PDA

View Full Version : Moderated: Как да отслабна по най-бърз и ефикасен начин?



CaMo Mur
05-14-2006, 19:56
znachi az sam momi4e na 16 i sam kam 60 kilograma mislq 4e e mnojko za moqta vuzrast iskam mnogooo da otslabna no kajete mi koi e nai efiksniq i barz na4in po koito moga da otslabna??pone do 2 sedmici ako moje i za po malko ako trqbva samo na voda 6te karam samo da ima efekt ......a dali hap4etata za otslabvane 6te imat efekt ?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1 и 7 от правилника!
Благодаря!

_wait_and_bleed_
05-14-2006, 20:06
няма такова нещо като лесен начин да отслабнеш.ти за 2 месеца не може да свалиш кои знае колко кг ,пак кво остава за 2 седмици.интересно ми е обаче за каде си се разбарзала,тоест какво ще се случи до 14дни?

LP_girl_14
05-14-2006, 20:10
Мила такова бързо отслабване до нищо добро няма да ти доведе,защото псоле като почнеш да се храниш нормално килограмите ти ще се върнат.Давай малко по-полека,наблегни на пилешкото,пуешкото месо,рибата,зеленчуците,из ягвай колкото е възможно сладките и тестените изделия или поне намали употребата им.Пий вода колкото можеш и спортувай.Килограмите свалени със спорт се задържат повече.Просто трябва да стегнеш малко тялото си.Колкото до килограмите ти..зависи от структурата ти.На някои тези килограми стоят множко,на други пък са перфектни.Зависи какъв е процентът на мускулната маса и мазнините в тялото ти.Така че преди да решиш да отслабваш се довери на огледалото вместо на кантара :wink:

iskrichka
05-14-2006, 21:41
първо, защо си мислиш, че килограмите ти зависят от възрастта :-k и второ, недей да отслабваш по бързия начин, щото много ще ти навреди.. и освен това ще си свалиш примерно 5 килограма, после ще качиш 10... няма нужда да си навличаш още килограми....

vileto
05-15-2006, 15:13
mili4nka sporta e v osnovata na vsi4ko kakto nqkoi be6e kazal po gore namali sladkoto i hlqba i vsi4ko s vremeto si ne moje za dve sedmici da svali6 kg e ti moje i da uspee6 da svali6 kolkoto iska6 no se zamisli 4e taka moje6 da gi ka4i6 mnogo po burzo pojelavam ti uspex :) i umnata

milanistkata
05-16-2006, 13:25
ti4ane

AnGeL|FrOm|HeLL
05-17-2006, 22:37
mili4ka da ti kaja maika mi predi vreme e bila okolo 100kg i e zapo4nala da bqga vseki den no e slagala edin nailon s dupki za racete i otgore s ancung otslabnala e s okolo 10kg za 2 sedmici no iziskva bqgane vseki den pone po 2 kilometra :(