първи. Винаги сме си помагали и сме си пазели гърбовете. Докато сега попаднах в някакъв клас ... всеки си гледа неговата изгода, всяка свободна минута си бягаме при своите приятели, вместо да се пазим всеки гледа как да изпорти и прецака другарчето... кофти работа, това не е клас. Но няма как налага се. Спокойно свиква се с новите, като по цял ден им гледаш физиономиите. Със старите приятели ще се виждате винаги като можете, само дето няма да учите заедно. Пък де да знаеш, може да извадиш късмет на готини съученици. Само никога не забравяй старите си приятели! :)

black_dimond
05-14-2006, 20:13
mi gadno e da se razdelq6 s lubimite si hora no ponqkoga se nalaga az kato bqh v 7 klas mi be6e mn tupo 4e nqma da se vijdam s moite fr no s tezi na koito durjah o6e podurjame vruzka

lost_girl
05-14-2006, 20:26
tova e mn hubavo 4e durji6 na tqh,i az sam taka s moite sau4enici!No naistina ako ste dobri fr 6te namerite vreme za da se vidite,ako li ne za6to puk ne ako zn adresite na sau4enicite si da otide6 do tqh i da se vidite ni6to nqma da ti stane!Vse pak ne misli za razdqlata,pomisli si kakvi novi fr 6te sre6tne6 i kolko novi i dobri priqtelstva 6te sazdade6!!!! O:)