PDA

View Full Version : Moderated: Въпрос за аспирина в шампоана



Malko_kote
05-14-2006, 20:44
Zna4i macki, tuk bqh pro4ela, 4e ot aspirina v 6ampoana, kosate raste po-burzo.da ama maika mi kaza 4e ako slioja v samata opakovka v 6ampoana, toi se susipva ot aspirina.vqrno li?Mojebi fto koeto go e napisalo e imalo v predvit 4e kato se kupe6 i si sloji6 v 6epi4kata aspirin zaedno s 6ampoana?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

05-14-2006, 21:24
Zna4i macki, tuk bqh pro4ela, 4e ot aspirina v 6ampoana, kosate raste po-burzo.da ama maika mi kaza 4e ako slioja v samata opakovka v 6ampoana, toi se susipva ot aspirina.vqrno li?Mojebi fto koeto go e napisalo e imalo v predvit 4e kato se kupe6 i si sloji6 v 6epi4kata aspirin zaedno s 6ampoana?
Ако искаш по-бързо да ти расте косата купи си витамин E май беше.

iskrichka
05-14-2006, 21:32
аз знам друг трик за по-бърз разтеж, но не съм го прилагала продължително време и не гарантирам за резултат.. като си измиеш косата, полей я с отвара от бръшлян (така беше май.. туи дето се увива около дърветата и си ходи по стените :-D )

Malko_kote
05-14-2006, 22:30
Mersi mn, ama ne mojete li da mi otgovorite, aspirina susipva li 6anpoana, kogato e v opakovkata mu zaedno s nego?

NoseBleeD
05-15-2006, 07:28
az si sloji h i trqa6e posle celiq shampoqn da fyrlqm
sled 2-3dni 6ampoana stana leko beleznikawo-jylt i kato se izmieh po kosata mi ostawaha ne6to kato beli pra6inki(ne pyrhut) po cqlata dylvina na kosata
isuper mn me syrbe6e
ne priobwaJ!ako iska6 da si odylvi6 kodsta po-dobre probwaj hinowa woda

mimetoo
05-15-2006, 13:14
i az podkrepqm mnenieto za hininovata voda

hamsterka
05-15-2006, 17:06
i az sum za hininovata voda...puk i pisah vednuj v edna takava tema...aspirina isu6ava mnogo kosta i koja...surbi te za6toto ti opuva kojata...ne q uvlajnqva,a q pravi mn suha...edna priqtelka si sloji aspirin v 6ampoana i kaza 4e mnogo pove4e i pada kosata...az se mazah s kiselo mlqko i aspirin za hubava koja na liceto...i efectut be6e ogromni,gadni lu6te6ti se 4erveni petna...az ne bih probvala...ti si preceni sama...puk i tva za kiseloto mlqko ne e ot moita 4uvstvitelna koja,za6toto i maika mi se namaza i i se poqvi su6toto...davai s hininova voda...ni6to nqma da ti stane puk i e mnogo polezna..

mnogomili4kata-sf
05-15-2006, 17:13
Разваля го и за това трябва като се къпеш да го разтвориш в количеството,което ще си сложиш на косата...аз това го правя на няколко месеца веднъж...все пак той разяжда.Не знам дали расте по-барзо косата,но си я щади

MiRaCuLiXbb
05-15-2006, 18:36
Първо в ануса си го вряхте, после отпред, сега и в шампоана искате. Остаете го тоя аспирин ве.

05-15-2006, 21:31
Da be za hininovata voda-polzvam q i mersi mn.Tova mi trqbav6e 6tom ne stav dobre.O6te vednuj mersi :)

i_want_u_f
05-15-2006, 22:05
i az predi dve sedmici nqkade si slojih 2 aspirin4eta v shampoana i neznam dali si vtulpqvam no kosata mi e porasnal sas santimetur dva ako ne se luja,a ina4e tiq santimetri shte gi 4akam pove4e ot mesec.i sashto taka imam nqkakaf blqsak na kosata-kefi me.edinstveniq nedostatuk e 4e malko me surbi kojata na glavata i se pritesnqvam i mislq v drugiq shampoan da ne si slagam.no opredeleno sled edin dva meseca shte opitam pak tova trik4e :wink: