PDA

View Full Version : kakvo da napravq?



l0v3ly_g1rl
05-14-2006, 14:32
znachi moqt problem stoi taka..nqkoi biha me razbrali ..drugi ne
imam edna priatelka,koqto znachi strahotno mnogo za men...poznavame se ot godina...dosega sam pravila kakvo li ne za neq..no sega me glojdi edno ujasno samnenie ..ili vapros neznam kakvo e tochno..
tq mi e nai-dobrata priatelka NA MEN
nooo...neznam az kakva sam tochno na neq...spodelq mi tq dosta
ima mi doverie kakvo li oshte ne no nikoga ne e kazvala az kakva priatelka sam za neq...az znam neinite nai dobri priateli tq kazva koito sa no za men nishto nikoga do sega ne e kazvala
otchaqno iskam da razbera kak stoqt neshtata zashtoto mi e bolno......tq e edinstveniq chovek v jivota mi do sega za kogoto me e bolqlo tollkova mnogo kogato e stavalo neshto losho.iskam da razbera no nemoga da q popitam,nemoga da popitam i drugi hora a kak da razbera?molq vi pomognete mi ! glojdqt me samneniq koito me karat da sam zle i tova e ot mnogo vreme...kakvo trqbva da stane?

LP_girl_14
05-14-2006, 15:58
Мила това че не ти е казвала до сега че за нея не си най-добрата приятелка,не значи че не си такава.Споделяте си,имате си доверие,правили сте една за друга много жертви-закакво ти е нужно да изрече че си й най-добрата приятелка?Понякога е доста трудно да степенуваме по важност хората около нас.Дори да ти каже че си й бест френд-ка сигурна съм че с нищо няма да промени отношенията ви.Едно приятелство не се доказва с думи,доказва се с дела :wink:

05-14-2006, 16:55
razbiram no tazi nesigurnost me gloji postoqnno nemoga da jiveq taka nemoga :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

NeSTa_86
05-14-2006, 17:05
Мила това че не ти е казвала до сега че за нея не си най-добрата приятелка,не значи че не си такава.Споделяте си,имате си доверие,правили сте една за друга много жертви-закакво ти е нужно да изрече че си й най-добрата приятелка?Понякога е доста трудно да степенуваме по важност хората около нас.Дори да ти каже че си й бест френд-ка сигурна съм че с нищо няма да промени отношенията ви.Едно приятелство не се доказва с думи,доказва се с дела :wink:

evanescence_fen4e
05-14-2006, 17:18
nz dali 6te ti pomogna no popitai q ti saberi smelost i q pitai ni6tu nqma da ti stane ot tva i ako ne iska6 pomoli nqkoi da popita vmesto teb vse edno pita za nego a ne da kaje 4e ti si go pomolila nadqvam se da sam ti mopognal