PDA

View Full Version : Имам много странен проблем с цикъла?!



ShMaTkaTa
05-14-2006, 19:47
забелязах това когато за първи път го правих докато бях в цикъл,беше за 1-ви и последен път защото след това забелязах че по време на цикъла си имам адски болки в стомаха.Много е странно това че пъпвия ден примерно ми идва и не е чак толкова силно течението,вечерта ме боли ужасно стомах,пия хапчета вече се побърках..Но не мога да разбера 2-рия и 3-тия ден е добре на 4-тия ден вече почти не ми тече и както ми няма нищо първо ме обливат еди топли вълни след това ми става студено ,почва да ме боли корем да си е** маиката :smt010 и не знам каде се намирам.Не искам да ходя на генеколог,на някой случват ли му се същите проявления моля помогнете с нещо!!! [-o<

Barbie
05-14-2006, 19:55
ne razbrah koe po-to4no te pritesnqva...silnite bolki i toplite i studeni vulni??
cikula pri vseki proti4a po razli4en na4in...moq naprimer e stra6no boleznen...vdigam temperatyra i ne moga da si stana ot legloto...
i vse pak ne razbrah to4no vuprosa, izvinqvai

ShMaTkaTa
05-14-2006, 20:04
ami stranno mi e che 1-viq den me boli adski stomaha i chetvurtiq kakto mi nqma nishto i veche imam chuvstvoto che shte mi svar6va i izvednaj me srqzva stomaha:( :smt005

ShMaTkaTa
05-14-2006, 20:06
predpolagam shtom i ti go prejivqvash po tejko me razbirash,nqkoi ot priqtelkite mi mi vikat che postoqnno se ligavq,no bolkata naistina e adska inache az umeq da traq no tova e prekaleno i vse si vikam dano go prejiveqt che da ne mi prikazvat taka! :cry:

Barbie
05-14-2006, 20:22
ami...na kolko si godini, predi kolko vreme ti e do6lo za pruv put - tezi ne6ta imat zna4enie. V pove4eto slu4ai problemniq cikul se dulji na lek hormonalen disbalans, koito bi trqbvalo s vremeto da se regulira. Vse pak moje bi e nai-dobre da ide6 na genekolog, nai-malkoto da ti preporu4a...moje bi ne6to za bolkata... Az li4no hap4eta otkazam da vzimam...i sedq i 5 dena si se gur4a v legloto...No pove4eto mi pritelki si vzimat tam razni bolkoyspokoqva6ti, koito im pomagat :)
idi na edin pregled, e moq suvet :)

ShMaTkaTa
05-14-2006, 20:36
az sam na 19 i veche mmmm 4 godina ot 3 god pravq sex...neznam az v kraini sluchai piq aulin inache i az ne vzimam!no hodq na daskalo i mi e s-r kato me zaboli stomaha tam!:(