PDA

View Full Version : Help me pLs!!!!! Обичам я ! Но е с друг ! Връзката м/у нас!



slunceto86
05-15-2006, 08:21
Моля ви какво да правя! Много я Обичам но за жалост тя е с друг - не мога не издържам така повече! :cry: Какво ли не бих дал за да съм с нея. Моля ви кажете ми как да и кажа какво чувствам към нея , при положение че знам че може да не отвърне на чувствата ми !!!! HELP MEEEEEEE PLS I can`t live without her!!!!!! Shte pisha na latinica che mi e mn nervno za BG sujalqvam: Emi v mnogo dobri otnosheniq sme smisal adski dobri priqteli sme! Mmm sichko zapochka kato se zapoznahem izleznahme 2 veheri zaedno i na 2-rata vecher:( stnaa tova che kato q izprashtah do tqh :( se {P}celunahme i tq kaza che ne znae zashto go e napravila :( i moje be iska da sme zaedno no tui kato e s dr. sega ne moje da napravi nishto po vuprosa :( am za sujalenie ili ne az napravo ne moga bez nez tazi celuvka promeni sichki :( smisal moga da se zakulna che q obicham :( no dali tq mene ne znam i sega ne znam kak da i go kaja :(((((

05-15-2006, 09:00
kaji i 4e ne iska6 da ia razdelia6 s priiatelia i,prosto iska6 da znae6 dali niakoga bi moglo da ima ne6to mejdu vas,za6toto ti mnogo bi go iskal.Ako tia kaje -Neznam,moje bi,to ve4e ima6 50% 6ans tia da e s teb za6toto momi4eto postoianno 6te si misli ''kakvo bi moglo da e kogato e s teb,kak bi bilo..,.'' Ti 6te si i v uma s edna duma.Ako oba4e kaje ''4e mejdu vas ne bi moglo da ima ni6to'' prosto si idi ,gord,s visiko vdignata glava 4e pone si spodelil 4uvstvata si i sega ti ostava edinstveno da ia zabravi6!

slunceto86
05-15-2006, 09:02
Blagodarq iskrenno ! Tova e ! maiche otgovora :( no se nadqvam efekta da e polojitelen! :)

maldini
05-15-2006, 09:09
Щом не можеш да живееш без нея ](*,) :-({|=
значи трябва да поговориш лично с нея и да
я попиташ дали изпитва нещо към теб и да се изясните :wink:
за да си наясно с чувствата и,ако отвърне ще е супер за теб
ако не ще трябва да търсиш любовта другаде. :smt004 [-(

asdasf
05-15-2006, 09:23
ebi i putkata mai4ina kva e taq tuka da te razigrava samo da ti govori nz nz moje i da nqma moje i da ima...tva zna4i 4e prosto samo tva 6te ti natqkva kolkot se moje pove4e vreme dokato tq na teb ne ti omrazna....ama ima li um v taq tvoita glava da go proumee

remember_the_name
05-15-2006, 09:31
dai malko pove4e info za vas nito kazva6 kvi sa vi vzaimootno6eniqta nito ni6to

slunceto86
05-15-2006, 09:48
Info 3a HAC!!!

Deqn
05-16-2006, 12:09
slunceto86,
Виж...

Само от това което чета в постовете ти виждам че си идеален за малко послушно кученце на каишка. Мога да ти кажа дори къде продават кучешки каишки :) Ще ти свършат работа.

Независимо какво са ти говорили приятелките ти, една жена МРАЗИ да слуша по цял ден колко мноооооого я обичаш и как не мооооожеш без нея и подобни романси.

Дори и тя някога да ти е казвала че иска да споделяш чувствата си с нея, не го прави, поне до няколко месеца. Любовта не е рационална. Една жена има нужда от мистерия и предизвикателство. Като си даваш топките на тепсия в ръцете й, определено не си мистерия, нито предизвикателство.

Бъди малко по-дистанцияран, имай свой живот, постави малко по-висока цена на себе си, бъди леко "непоносим" но мил в същото време. Тя ще го оцени. Не рационално, а емоционално.

А ако искаш по-конкретен съвет - зарежи я. Толкова си се изложил вече като малкото беззащитно лесновлюбващо се дете което търси майка в лицето на приятелката си - че ще е добре да забравиш за това, и да продължиш с живота си.

slan4ice_
05-16-2006, 15:20
Моля ви какво да правя! Много я Обичам но за жалост тя е с друг - не мога не издържам така повече! :cry: Какво ли не бих дал за да съм с нея. Моля ви кажете ми как да и кажа какво чувствам към нея , при положение че знам че може да не отвърне на чувствата ми !!!! HELP MEEEEEEE PLS I can`t live without her!!!!!! Shte pisha na latinica che mi e mn nervno za BG sujalqvam: Emi v mnogo dobri otnosheniq sme smisal adski dobri priqteli sme! Mmm sichko zapochka kato se zapoznahem izleznahme 2 veheri zaedno i na 2-rata vecher:( stnaa tova che kato q izprashtah do tqh :( se {P}celunahme i tq kaza che ne znae zashto go e napravila :( i moje be iska da sme zaedno no tui kato e s dr. sega ne moje da napravi nishto po vuprosa :( am za sujalenie ili ne az napravo ne moga bez nez tazi celuvka promeni sichki :( smisal moga da se zakulna che q obicham :( no dali tq mene ne znam i sega ne znam kak da i go kaja :(((((


v momenta sam v sa6toto polojenie ako 6te6 vqrvai...i bolkata e tolkava silna.....ot 2 meseca go 4akam....vijdame se prez nqkolko dni...kazva mi 4e me obi4a....celuva me.....dokosva me....a e s neq....znam 4e zaradi nego se prevarnah v nqkva mrasnica....vtoroto momi4e....no prosto go obi4am...i pravq kompromisi nai-ve4e sas sebe si...i nz za6to sarceto mi se kasa taka.....sega mi kaza 4e izliza s neq....6te i kaje i na neq 4e q obi4a...6te q dokosva....kajete kak bolkata da spre....6te 4akam o6te malko i 6te se opitam da prodalja s raneno sarce

slunceto86
05-17-2006, 07:19
Moje bi lubovta mi kum neq shte izchezne s vremeto no ne mislq che shte moga nqkoga da q zabravq zashtoto tq e 1-voto i poslednoto momiche koeto nqkoga shte obicham!

Krem4eto
05-19-2006, 19:46
kaji i 4e ne iska6 da ia razdelia6 s priiatelia i,prosto iska6 da znae6 dali niakoga bi moglo da ima ne6to mejdu vas,za6toto ti mnogo bi go iskal.Ako tia kaje -Neznam,moje bi,to ve4e ima6 50% 6ans tia da e s teb za6toto momi4eto postoianno 6te si misli ''kakvo bi moglo da e kogato e s teb,kak bi bilo..,.'' Ti 6te si i v uma s edna duma.Ako oba4e kaje ''4e mejdu vas ne bi moglo da ima ni6to'' prosto si idi ,gord,s visiko vdignata glava 4e pone si spodelil 4uvstvata si i sega ti ostava edinstveno da ia zabravi6!