PDA

View Full Version : Замислете се и напишете мнението си..



05-14-2006, 16:55
Значи смисъла на тази тема е, че искам да попитам вас, потребителите на този форум по един въпрос. Според вас, заслужава ли си да обичаш един човек, да бъдеш на щастието на върха няколко месеца, дори година ако искате, да бъде винаги до вас в лоши и добри моменти, да споделяте нещата си с него, да живеете с него, да имате неговата любов и загриженост, обаче след като знаете, че ще се разделите. Бихте ли рискували за това чувство, наречено любов ? Или бихте останали далеч от тези неща, защото вие сте човек, който няма да може да понесе болката, която ще ви причини човека, с който сте били Х време...?

NeSTa_86
05-14-2006, 17:09
:arrow:

05-14-2006, 17:27
бих била с човека,ако го обичам,дори и да знам,че след време ще се разделим.любовта си струва да бъде изживяна.пък и ако така гледаш на нещата,че няма смисъл да ги правиш,защото рано или късно ще свършат и ще страдаш хич няма смисъл да живееш.по тази логика,има ли смисъл да живееш,като ще умреш някой ден?
разбира се,че има.. :idea:

ani4ka18
05-14-2006, 17:49
когато изпитваш чувства към един човек просто трябва да се оставиш на течението :wink: така поне правя аз. може после да страдаш, но миговете на щастие които си преживял след време ще заличат всяка болка и ще помниш само дните са безумно щастие O:)

literbebe
05-14-2006, 17:54
Ми то по тая логика си4ко е опасно.Любовта е сигурно най-болезненото нещо на света,но никога не се замислям колко ще боли,ако се се пазим от опасностите никога няма да има приклю4ения и ще бъде много ску4но.Ако пак се влябя няма въобще да му мисля нищо 4е ве4е твърде добре съм се уверила 4е много боли след това :-D

Вътьо
05-14-2006, 18:01
Бих бил с човека, който обичам...

L_i_z_I
05-14-2006, 18:02
Аз бих рискувала,даже и да знам,че после болката ще е ужасяваща.Но пък за сметка на това ще изживея страхотни мигове,който ще останат в мен завинаги.Не мисля,че трябва да се спираш пред препядствията.По-добре се бори до край за да не съжаляваш после и да не се обвиняваш,че си пропилял живота си ..Знам ли ... :smt005

`Death`Whore`
05-14-2006, 18:04
Бих се надявала да не се разделим. Отговорът е "да".

black_dimond
05-14-2006, 20:04
o da zaslujava si da si vluben vupreki 4e ima i dobri i lo6i momenti

LP_girl_14
05-14-2006, 20:18
Разбира се!Когато човек започва връзка с някого въобще не мисли за раздялата.Той просто иска да е щастлив,обичан,да дава обич и да получава същото.Пък и когато сърчицето ти вече се разтупти,едва ли ще мисли за раздяла,болка,разочаровани е и т.н. По тази логика ние не трябва да започваме връзка,защото все някога ще се разделим с този човек-глупаво е!Обичай,бори се за любовта си,опитай се да направиш връзката си с този човек,колкото се може по-пълноценна и дълга и както се казва не бива да съжаляваме че нещо е свършило,трябва да се радваме че все пак се е случило и сме изпитали това чувство.Защото любовта не винаги носи само болка и разочарование.Един влюбен човеке способен наистина на много и невероятни неща за половинката си,така че живейте за мига и не се страхувайте да обичате :!:

doctordre
05-14-2006, 20:18
бих била с човека,ако го обичам,дори и да знам,че след време ще се разделим.любовта си струва да бъде изживяна.пък и ако така гледаш на нещата,че няма смисъл да ги правиш,защото рано или късно ще свършат и ще страдаш хич няма смисъл да живееш.по тази логика,има ли смисъл да живееш,като ще умреш някой ден?
разбира се,че има.. :idea:
:smt023

lost_girl
05-14-2006, 20:21
Mnogo qsno 4e bih riskuvala i nai ve4e ako e s 4ovek na koito mn durja i mn go obi4am,vse pak vednuj se jivee i ako ne izjiveem tozi specialen mig s lubimiq 4ovek,6te sajalqvame dulgo.A otnosno za bolkato koqto 6te izpitam,tq 6te e ni6to v sravnenie na drugite momenti koito sa bili tolkova istinski i 6tastlivi!

