PDA

View Full Version : Dali vse oshte me obicha?



FiRe_LaDy
05-14-2006, 17:46
Veche shest meseca sym s priqtelq mi.Obicham go mnogo.Toi tvyrdi syshtoto,dori se syrdi ponqkoga,che go lyja,za tova che go obicham.Ama sega stana taka,che mai az trqa se syrdq.Kato pochna da mu govorq si prai kvoto iska,ne me slusha.Vse edno me nqma.Zaglejda s epo momichetata,koito mi navat i gi komentira,za da me drazni.Osyzna vinagi kakvo pravi i se syjalqva i mi se izvinqva,ama pochna da prekalqva.Pyk ne moga da go zareja toku taka.Obicham go naistina i dyrja na nego mnogo.Kajete kakvo da pravq?Veche ne izdyrjam ... ](*,) [-X ](*,) [-X

Lovebaby
05-14-2006, 18:47
Ммм .. ами покажи му , че наистина го обичаш и държиш на него .. незнам кво да ти кажа .. :roll: според мен и той те обича , но му е писнало малко и затова се заглежда по другите момичета,обаче пък .. от дръга страна малко странно ще е да се заглежда по други момичета и да ти се извинява .. офф незнам .. наистина незнам кво да ти кажа :-k

05-14-2006, 19:44
skupa znam 4e e gadno no mom4etata obi4at da se zaglejdat po momi4eta dori na nas da ne ni e priqtno i trqbva da go razbere6 nqma mom4e koeto ne se zaglejda po momi4eta i ti pravi komentari 6om toi pravi kato mine nqkoe hubavo momi4e i toi kaje ne6o ti kaji ''da hubava e '' ''ima hubavo tqlo'' ili ''naistina ima gotin zadnik'' probvai 6e vidi6 4e deistva i 6om go obi4a6 ne go kusai a pogovori s nego i potursi re6enie na problemite vi

black_dimond
05-14-2006, 19:46
da suglasna sum pravi i ti komentari i pogovorete za otno6eniqta vi

Barbie
05-14-2006, 19:52
haha...az mn obi4am da obsujdam minava6tite macki s mom4eta...ne go priemai navutre i ne se drazni...normalno e :)
a za drygi ne6ta, koito te draznqt - pogovori s nego...i dvamata trqbva da ste naqsno kakvo drazni drygiq i da se staraete da ne se...draznite vzaimno :)

[UN]HappY
05-14-2006, 20:44
:-k Znam, che shte povtorq mneniqta na dtygite... no edinstvenoto reshenie na tozi problem e razgovor. Trqbva da pogovorish s nego. Ako naistina ne ti e priqtno toi da pravi taka (kato komentira momichetata) prosto mu go kaji. I vse pak, nali ti kazva che te obicha.. Tova e nai-vajnoto :)