PDA

View Full Version : Как да бъда на диета без наще да разберат?



to4ica
05-14-2006, 15:25
Наще не ми позволят да спазвам диети, защото много ги е страх да не стана анорексичка. Можете ли да ми кажете някоя диета. Имам чувството, че няма такава. Моля ви, защото като се погледна в огледалото ослепявам :smt010

ALkiSS
05-14-2006, 15:48
В твоя случей можеби няма, но чесно да ти кажа ГЛАД МУ Е МАЙКАТА

to4ica
05-14-2006, 15:54
merci, mnogo mi pomgna :x Seriozno be hora, ako ne se otyrva ot izli6nite kg napravo.......nz ko 6te praq tui lqto be

Пепи Дъ Ай
05-14-2006, 15:57
merci, mnogo mi pomgna :x Seriozno be hora, ako ne se otyrva ot izli6nite kg napravo.......nz ko 6te praq tui lqto be
Ми да си мислила по-рано. Отиваш в един фитнес казваш на инструктор да ти състави тренировъчна програма и хранителен режим чрез, които да отслабнеш. За теб друг начин няма щото като те гледам колко си умна сама диета не може да си съставиш.

MaD_BaBy`
05-14-2006, 16:09
колко тежиш ? колко си висока ?
едва ли диетата ти е решение.. според мен трябва малко повече спорт
а и е хубаво да споделиш с родителите си че искаш малко да отлслабнеш
недей да гладуваш, защото наистина може да станеш анорексичка

преди време аз не можех да ям нищо заради същата причина, постоянно повръщах. затова хапвай по-малко и спортувай повече :)
enjoy ;)

Gabsi-to
05-14-2006, 16:27
Мацка, наистина е добре да отидеш на фитнес, там инструкторите ще ти съставят режим но защо не си дадеш мерките или снимка за да видим, може би нямаш нужда от чак толкова драстични диети и мерки!

05-14-2006, 17:01
Хора говорите за анорексията като нещо обикновенно....от анорексия нервоза умират 5% от сички пациенти на заболяването пак и не е толко лесно има критерии като:

* Трябва да тежиш 15% по-малко от нормалното телго
* Трябва да имаш психологични проблеми като възприемането на тялото - или като омаложаваш факта че може да има последници от ряското смакване на тегло или като си мислиш че тялото е сичко...
* Фобия - от това да надебелееш и колкото и да си слаб ти продалжаваш да си мислиш че ще надебелееш
* Аменоррохия (нз дали на БГ е така) - цикала ти спира....

за тва не си мислете че булимията и анороексията са неща скоито трябва да се играе - четете материяли на Kenddleer i Holland и ще разберете повече....

Barbie
05-14-2006, 17:24
awe...kvi 5%, kvo umirane...to ot nepravilen glad...dostatu4no e da ti se precaka imunnata sistema i da zapo4ne6 da boledyva6, ili puk q nqkoi gastrit, q nqkoi kolit - problemi za godini napred
slu6ai macka...purvo se uspokoi, tegloto, osven ako naistina ne e nadnormeno i nezdravoslovno, ne e 4ak takava bolka za omirane...ako ne moje6 sami4ka...kazva6 na mam4eto...4e ne se 4uvstva6 dobre taka kakto izglejda6, i otivate dve4kite na dietolog i na fitnes...demek, ako naistina trqbva da otslabne6...ima6 nujda ot podkrepa...otiva6, izgotvqt ti edna dietka, i edna fitnes programka...i ot tam natatuk ti trqbva da si seriozna i izpulnitelna
ako oba4e prosto si si vnu6ila nekvi 6turotii, prosto namali malko sladkoto, uveli4i plodovete i zelen4ucite...moje da probva6 i razdelno hranene...ti4ai po polovin 4as naden iz kvartala...pravi si gimnastika vku6ti...i leka poleka... :)

milanistkata
05-16-2006, 13:28
sportuvai ne pazi dieti

SANY
07-01-2006, 08:26
Na purvo mqsto pomisli varhu pravopisa si-kak e napisano- NA6ITE? Posle se dviji pove4e, qj pove4e plodove i zelen4utsi (sega im e sezona), pii pove4e voda, izbqgvai hlqb, makaroni, spageti, sladki ne6ta i gazirani napitki i 6te vidi6,4e tegloto ti 6te se reducira!

Nadelina
07-01-2006, 08:51
Na vashite za da gi e strah da ne se razboleesh ot anoreksia znachi si ima prichina.. Q po dobre ni kaji kolko tejish i kolko si visoka?

07-01-2006, 09:13
za6to dieta -sportuvaneto e po efikasno i va6ite sas sigurnost ne mogat da ti zabranqt da hodi6 na fitnes [-X ne se zanimavai s dieti

LuCkY_YoU
07-01-2006, 16:57
stiga s tezi dieti.razberete, 4e e super vredno!a i dieta bez sport nqma nikakuv smisul.proso ne qj mazni i purjeni hrani, nablegni na po-polezni ne6ta i qj 4eren/pulnozurnest hlqb :!: SANY su6to ti dade dobri syveti

Отговор
07-01-2006, 21:27
stiga s tezi dieti.razberete, 4e e super vredno!
Кой ви каза,че диета означава да гладуваш?Спрете да пишете такива глупости!