MiMiLoTaAaA
05-14-2006, 20:27
Еми аз да речем вече се бях влюбила , доверила , но на всичко му идва края все пак . Не съжалявам , че му се бях доверила и сега не съжалявам защото при мен е малко различно сякаш сега пак сме заедно но не ходим ( просто сега ги няма караниците и тем подобни неща ) за това и все още му се доверявам . А то и много зависи от човека срещу теб ако неможе той да те предразположи да му се довериш тогава вече незнам ... :D

belluci
05-15-2006, 04:33
Nikoga ne se znae kakvo 6te se slu4i,osobeno kogato stava vupros za tolkova promenlivi i slojni ne6ta,kato otno6eniqta m/u horata,4uvstvata im i t.n. za tova ako obi4a6 nqkoi postarai se maximalno da se 4uvstvate dobre zaedno i da izjivqvate momentite koito vi se polagat,bez glupaviq strah da te spira,i da te e strah i da ne te e ni6to nqma da promeni6.Puska6 se po te4enieto v tova otno6enie i kakvoto se slu4i tova....

SeXyTo_f
05-15-2006, 06:53
Значи смисъла на тази тема е, че искам да попитам вас, потребителите на този форум по един въпрос. Според вас, заслужава ли си да обичаш един човек, да бъдеш на щастието на върха няколко месеца, дори година ако искате, да бъде винаги до вас в лоши и добри моменти, да споделяте нещата си с него, да живеете с него, да имате неговата любов и загриженост, обаче след като знаете, че ще се разделите. Бихте ли рискували за това чувство, наречено любов ? Или бихте останали далеч от тези неща, защото вие сте човек, който няма да може да понесе болката, която ще ви причини човека, с който сте били Х време...?
mii, to trqbva da jivee6 za momenta...nali sled...tova ostavat hubavite spomeni... 8-[

marche
05-15-2006, 08:41
az bih bila s lubimiq si ,oba4e sled tova razdqlata e gadna

[UN]HappY
05-15-2006, 18:54
:smt007 Razbira se, che bix. Dano nqkoi den namerq tak1v chovek. Pojelavam go na vsichki :!:
P.S. I vse pak.... ako tolkkova mnogo se obichame.. zashto da se razdelqme???? :-k

05-15-2006, 18:55
Просто поставих такова условие. Да тествате дали сте готови на това, да изживеете чувството любов, но след като знаете, че ще се разделите след определено време. Браво :)

ne6i4
05-15-2006, 18:57
бих била с човека,ако го обичам,дори и да знам,че след време ще се разделим.любовта си струва да бъде изживяна.пък и ако така гледаш на нещата,че няма смисъл да ги правиш,защото рано или късно ще свършат и ще страдаш хич няма смисъл да живееш.по тази логика,има ли смисъл да живееш,като ще умреш някой ден?
разбира се,че има.. :idea:
daaaaaaaaaaaa takaa e

slunceto86
05-15-2006, 19:51
Kategorichno NE!!!!! Nqma smisal ot takova shtastie po dubre da umra! Ot kolkoto da prejiveq takova neshto otnovo povqrvai mi veche sum g oizpitval otvartitelno e!!!

POLA^_^
05-15-2006, 20:07
не бива да се мисли от началото за края....иначе не можеш да се насладиш на хубавите мигове прекарани с човека до теб!Аз бих изживяла любовта,дори после да боли безумно.

slunceto86
05-15-2006, 20:10
Dobre kazano ne ne moga da se suglasq :) izvinqvai no seki si ima mnenie :)) POLA^_^ :) sladuRz

the^one
05-15-2006, 20:12
То каква любов ще е ако ще се знае ,че ще се разделим?!Ако наистина сме толкова влюбени въобще няма да се стига до раздяла.А като отг.на въпроса не бих била с човек ,с когото знам че ще се разделя .Няма да го допусна толкова близо до мене и няма да започна толкова сериозна връзка при положение ,че знам ,че ще е безперспективна.

