PDA

View Full Version : edno ot4aqno i obarkano momi4e............



05-14-2006, 20:46
ami na4i mnogo mi e gadno nadqvam se da mi pomognete i da mi dadete nqkakav savet :( eto moqta istoriq. na4i sas moq priqtel sme zaedno ot 4 meseca.az super mnogo go obi4am ne moga da jiveq bez nego.no az malko si padam po lo6ite mom4eta i nikoga ne moga de se vliubq v nqkoe mom4e koeto e super qko i znae kak da se darji sas men :roll: na4i priqtelq mi se darji ponqkoga ukasno s men az znam 4e toi me obi4a no prosto ne moje da si izrazqva 4uvstvata :| kogato sme samo dvamata se darji 4udesno no kogato sme s negovite priqteli toi sqka6 se opitva da se napravi na golqmata rabota i malko me prenebregva :cry: zaradi tova se 4uvstvam mnogo zle i mnogo pla4a t.n. :roll: az sam sigurna 4e toi mnogo me obi4a za6toto mnogo pati mi go e pokazval(no kogato sme samo dvamata)i ne moga da se re6a da go ostavq :-k prosto tolkova mnogo sam sviknala s nego za6toto po cql den sme zaedno :) vsqko edno svobodno vreme sme zaedno i si prikazvame za mnogo ne6ta no kogato se poqvi nqkoi negovov priqtel i toi izcqlo se promenqprosto sam mnogo obarkana i ne znam kakvo da pravq [-( s nego mi e tolkova hubavo no pak i tolkova gadno ](*,) nikoga ne sam predpolagala 4e moga da se vliubq v nai nepodhodq6tiq 4ovek no i v sa6toto vreme i v naipodhodq6tiq :?: molq vi pomognete mi kajete kakvo da pravq za6toto az sam bezsilna [-o<

Barbie
05-14-2006, 21:54
mi ti obsujdala li si go tova s nego...? kaji mu kak vijda6 ti ne6tata....i my kaji 4e ne ti haresva...smqtam 4e v slu4aq komunikaciqta e nai-vajna...edin seriozen razgovor vi trqbva

Barbaronka
05-14-2006, 22:08
Of tva e mnogo gadno.. i na men mi se e sluchvalo .. .hem da si mn shtastliv s nqkoi chovek,hem mnogo neshtasten.........
Da ti kaja chesnu nz.. pogovori s nego.. ako ne se poluchava ili turpish ili go ostavash.,..
Nqma drug izhod.. :-k

DjeiDjei
05-14-2006, 22:14
Маце и аз бих те съветвала да говориш с него...Кажи му всичко, което чувстваш-мислиш ... И ако след това той не се промени ...И ако Продължава да се прави на "лош" пред приятелите си ...Го зарежи ...Или Му отвърни със същото пред твойте приятелки ти се дръж така...за да му покажеш колко е неприятно...!!Успех..!!! #-o

WindWaker
05-14-2006, 22:26
nali uj haresva6 lo6ite mom4eta, pyk v sledva6tiq moment pla4e6.....stranno. mi osven da govori6 s nego ko drugo

black_dimond
05-15-2006, 07:05
mi te pove4eto mom4eta v kompaniq se durjat po edin na4in a kogato sa nasame s momi4eto po drug pravqt se na golqma rabota v kompaniq i 6om i ti go obi4a6 i toi te obi4a ne go kusai prosto toi e mom4e i kakto ve4e kazah te se durjat razli4no v kompaniq nasame

white_chik
05-15-2006, 07:35
az si imah podoben problqm oba4a s nai-dobrata mi priqtelka.ami na tvoe mqsto 6tqh da si pogovorq s nego.kaji mu 4e go obi4a6 adski mnogo,no 4e ne si nqkoi parcal i 4e iska6 da se durji s teb dobre dori pred priqtelite si.ako toi ti kaje 4e ne e suglasen go zareji.po-dobre da si malko ne6astna,otkolkoto da tup4at dostoinstvoto ti

slunceto86
05-15-2006, 08:26
em vij sq az ne sum bad boy i ne znam shto sichki momicheta si padate se po takiva no za mene e bez znachenie de tova si e vasha ralta! Vij sega shtom ti go e kazval che te obicha moje i taka da e , no si mislq che sichko koeto ti izpitvash kum nego e hubavo neshto a tova che si sviknala s nego e suvsem normalno se pak kato ste seki den zaedno e taka! A otnosno tova che toi ti e kazval che te obicha ti sigurna li si che e taka seki moje da kaje obicham te no.....nali se seshtash che moje i da ne e taka,spored men ne mislq che tolkoZ mnogo te obicha kolkoto ti kazvash zashtoto shtom te prenebregva i ti kazva samo kogato ste zaedno obicham te....!?!?!?!Tova ko ti govori..vij sorry za gadnoto mnenie no ne mislq che te obicha tolkoZ mnogo kolkoto kazvash v temata!!!!

DeSiTo0o
05-15-2006, 08:34
Emi spored men trqbva da pogovori6 s nego. :wink:

05-16-2006, 21:05
ami az mnogo pati sam govorila s nego i toi mi e obe6taval no posle pak otnovo go povtarq :| dokolkoto za tova 4e 4e toi moje da ne me obi4a kokoto kazva sam 100% sigurna 4e toi mn me obi4a za6toto mnogo pati mi go e pokazval i dokazval i nqkolko pati kazval 4e me obi4a i 4e ne moje bez men :smt007

05-16-2006, 21:06
ami az mnogo pati sam govorila s nego i toi mi e obe6taval no posle pak otnovo go povtarq :| dokolkoto za tova 4e 4e toi moje da ne me obi4a kokoto kazva sam 100% sigurna 4e toi mn me obi4a za6toto mnogo pati mi go e pokazval i dokazval i nqkolko pati kazval 4e me obi4a i 4e ne moje bez men :smt007

pitbullbg
05-16-2006, 21:10
a ti kazvala li si mu tiq raoti??? spored men mu gi kaji 6tom te obi4a kakto tvardi6 6te e gotov na si4ko...

remember_the_name
05-16-2006, 23:09
mislq 4e e vreme za seriozen razgovor.trqbva da mu kaje6 kak se 4uvstva6 kogato ste s negovite priqteli i da go pomoli6 da promeni tova za6toto ako tolkova mn te obi4a 6te napravi vsi4ko za teb nadqvam se 4e 6te promenite vzaimootno6eniqta si pred drugite hora

alex(f)
05-17-2006, 00:20
i az sym na mnenie 4e trqbva da govorite, no ne mislq e trqbva da go zarqzva6. tva e malko prekaleno. sled kato se obi4ate tolkova mnogo i vi e tolkova qko kvo ti puka kak se dyrji pred priqtelite si? nqma da izliza6 s nego kogato e s tqh i tva e...
btw me nakefi predlojenieto da pravi6 sy6toto s tvoite priqtelki :D

IKisseDAGirL
05-17-2006, 17:01
хаха Дани ти си пуснала тема... :mrgreen: ама пиши на кирилица плс
така ще има повечко отговори.. иначе трудно се чете и по-малко хора ще я прочетат

Krem4eto
05-19-2006, 19:58
mi ti obsujdala li si go tova s nego...? kaji mu kak vijda6 ti ne6tata....i my kaji 4e ne ti haresva...smqtam 4e v slu4aq komunikaciqta e nai-vajna...edin seriozen razgovor vi trqbvaТочно така