PDA

View Full Version : Moderated:Пиша си с едно момиче, как да я накарам да излезем



j0r0_fear
05-15-2006, 10:11
здравеите....значи имам един голям проблем.....харесвам едно момиче...но с него даже не сме се виждали!значи с нея си пишем от близо един месец по скаип!запознахме се смисал една моя френдка я познава и аз бях видял неин пик и много я харесах....и секи ден си пиша с нея......казвам и че само нея чакам тя е единствената за мен!и тя казва същото....но не мисля че е много така....питам я кога ще излезнем....и постояно ми отговаря с с думата "нз"....наскоро и показах мои пик и тя каза че я кефа....това какво трябва да означава?!?!??!моля ви помогнете ми...а неината наи-добра приателка ми беше казала че,незнае дали ще излезе с мен защото незнае кав сам.....даите ми някакви савети как да и покажа че сам добар човек и да излезе с мен.....


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

slunceto86
05-15-2006, 10:14
sorry za latinicata! em pich ko da ti kaja trqbva da i se dokajesh kato si pishete druj se po uchtivo smisal ne i kazvai BE ILI WE ne i pravi zabeleshki usmihvai se pravi i komplimenti kazvai i che e hubava.pozdravqvai q sus nqkakvi pesnichki i sichko nai - nai...i t.n da se nadqvame che nqkoga shte razbere che si dobur puk ako ne go razbere znachi ne te zaslujava(mujka solidarnost) dr. ne znam kakvo da ti kaja osfen da se nadqvash i dano sichko da e oK USPEH! bratle

LP_girl_14
05-15-2006, 11:55
Ммм според мен тя не влага много чувства и емоции в тия чат истории.Ако искаше да се срещне с теб щеше веднага да ти каже час,дата място,тва "незнам" е само за отбиване на номера.Попитай я още ведбъж дали иска да излезнете,ако пак почне да овърта...ясна е работата.Може би пък има нужда да те опознае повече,може би не е сигурна в теб..незнам.Ако има нужда от време-дай й го.Покажи й че може да разчита на теб,накарай я да иска да те опознае повече и повече...пък ако трябва помоли и тази твойта френдка за малко съдействие(ама не й позволявай много много да ти се меси в отношенията между теб и момичето,щото като като почне трети човек да се бърка нещата се заплитат).Успех :wink:

[LP]```
05-15-2006, 12:12
ХаХа тва: "и постояно ми отговаря с с думата "нз"...."ми е наплано познато и на мене ми го казва момчето което харесвам...ам тея глупости по скайпа...абе не се ли видите и да поговорите..а за това как да и покажеш че си добър...амиии дръж се с нея по-мило...комплименти и прави...захвани няква тема и кажи всичко което мислиш(за децата без родители може би да види как мислиш по този въпрос)може и да не е правилна темата де ама аз само ти казвам няква примерна...да види твойте разсаждения по даден въпрос...покажи и какъв си от вътре и се надявам да те хареса и да се получат нещата... :wink:
Късметче!!! :-D :smt016 :smt006

ExTr3m3_GiRL
05-15-2006, 12:23
Ммм според мен тя не влага много чувства и емоции в тия чат истории.Ако искаше да се срещне с теб щеше веднага да ти каже час,дата място,тва "незнам" е само за отбиване на номера.Попитай я още ведбъж дали иска да излезнете,ако пак почне да овърта...ясна е работата.Може би пък има нужда да те опознае повече,може би не е сигурна в теб..незнам.Ако има нужда от време-дай й го.Покажи й че може да разчита на теб,накарай я да иска да те опознае повече и повече...пък ако трябва помоли и тази твойта френдка за малко съдействие(ама не й позволявай много много да ти се меси в отношенията между теб и момичето,щото като като почне трети човек да се бърка нещата се заплитат).Успех :wink:

Точно така! Мисля по същия начин! Момичето явно не е много доверчива на чата ( както трябва и да бъде) и затова постояно овърта :roll:

05-15-2006, 12:40
Абе не можеш ти със един прост чат да си я хванеш, най вече ако е от сайт за запознанства като flirt4e или sladur, освен че самите момичета са си глупави, но и представи си колко много хора им налитат и те просто се стресират и така нормалните пичове оставаме засенчени от стотиците "мусколести красавци" които са толкова отчаяни да си търсат гадже че нема докъде :evil: просто единственото решение в твоя случай е като използваш приятелката ти която я познава да ви срещне един с друг, и тогава вече като се срещнете ще си проличи каква е работата ;-)

П.П.: Забравих да добавя че има некои които просто системно чатат уж да си търсат приятели ама всъщност изобщо не са заинтересовани, повечето такива са некви пикли по 12 години дето лъжат, но те си проличават просто от самия начин на разсъждаване :wink:

j0r0_fear
05-15-2006, 17:52
много ви благодаря за съветите....ще я питам още веднъж
П.П-забравих да ви кажа че тя миналата събота ми беше обещала тая седмица да излезем.....като мине тази седмица ако не иска наистина вече ще е ясна работата...(тя е на 13)и аз нз закво толкоз се увличам у нея.....наистина е много яка на ваншен вид....но аз сам на 16 и мисля да си намера някое момиче на моита възраст....но нека ще изкачам и тая седмица...и ако не иска да хваща пътя!