The Interceptor
05-15-2006, 20:13
бих била с човека,ако го обичам,дори и да знам,че след време ще се разделим.любовта си струва да бъде изживяна.пък и ако така гледаш на нещата,че няма смисъл да ги правиш,защото рано или късно ще свършат и ще страдаш хич няма смисъл да живееш.по тази логика,има ли смисъл да живееш,като ще умреш някой ден?
разбира се,че има.. :idea:

На същото мнение съм. Пък и човек никога не знае до кога ще обича, така че няма време за губене O:)

doctordre
05-15-2006, 20:16
То каква любов ще е ако ще се знае ,че ще се разделим?!Ако наистина сме толкова влюбени въобще няма да се стига до раздяла.А като отг.на въпроса не бих била с човек ,с когото знам че ще се разделя .Няма да го допусна толкова близо до мене и няма да започна толкова сериозна връзка при положение ,че знам ,че ще е безперспективна.
а няма ли да се разделите? искаш да кажеш че се влюбваш в един човек и с него ще си до края на живота си???

[LP]```
05-15-2006, 20:19
Ami moje bi bih probvala...vapreki 4e 6te me boli yjasno mn sled tova,za6toto sam mn 4uvstvitelna i tn...No bih probvala :)

slunceto86
05-15-2006, 20:21
prailno LP

air_J
05-15-2006, 20:28
Ти би ли живяла, след като знаеш, че ще умреш? Би ли правила секс, като знаеш, че ще свърши? Би ли яла, след като след има няма 6-7 часа пак си гладна? Би ли се къпала, след като на другия ден максимум трябва да се къпеш отново? Аман от тъпи въпроси! Ти ако си влюбена, последното нещо за което ще мислиш ще бъде дали ще се разделите! Отгоре на това като ходиш с някого не е гаранция, че ще се разделите, за справка - родителите НИ (все още неразведените се ползват с привилегията да са тотално мнозинство). :-({|=

05-15-2006, 20:31
Sumberi e kazal `` Az jivqh dylgo i razbrah, 4e vqkoi ne6to si ima vsoq krai`` samo edno ne razbiram - za6to vinagi stava taka ?// :-k

the^one
05-15-2006, 20:42
То каква любов ще е ако ще се знае ,че ще се разделим?!Ако наистина сме толкова влюбени въобще няма да се стига до раздяла.А като отг.на въпроса не бих била с човек ,с когото знам че ще се разделя .Няма да го допусна толкова близо до мене и няма да започна толкова сериозна връзка при положение ,че знам ,че ще е безперспективна.
а няма ли да се разделите? искаш да кажеш че се влюбваш в един човек и с него ще си до края на живота си???

Не казах това !Казах ,че не бих допуснала толкова да се влюбя в даден човек и да го допусна така близо до мене.Иначе не съм някаква сантименталиска ,която вярва ,че ще е с един човек до края на живота си.

Malko_kote
05-15-2006, 23:27
Mi ako e sigurno, 4e 6te se razdelite...ne bih se zahvanala s nego, no samo ako tova e sigurno :!:

thirteen
05-16-2006, 07:31
Моя ми е споменавал за раздялите защото е имал сериозни 1 или 2 приятелки ... на мен ми е тои първия с който се задържах и според него ще го скъсам аз , според мен той и си спорим такива но се надявам тва да не се случи,защото скоро см на сватба на хора които ходят от 7 клас ся са на по 27 години...!!!!! Ето че е възможно! :) Сигурно изглеждам глупаво , но и аз не мисля за последствията от 1 връзка..и силно се надявам да няма край.

05-16-2006, 08:08
da

priti_kiti
05-16-2006, 08:12
мн ясно че бих
ти ако мислиш за раздялата още от сега.. то няма смисъл тогава
иначе всичко ВСИЧКО си има начало и край.. и колкото и да е болезнен никой не умира от края нали? както вече казаха,по тая логика сичко е опасно и дай ся да се пазим от любовта само и само за да не ни наранат.. хубаво е да има и малко риск ;)
отговора ми е "да".