ne6i4
05-15-2006, 18:39
Ммм според мен тя не влага много чувства и емоции в тия чат истории.Ако искаше да се срещне с теб щеше веднага да ти каже час,дата място,тва "незнам" е само за отбиване на номера.Попитай я още ведбъж дали иска да излезнете,ако пак почне да овърта...ясна е работата.Може би пък има нужда да те опознае повече,може би не е сигурна в теб..незнам.Ако има нужда от време-дай й го.Покажи й че може да разчита на теб,накарай я да иска да те опознае повече и повече...пък ако трябва помоли и тази твойта френдка за малко съдействие(ама не й позволявай много много да ти се меси в отношенията между теб и момичето,щото като като почне трети човек да се бърка нещата се заплитат).Успех :wink:


napylno sym syglasna s LP_girl_14

slunceto86
05-15-2006, 19:45
damS LP_girl_14 e prava napulno

black_dimond
05-15-2006, 20:37
nz za men po skypa i tem podobno ne se suzdava istinski otno6eniq prosto nameri na4in nastoqvai da izlezete e po tozi na4in da napravite normalen kontakt

j0r0_fear
05-15-2006, 20:45
ми и на мен ми се иска.....но само ми вика че е заета и чак когато е свободна ще излезнем :smt010

black_dimond
05-15-2006, 21:06
kazvam ti nastoqvai kakvoto i da ti struva ne moje ve4no da otlaga

remember_the_name
05-15-2006, 21:12
emi ako pita6 mene nakarai priqtelkata ti koqto te e zapoznala s neq da hodite na kafe 3mata puk slu4aino tq da se iznese po vreme na sre6tata ina4e nqma kak da stane 6tom ne iska samo za6toto q e strah da ne si idiot... :-k ama ako ne e samo zaradi tui... :(

j0r0_fear
05-16-2006, 09:44
еми и аз нз вече кво да права.... :smt017

mimi_gothica
05-17-2006, 16:32
Mi parvo neznam nqma kvo drugo da zna4i osven neznam.I 6tom e kazala,4e q kefi6 to e taka,prosto se strahuva da ne si nekav koito da q zareje ili ne6to ot toq rod,6toto ti kato si q vidql si q haresal na snimka i tq qvno za tva se opasqva,4e moje da iska6 samo da spi6 s neq,nz,nemoga da gadaq kvo i e v glavata.Izlezte i s drugi ne samo s neq,izlezte kompaniq,taka tq 6te e po sigurna i 6te te opoznae i kogato misli,4e moje da ti se doveri 6te izlezete sami.

midnight...
05-17-2006, 18:23
ъъъ все пак 1 месец - това не е много според мен, изчакай момичето и не упорствай много много да не се получи обратния ефект

Deqn
05-18-2006, 11:06
@j0r0_fear, Ето ти няколко сигурни грешки които правиш. Не ги прави повече:

1. НИКОГА не казвай на момиче че я харесваш само от една снимка. Това е просто смешно в очите й. Дай й поне няколко други причини, извън външния й вид, заради която имаш интерес към нея. Представи си, че имаш още 10 момичета които нямат търпение да се видят с теб, но все пак искаш да я опознаеш по-добре, и да й дадеш шанс.

2. казвам и че само нея чакам тя е единствената за мен
Дори и някога някак да те е харесвала, това убива всякакво привличане. За нея си отчаян самотник който се е хванал за нея като удавник за сламка. Колко изпаднала трябва да е тя, за да се хване с такъв, който очевидно (за нея) никоя не го иска, как мислиш?

3. За бога, защо искаш да й докажеш че си "добър човек"? Добрите момчета са скучни и предвидими. Това е точно което НЕ искаш да й докажеш. Жените не харесват мъже които им угаждат и които чувстват че са техни независимо от всичко. Освен ако не искат кученце на каишка...

4. Пишеш й всеки ден? Защо имаш нужда от нея всеки божий ден? И то по чата... Толкова ли искаш да й покажеш че нямаш собствен живот? И толкова ли искаш да я убедиш че ако бъдете заедно не би й дал и секунда спокойствие?

Превеждам ти думите й:
"нз" - "Не, но искам да съм учтива, защото ми е жал за теб"
"Кефя ти се на снимката" - "Изглеждаш хубаво наистина, щях да ти дам шанс, но жалко че си толкова загубен"

И защо за бога по чата? Малко ли жени има около теб когато излезеш навън?

Не го приемай като враждебен пост, приеми ме като баща който ти дава добри съвети, от позицията на човек с далеч повече опит и успехи :)

GL!